Rodinný dom | Na grbe | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom so záhradou, zimnou záhradou, garáž
479,990 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Borovicová | 124 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do
349,000 € 2863 €/m²
Garáž | Pionierska | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž s vlastnou elektrinou (vlastné el.hodiny a istič) na Pion
33,900 € 1784 €/m²
Rodinný dom | Mozartova | 150 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký 3 izbový byt (samostatný exteriérový vstup do zádhady a intierér
1,150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mýtna | 45 m²
Ponúkame Vám na prenájom nový 2-izbový byt v novostavbe na Mýtnej ulici v Starom Meste. Dispoz
550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mozartova | 150 m²
1,150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 40 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodný samostatný celok s toaletou na prehľadnom mieste
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kadnárova | 40 m²
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá
149,900 € 2306 €/m²
3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²
216,300 € 2318 €/m²
2 izbový byt | Jeséniova | 80 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký dvoj-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe na Jeséniovej u
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 82.62 m²
180,250 € 2182 €/m²
3 izbový byt | Bartókova | 85 m²
Ponúkame Vám na prenájom svetlý, klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou, garážou v tic
800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kominárska | 78 m²
Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe Pri Mýte,
1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Drotárska cesta | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s balkónom a garážou na Drotárskej ceste, Bratislava-Star
760 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 951 m²
Ponúkame Vám stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mesta blízkost
1,000 €/m2 1000 €/m2
Garáž | Štefana Majera | 15 m²
Ponúkame Vám na predaj garážové parkovacie stojisko v bytovom dome na adrese Štefana Majera 4,
29,990 € 1999 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²
149,900 € 2306 €/m²
3 izbový byt | Zámocká | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ, klimatizovaný 3 izbový byt 2x balkónom, 2x garáž
1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Na Hrebienku | 75 m²
Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom, garážou a piv
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²
149,900 € 2306 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,270 m²
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu pri potoku (nutná rekonštrukcia) na krásnom a pokojnom m
84,990 € 67 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²
225,000 € 2163 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 78 m²
1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.