Rodinný dom | Hlavná | 250 m²
Realitná kancelárie SortieReal ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Lozorne s ro
319,900 € 1280 €/m²
Rodinný dom | 129.17 m²
SortieReal - Predstavujeme Vám veľkorysú 4 izbovú novostavbu, ktorá spája modernú architektúru
275,000 € 2129 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária SortieReal Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v ti
163,990 € 2733 €/m²
2 izbový byt | D. Skuteckého | 65 m²
Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i)v Mala
139,000 € 2138 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
Realitná kancelária SortieReal Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný, zariadený
162,000 € 2571 €/m²
3 izbový byt | Záhorácka | 65.65 m²
Sortiereal - Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou, nachádzajúci
164,900 € 2512 €/m²
2 izbový byt | Záhorácka | 65.65 m²
SortieReal - Ak hľadáte byt s výbornou dispozíciou, pokojnou lokalitou a kompletnou občianskou
135,000 € 2056 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 911 m²
SortieReal - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kostolište, v pokojnej lokalite „Pri po
145,760 € 160 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 276 m²
PREDAJ: Rodinný dom - Lakšárska Nová Ves Cena: 199.000 EUR (možnosť dohody) | Úžitková plocha:
199,000 € 721 €/m²
4 izbový byt | Grösslingova | 105 m²
Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť priestranný a elegantný 4-izbový byt v jednej
559,500 € 5329 €/m²
4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²
PREDAJ: 4-izbový byt s loggiou, Vajnorská ul., Nové Mesto 134 m² | 3. poschodie | vrátane pivni
495,000 € 3694 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 114 m²
Ponúkame Vám na predaj domček vhodný na rekreačnú chalupu. Dom sa nachádza priamo v zastavanej
49,990 € 439 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: NOVOPOSTAVENÁ DREVENÁ CHATA V PODKYLAVE Predaj nehnuteľnosti v atraktívnej l
117,000 € 1463 €/m²
2 izbový byt | Panská | 77 m²
Predaj priestranného 2-izbového bytu, Bratislava - Staré Mesto, Panská ulica Ponúkame na predaj
455,000 € 5909 €/m²
3 izbový byt | Javorová | 87 m²
Veľký Biel | Novostavba | 87 m² | 2 parkovacie miesta Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3-izbov
239,990 € 2643 €/m²
Apartmán | Demänovská Dolina | 52 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: 1-izbový apartmán v Swissotel Damian Jasná S potešením Vám exkluzívne preds
350,000 € 6538 €/m²
Rodinný dom | Ivanská cesta | 160 m²
Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov Ponúkame Vám na predaj záhradný dom vo vynikajúce
199,990 € 1250 €/m²
3 izbový byt | Tajovského | 112 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina
470,000 € 4196 €/m²
3 izbový byt | Tupého | 134 m²
Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti
399,990 € 2985 €/m²
Administratívny objekt | Štúrova | 115 m²
Prenájom reprezentatívneho obchodného priestoru alebo kancelárie – Štúrova ulica, Žilina Ponúk
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Apartmán | Nezadaná | 92 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny apartmán situovaný vo výbornej lokalite s prekrásnym výhľadom
Info v RK
Apartmán | Nezadaná | 79 m²
Info v RK
Vidiecky dom | Lesná | 383 m²
ZEIRA s hrdosťou predstavuje exkluzívnu rodinnú usadlosť, kde sa snúbi tradícia s moderným luxu
1,499,999 € 3916 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA - RODINNÝ DOM V HRACHOVIŠTI Máme česť Vám predstaviť výnimočnú ponuku rodinné
105,000 € 2625 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.