METROPOLITAN │Komfortný 2i byt s terasou, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 41 m²

METROPOLITAN │Komfortný 2-izbový byt s terasou, Petržalka METROPOLITAN ponúka na prenájom zari

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

725 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Moderný 2i byt s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Závodu Matador | 50 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Moderný 2i byt s lodžiou a parkovaním, Matadorka Byt bol rezervovaný

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Zrekonštruovaný 3-izbový byt, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 80 m²

METROPOLITAN ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v lokalite Petržalka. By

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny nový 3i byt s parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pri vojenskom cintoríne | 71 m²

METROPOLITAN │Krásny nový 3i byt s parkovaním v novostavbe Byt sa nachádza na 4 (5) poschodí

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ Priestranný 8-izbový byt s parkovaním, Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

5 a viac izbový byt | 8. ulica | 400 m²

METROPOLITAN │ Priestranný 8-izbový byt s parkovaním, Jarovce METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

3,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním, Slnečnice Byt sa nachádza na 5. po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt na prenájom v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pod záhradami | 120 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt na prenájom v Dúbravke Veľkometrážny 3-izbový byt situovaný n

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 75 m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt na prenájom Byt sa nachádza na 4. poschodí bytov

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ 2-izbový byt s parkovaním, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 61 m²

METROPOLITAN │ 2-izbový byt s parkovaním, Petržalka Byt má výmeru 61 m² + balkón 1,5 m² a nach

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 39.4 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj, Stavebný pozemok pre rodinný dom, Levice - Kalinčiakovo

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 2,190 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu vysnívaného rodinného domu, chalupy či rekreačnej nehnuteľnost

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Levice

39,900 € 18 €/m²

Prenájom 3 izbový byt - mezonet

Reality Nitra

Mezonet | Južná | 153 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt - mezonet s veľkorysou rozlohou vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Sľažany – priestor pre váš nový začiatok

Reality Sľažany

Rodinný dom | Nezadaná | 159 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj rodinný

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Sľažany

135,000 € 849 €/m²

STAVEBNY POZEMOK ZOBOR

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 416 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok na novovzniknutej parcele o výmere 416 m2. Poz

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,500 € 239 €/m²

REZERVOVANÝ- Predaj 1-izbový byt Šaľa, Veča po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Šaľa

1 izbový byt | Hollého | 38 m²

REZERVOVANÝ- Ponúkame na predaj príjemný, slnečný 1-izbový byt s praktickou dispozíciou v obľúb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Šaľa

79,000 € 2079 €/m²

NOVÁ CENA. Predaj, 3 izbový rodinný dom so záhradou, čističkou, Dedinka

Reality Dedinka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Veľký pozemok, čistička, nová strecha. Vhodné aj ako chalupa. V obci Dedinka ponúkame 3-izbov

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Domy na predaj Dedinka

89,900 € 749 €/m²

Prenájom garsónka, terasa, záhrada, centrum, Kalvária

Reality Nitra

Garsónka | Kalvária | 23 m²

Na prenájom krásna, zariadená garsónka s terasou a záhradou pod Kalváriou, Stračia ul. Útulná,

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Nitra

550 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Predaj pohodlný 4-izbový rodinný dom- holodom Bátorové Kosihy, pozemok 1385 m2

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 120 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom (bungalov) v štádiu holodomu na veľkom pozemku o výmere

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

159,000 € 1325 €/m²

Prenájom, Moderná kancelária 33,82 m2 na Farskej ulici, NItra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Farská | 33 m²

Hľadáte pracovný priestor, ktorý spája štýl historickej budovy s moderným kancelárskym komforto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Priestory na prenájom Nitra

755 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

PREDPREDAJ – 3-izbový mezonet s pozemkom | Topoľčianky

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | Litoměřická | 74 m²

Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

170,000 € 2297 €/m²

Prenájom, 2 izbový byt s balkónom a garážovým státím, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý 2 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SKVELÁ CENA: Predaj, 3 izbový byt s pozemkom a podkrovím, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

Hľadáte bývanie s pocitom rodinného domu, ale za cenu bytu? Máme pre vás 3-izbový byt (z dispoz

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

124,900 € 1784 €/m²

Predaj stavebný pozemok, 700 m2, Čečinová ul., Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²

Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 120 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23103)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie