KOMPLETNE ZARIADENÝ 4- IZBOVÝ MOBILNÝ DOM S TERASOU S KRÁSNYM SLNEČNÝM POZEMKOM (1427M2) - PEKNÁ CESTA RAČA

Reality Bratislava-Rača

Mobilný dom | Pekná cesta | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

257,000 € 2570 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTROVANÉHO 3 IZBOVÉHO BYTU S LÓGIOU A PIVNIČNOU KOBKOU V NÍZKOM PANELOVOM DOME S VÝŤAHOM

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

Novinka
Novinka

ROŽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (607M2)SO SIEŤAMI V NOVOVYBUDOVANEJ LOKALITE RODINNÝCH DOMOV - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 607 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite nových rodinných domov na Podjavorins

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,900 € 329 €/m²

Novinka
Novinka

NÁDHERNÁ HISTORICKÁ BUDOVA V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE (1700m2)

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

STAVEBNÉ POZEMKY 2597M2 - LAMAČSKÁ CESTA - ZMIEŠANÁ ZÓNA

Reality Bratislava-Lamač

Komerčná zóna | Lamačská cesta | 2,597 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemky na Lamačskej ceste s celkovou výmer

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

571,340 € 220 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽMI PEKNÝ,PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV(128M2) V KVALITNOM ŠTANDARDE AJ S KUCHYŇOU (128M2), POZEMOK 403M2, TERASA AJ KOMPLET OPLOTENIE V CENE A ĎALŠIE BENEFITY

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Hlavná | 128 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

325,000 € 2539 €/m²

Novinka
Novinka

2- IZBOVÝ DOMČEK V CENE BYTU - SO SÚPISNÝM ČÍSLOM, S TERASOU, PARKOVACÍMI MIESTAMI A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Studená | 68 m²

Ponúkame na predaj malý domček s výmerou dvojizbového bytu s exteriérovou terasou, záhradou a p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 2574 €/m²

Novinka
Novinka

DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE SYMPATIA - VAJNORSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 72 m²

✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 5833 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM V CENTRE IVÁNKY PRI DUNAJI- FARNIANSKA UL. (POZEMOK 416M2)

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Farnianska | 150 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v centre Ivánky pri Dunaji na Farnianskej ulici. Pozem

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

330,000 € 2200 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK S VÝMEROU 2902M2 PRIAMO PRI CESTE - ULICA FERDIŠA KOSTKU STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 2,902 m²

Accent real exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v Stupave na Ulici Ferdiša Kostku. Pozemo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

25 €/m2 25 €/m2

Novinka
Novinka

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 13

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 59.58 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

208,900 € 3506 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 4

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.56 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3607 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dom - chalupa v Zbudskej Belej

Reality Zbudská Belá

Rodinný dom | Zbudská Belá | 82 m²

MEGA realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ PREDÁVAJ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zbudská Belá

75,000 € 915 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový apartmán so záhradou (s nájomníkom)

Reality Poprad

Apartmán | Dlhé hony | 41.58 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe (apartmánový dom Alexandra) na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

112,500 € 2706 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné 4-izbové byty v dvojdome v štandarde - Veľka Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | 109.57 m²

Ponúkame na predaj 4 moderné 4-izbové byty v dvojdomoch v novej a pokojnej lokalite obce Veľká

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

239,000 € 2181 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné 4-izbové byty v dvojdome v štandarde

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Veľka Paka | 109.57 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

239,000 € 2181 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Rodinný dom v obci Čierny Brod

Reality Čierny Brod

Rodinný dom | 85 m²

Na predaj: Rodinný dom v obci Čierny Brod (k. ú. Heď) Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čierny Brod

199,000 € 2341 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rekreačná chata v obľúbenej chatovej oblasti Bodíky

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Ponúkame na predaj útulnú dvojpodlažnú rekreačnú chatu v tichej a vyhľadávanej lokalite Bodíky,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

99,000 € 1650 €/m²

Novinka
Novinka

Predáme hrubú stavbu 2-izbového domu v Podunajských Biskupiciach – Oblúková ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Oblúková | 42.25 m²

Predáme hrubú stavbu 2-izbového domu v Podunajských Biskupiciach – Oblúková ulica Ponúkame na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

199,000 € 4710 €/m²

Novinka
Novinka

4 izb. RD Most pri Bratislave ÚP 110 m2, pozemok 601 m2

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Podjavorinskej | 110 m²

Predáme 4 izb. samostatný RD v novovznikajúcej ulici v Moste pri Bratislave. Nová ulica vzniká

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

379,000 € 3445 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA DOM VINODOL

Reality Vinodol

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

NOVOSTAVBA DOM VINODOL – moderné bývanie, ktoré si zamilujete. Hľadáte priestor, komfort a kva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vinodol

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj dom v centre mesta Vráble v tichej uličke s pozemkom 1034m2

Reality Vráble

Rodinný dom | 138 m²

Na predaj starší rodinný dom v centre mesta Vráble v tichej uličke s rozsiahlym pozemkom o výme

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Vráble

113,000 € 819 €/m²

Na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu-Hrušovany s vlastnou príjazdovou cestou

Reality Hrušovany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 820 m²

Na predaj rovinatý pozemok v tichej lokalite v obci Hrušovany. Pozemok je určený pre výstavbu r

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 07.12.2025
Pozemky na predaj Hrušovany

45,000 € 55 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23120)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie