SLOVREAL predaj 3i byt Žiar nad Hronom, 75 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | A. Dubčeka | 75 m²

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/3LLVg_dRCBM SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izb

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,990 € 1800 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

REKREAČNÁ CHATA/DOM na celoročné bývanie | TAVARIKOVÁ OSADA-Dúbravka BA IV

Reality Bratislava-Dúbravka

Chalupa, rekreačný domček | Tavaríkova osada | 136 m²

YamiDomi_invest ponúka na predaj Rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania. POPIS STAVBY

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Dúbravka

455,000 € 3419 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov s garážou v obci Šarišské Bohdanovce, aktuálne vo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

385,000 € 2567 €/m²

4 izbový podpivničený RD s garážou, ÚP 150m2, pozemok 1629m2 – Poľovnícka ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

395,000 € 2633 €/m²

NOVOSTAVBA | 4-izbový bungalov s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Šarišské Bohdanovce, navrhnutý s dôrazom na kvalitu,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

395,000 € 2633 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ-EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V NAJVYHĽADÁVANEJŠEJ LOKALITE NOVÝCH ZÁMKOV

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 375 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať v prestížnej časti mesta Nové Zámky, ktorá je zná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

293,900 € 784 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 3-izbový byt s terasou, tichá lokalita s výhľadom na Nitru

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2632 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rodinný dom s priestranným pozemkom 2266 m² - Veľký Kýr

Reality Veľký Kýr

Rodinný dom | Staničná | 122 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Kýr, situovaný na priestrannom poz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Kýr

180,000 € 1475 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNA PONUKA PREDAJ- 3-izbový byt s potenciálom, Zvolenská

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Zvolenskej ulici v obľ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2179 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ -3-izbový priestranný byt s balkónom - Šaľa – Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

Spoločnosť Findigo v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,990 € 1757 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Vinohradu – Pezinok

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | 2,618 m²

Ak hľadáte zvučný a dobre udržiavaný vinohrad v tichom prostredí s výbornou dostupnosťou, tento

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

31,416 € 12 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – centrum mesta Šaľa

Reality Šaľa

Dvojgarsónka | Hlavná | 48 m²

Spoločnosť Findigo vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne zrekonštruovan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,000 € 2458 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ-BUNGALOV NOVOSTAVBA, ĎURKOV, 15 Km OD KOŠÍC

Reality Ďurkov

Rodinný dom | Ref. Kostol | 122 m²

Na predaj Vám ponúkame novostavbu 5-izbového rodinného domu bungalov v obci Ďurkov v novej a po

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Ďurkov

346,000 € 2836 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 864m2, HRAŠOVÍK

Reality Hrašovík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²

Na predaj Vám ponúkame slnečný stavebný pozemok 864m2 v obci Hrašovík nachádzajúcej sa 7 km od

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Hrašovík

176,000 € 204 €/m²

RODINNÝ DOM ČAŇA, 9km OD KOŠÍC

Reality Čaňa

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj Vám ponúkame rodinný dom s priestrannou a udržiavanou záhradou v obci Čaňa, 9 km od K

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Čaňa

255,000 € 2318 €/m²

1-IZB. BYT 21m2 BOŽENY NĚMCOVEJ, TECHNICKÁ UNIVERZITA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²

Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,000 € 6263 €/m²

MUROVANÁ NOVO ZREKONŠTRUOVANÁ VEĽKÁ CHATA 187 m2 s TERASAMI PRIAMO NA JAZERE S VLASTNOU PLÁŽOU, 3D

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 146 m²

3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/p9DtAec1R Hľadáte rekreačnú nehnuteľnosť na celo

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

385,000 € 2637 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Malé Leváre

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 146 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

385,000 € 2637 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ RODINNÉHO DOMU S ODDYCHOVOU ZÁHRADKOU PLNEJ ZELENE V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH, 3D

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Boragova | 119 m²

3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/POo8viq-h Predaj 4 izbového murovaného rodinného

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

379,000 € 3185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 izbový BYT, NOVOSTAVBA, Šustekova u., GARÁŽ A PIVNICA V PRÍPADE ZÁUJMU, ZAČIATOK PETRŽALKY, 3D

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 83 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

344,900 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Martin - Košúty 1.

Reality Martin

3 izbový byt | Košútska | 72 m²

Byt 68,2 m2 + Balkón 4,5 m2. Kompletne zariadený veľký 3 - izbový byt s loggiou nachádzajúci sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2486 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ, rekreačný POZEMOK , JAVOROVÁ ALEJ, CHORVÁTSKY GROB

Reality Chorvátsky Grob

Rekreačný pozemok | Javorová alej | 539 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Chorvátskom Grobe na ulici Javorová alej . Výmera p

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 20.07.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

40,000 € 74 €/m²

Predám PARCELU E 1284/3 v obci Vyšný Hrušov NOVÁ CENA

Reality Vyšný Hrušov

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 249 m²

Predám parcelu pri vstupe do obce Vyšný Hrušov, o celkovej rozlohe 266 m2. Vstup z hlavnej ces

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Hrušov

2,241 € 9 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23120)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie