STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

Stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťanoch – 790 m²

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 790 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Banka, na Moravanskej ulici, len pár m

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banka

250 €/m2 250 €/m2

Slnečný stavebný pozemok 509m2, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 509 m²

190334 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

Pozemok 537m2, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Západná | 537 m²

189807 - Predám stavebný pozemok o ploche 537m2 nachádzajúci sa len necelé 4km od kúpeľného mes

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj Chata Horná Breznica, pozemok 5084 m2

Reality Horná Breznica

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

189971 V krásnom prostredí nad obcou Horná Breznica predáme úplne novú drevenú chatku, postaven

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Breznica

79,900 € 1141 €/m²

Na predaj Obchodný priestor Ilava, ul. Ružová, 30 m2

Reality Ilava

Objekt pre obchod | Ružová | 30 m²

Vo výbornej lokalite mesta Ilava, na ulici Ružová predáme zrekonštruovaný obchodný priestor o r

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Ilava

89,000 € 2967 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Terchová, Vrátna - 3425 m2

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Vrátna | 3,425 m²

Vo vyhľadávanej turistickej oblasti v obci Terchová, časť Vrátna dolina predáme veľmi pekný poz

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

197,000 € 58 €/m²

Chorvátsko – Investícia pri Jadrane-stavebný pozemok 1300m2 pri Zadare

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Investícia pri Jadrane: exkluzívny stavebný pozemok 1300 m² – Murvica, obec Poličnik [b]Cena s

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

93,000 € 72 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Nimnica, 700 m2

Reality Nimnica

Pozemok pre rodinné domy | Nimnica | 700 m²

189288 V peknej tichej lokalite obce predáme stavebný pozemok s krásnym výhľadom o rozlohe 700m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

125 €/m2 125 €/m2

Na predaj Orná pôda Ladce, 1500 m2

Reality Ladce

Orná pôda | 1,500 m²

180262 V katastri obce Ladce predáme slnečný rovinatý pozemok, široký 20 metrov s celkovou výme

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

9,800 € 7 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – pri Kúpeľnom ostrove !

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bananská | 2,700 m²

190446 - VAŠE REALITY - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťan

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banka

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK 561 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 561 m²

189662 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 6 o výmere 561 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

72,369 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj investičného pozemku - Stupava – extravilán-13 804 m²

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Stupava | 13,804 m²

Číslo ponuky : 2633, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

Cena dohodou

Predaj investičného pozemku, orná pôda o výmere 11.941 m², Bratislava

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Ľanoviská | 11,941 m²

Číslo ponuky : 1338, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

365,000 € 31 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou 67 m2 / 3x BALKÓN/PIVNICA/

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 67 m²

ZNŹENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,900 € 1640 €/m²

Rodinný dom v Nemšovej, pozemok 2216 m2 SUPER CENA

Reality Nemšová

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj PRIESTRANNÝ, DVOJGENERAČNÝ rodinný dom v malom, pokojnom a veľmi vyhľadávano

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nemšová

285,000 € 1583 €/m²

3 izbový byt Trenčín - Kubrá 77m2, balkón

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred poľom | 77 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 77m2 vo vyhľadávanej lokalite Trenčín - Kubrá, u

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,900 € 1999 €/m²

2 - izbový byt Trenčianske Teplice 47m2 + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj atraktívny 2 - izbový byt v srdci kúpeľného mesta Trenčianske

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 2445 €/m²

RODINNÝ DOM- VEĽKÉ CHLIEVANY- POZEMOK 1001 m2- 5 IZBOVÝ

Reality Veľké Chlievany

Rodinný dom | 184 m²

ZNÍŽENÁ NOVÁ CENA !!!!!! Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený dvojgeneračný samostatne s

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľké Chlievany

184,900 € 1005 €/m²

REZERVOVANÉ....NOVÁ CENA...Stavebný pozemok 1205m2, Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Červenej armady | 1,205 m²

2580 - Ponúkame na predaj stavebný, rovinatý a slnečný pozemok v tichej ulici novostavieb v obc

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

72,300 € 60 €/m²

NOVÁ CENA...Pozemok 635m2 v tichej lokalite obce Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 635 m²

2592 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebný

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

79 €/m2 79 €/m2

***REZERVOVANÉ***Rekreačný slnečný pozemok 527m2, Moravany nad Váhom-Striebornica

Reality Moravany nad Váhom

Rekreačný pozemok | Výtocka | 527 m²

2665 - Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Moravanoch nad Váhom v blízkosti vodnej nádrži St

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

2 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM/ LOGGIA / PIVNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 2 izbový byt - Bánovce nad Bebravou / CENTRUM /

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

98,000 € 1885 €/m²

2-podlažný rodinný dom 320 m2 s pozemkom 1518 m2 - Bzince p. Javorinou

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | 200 m²

Číslo ponuky : 189774 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

220,000 € 1100 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Rodinné domy na predaj (23127)
Upresniť hľadanie