Chata, drevenica, zrub | Sielnica | 200 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj Rekreačnú chatu v okrese Zvolen v osobnom vlastníctve.
349,900 € 1750 €/m²
3 izbový byt | Tulská | 83 m²
Priestranný 3,5-izbový byt s balkónom aj lodžiou – ideálne bývanie bez ďalších investícií Hľad
235,000 € 2831 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Na predaj krásny apartmán v Chorvátsku – Nin, Zaton Ponúkam na predaj kompletne zariadený apar
265,000 € 4417 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Na predaj moderný apartmán na ostrove VIR – Chorvátsko Hľadáte miesto pri mori, kam sa budete
159,000 € 4441 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
Díon reality ponúka na predaj štvorizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokalite v kúpeľnom m
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²
Stavebný pozemok len 15km od Banskej Bystrice - smer ZV. Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný
160,000 € 160 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,200 m²
Ponúkame Vám na predaj rozľahlý pozemok, na ktorom sa nachádza budova - bývalý skladový priesto
950,000 € 183 €/m²
1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
Ponúkame Vám nehnuteľnosti s výhľadom na Dubajský prístav a more. Len 180m od Dubai Marina.
576,000 € 5760 €/m²
Polyfunkčný objekt | Zvolen | 1,000 m²
DÍON reality s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Zvolen. Jedná
800,000 € 800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v prestížnej a tichej lokalite Suchý vrch s ideál
Info v RK
2 izbový byt | 57 m²
Díon reality ponúka na predaj dvojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta v zrekonštruovan
Info v RK
Iný stavebný pozemok | Suchý Vrch | 1,027 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 027 m², ideálny na výstavbu rodinného domu. P
250 €/m2 250 €/m2
2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
Máme pre Vás pripravenú širokú ponuku nehnuteľností v Dubaji. Pripravíme Vám ponuku p
Cena dohodou
Apartmán | Spojené Arabské Emiráty
Ponúkame plne zariadené apartmány od popredného developera IMTIAZ v Dubaji. C
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Králiky | 2,118 m²
Ponúkame Vám lukratívny, slnečný, mierne svahovitý/svahovitý stavebný pozemok v k. ú. obce Král
140,000 € 66 €/m²
3 izbový byt | Králiky | 85 m²
Predstavujeme Vám developerský projekt Tiesňava Králiky, ktorý sa nachádza v pohorí Kremnických
212,500 € 2500 €/m²
Priemyselná zóna | Šalková | 7,750 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - priemyselný pozemok v Banskej Bystrici, mestská časť Šalkov
40 €/m2 40 €/m2
Rodinný dom | Maďarsko | Kovácsvágás | Kovácsvágás
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Kovácsvágás túto nádhernú 3 izbovú chalupu, postavenú
39,500 € 198 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gonc
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Gönc tento 3 izbový rodinný dom postavený zo zmiešanýc
104,000 € 1040 €/m²
1 izbový byt | Maďarsko | Hollóháza | Hollóháza
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj tento 1 izbový byt v obci Hollóháza len 25 km od Košíc. Podl
24,900 € 553 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna
GEMINIBROKER vám ponúka tento 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 200m2, ktor
54,900 € 275 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Szendrő | Szendro
GEMINIBROKER vám ponúka tento zachovalý 2 izbový rodinný dom v obci Szendrő. Tento rodinný dom
26,500 € 294 €/m²
Rodinný dom | Bielokrížna | 280 m²
PREDÁME exkluzívny 7-izbový RD vo Štvrtku na Ostrove novostavba s ÚP 280 m2 a skvelo upraveným
515,000 € 1839 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Paňovce | 600 m²
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 600m2 pod lesom v tic
78,900 € 132 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.