Veľký 3-izbový byt s terasou a dvoma balkonmi v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 117.47 m²

Popis nehnuteľnosti Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zón

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

213,759 € 1820 €/m²

Novostava rodinný dom "A5" Studničný jarok Dobrá Niva

Reality Krupina

Rodinný dom | E. M. Šoltesovej | 150.88 m²

Objavte moderné bývanie v objatí prírody, predstavte si rána, keď vás budí spev vtákov a vôňa č

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Krupina

Info v RK

3-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 69.36 m²

Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zóna Mních v obci Kriváň

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

152,718 € 2202 €/m²

Novostava rodinný dom "A3" Studničný jarok Dobrá Niva

Reality Krupina

Rodinný dom | E. M. Šoltesovej | 150.88 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Krupina

Info v RK

Slnečný 3-izbový byt s veľkou terasou v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 103.94 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

181,364 € 1745 €/m²

REZERVOVANÝ - Štýlový 1-izbový byt v Banskej Štiavnici - Križovatka – ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 38.24 m²

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 1-izbový byt v Banskej Štiavnici, ktorý zaujme

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

89,000 € 2327 €/m²

REZERVOVANÝ!!! Nový a zariadený 3-izbový byt v Kriváni

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 64.8 m²

Predstavte si, že prídete do bytu, kde je všetko pripravené. Žiadne prerábky, žiadne starosti –

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Kriváň

168,726 € 2604 €/m²

BIELE VODY, Hriňová - výhodná investičná príležitosť pre DSS

Reality Hriňová

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 581 m²

Predstavte si miesto, kde liečivá sila lesa a čistý vzduch Veporských vrchov tvoria dokonalé p

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

399,900 € 688 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 67.92 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

149,954 € 2208 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 103.91 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

181,293 € 1745 €/m²

2-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň

Reality Kriváň

2 izbový byt | Kriváň | 56.57 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

123,630 € 2185 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 94.37 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

210,330 € 2229 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 65.78 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

154,680 € 2351 €/m²

Predaj – moderný nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom s veľkou terasou a záhradou, ul. Hutweideweg, Nickelsdorf (30 km od Bratislavy), Burgenland

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Predstavujeme Vám jedinečný projekt nadštandardného nízkoenergetického rodinného domu, ktorý sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj

475,000 € 2906 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- 8- izb. rodinný dom s veľkorysým svahovitým pozemkom (2073 m2) a pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Koprivnická | 294.86 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom v lukratívnej, peknej a lesnatej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 2031 €/m²

člen NARKS

Predaj- rozľahlý svahovitý pozemok (2073 m2) s 8- izb. RD + stavba 1 nového RD s pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Koprivnická | 2,073 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý svahovitý pozemok o výmere 2073 m2 so samostatne stojacim trojpodla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 289 €/m²

člen NARKS

Predaj- posledných 5 atraktívnych stavebných pozemkov (od 660 m² do 747 m²) v novej obytnej zóne malebnej obce Nickelsdorf, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

747 m² určených pre výstavbu rodinných domov v novovznikajúcej obytnej zóne malebnej obce Nicke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

Predaj- posledné 2 nadštandardne riešené nízkoenergetické 5-izbové domy (ÚP 132,3 m²), Potzneusiedl, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame Vám posledné 2 nadštandardne riešené nízkoenergetický 5-izbové domy v novom projekte m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

335,000 € 2532 €/m²

člen NARKS

Predaj- veľký stavebný pozemok pre dom alebo dva dvojdomy- spolu 8 bytových jednotiek (1024 m2) priamo pri Anna parku, ul. Platanová, Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Platanová ulica | 1,024 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok výmere 1024 m2 (cca20 m x 50 m) na ul. Platanová- v priamom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

260 € 0 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pozemok - Žilina-Trnové, ul. Do Mažiarca

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Mažiarca | 998 m²

Ponúkame pozemok s výmerou 953 m2 s ideálnymi rozmermi 33×31 m + podiel na prístupovej ceste 4

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

169,000 € 169 €/m²

člen NARKS

Predaj: Rodinný dom Bytča - centrum

Reality Bytča

Rodinný dom | Hlinkova | 160 m²

Ponúkame na predaj tento rodinný dom priamo v centre Bytče. Lukratívna poloha len 100 metrov od

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bytča

215,000 € 1344 €/m²

člen NARKS

Predaj: Rodinný dom Turzovka - časť Predmier

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúkame na predaj tento 3-podlažný priestranný rodinný dom v pokojnej časti mesta Turzovka (ča

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Turzovka

110,000 € 367 €/m²

člen NARKS

Predaj: Garsónka Žilina-Vlčince (25 m2)

Reality Žilina

Garsónka | Trnavská | 25 m²

Ponúkame na predaj túto garsónku vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Vlčince, ulica Trnavská.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žilina

109,900 € 4396 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pozemok - Korňa (pod Živčákovou)

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Korňanská cesta | 1,027 m²

Ponúkame na predaj tento pozemok v obci Korňa pri Turzovke. Je situovaný v krásnom prostredí ve

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Korňa

25,000 € 24 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30376)
Rodinné domy na predaj (23105)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie