Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý a slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej časti Banskej B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,990 € 2681 €/m²

EXKLUZÍVNY NEBYTOVÝ PRIESTOR V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | centrum | 140 m²

Interesantný administratívny priestor na predaj v centre mesta o výmere 140 m2. Ponúk

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

349,000 € 2493 €/m²

Rodinná vila - výhodná poloha v Radvani

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova | 480 m²

DÍON reality ponúka na predaj jedinečnú rodinnú vilu v Banskej Bystrici na Sládkovičovej uli

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

590,000 € 1229 €/m²

Horský hotel po kompletnej rekonštrukcii

Reality Kováčová

Hotel, penzión, ubytovňa | 700 m²

Díon reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený a plne vybavený hot

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Kováčová

Cena dohodou

Slnečný pozemok v obci Kordíky na výstavbu Rekreačného domu - rýchle jednanie !

Reality Kordíky

Rekreačný pozemok | Kordíky | 1,988 m²

DÍON reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok pre výstavbu rekreačného domu s možnosťou

Publikované: 23.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Kordíky

144,000 € 72 €/m²

Kompletne prerobený 2,5 izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63 m²

Díon reality ponúka na predaj kompletne prerobený dvojizbový byt, dispozične zmenený na 2,5 izb

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU- KAČICA

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 217 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – KAČICA, BANSKÁ BYSTRICA Moderné bývanie vo vyhľadávanej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Predaj rodinného domu v tichom prostredí...

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Ponúkame na predaj vysnívaný rodinný dom – miesto, kde nájdete pokoj, súkromie aj moderný komfo

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

295,000 € 2360 €/m²

4 izb. veľkometrážne byty na Uhlisku v BB

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Banská Bystrica | 148 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj dva veľkometrážne byty nad sebou blízko centra v B

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Bývajte v luxusnej štvrti - 2 a 3 izb. byty - Na Kačici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 101.5 m²

Moderné bývanie na Kačici - v blízkosti zástavby rodinných domov. Vyberiete si z ponuky 2 a 3 i

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

345,261 € 2476 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu - pri rýchlom jednaní dohoda o cene možná

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Kalinčiakovo | 2,190 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Levice, katastrálne územie:

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Levice

44,900 € 21 €/m²

Poľnohospodársky objekt na predaj

Reality Prievidza

Družstvo, chovateľský objekt | Malá Lehôtka | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj poľnohospodársky objekt v Prievidzai, k. ú. Malá Lehôtka. IS

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Prievidza

149,000 € 149000 €/m²

LUKRATÍVNY POZEMOK s bývalou kotolňou v širšom centre mesta

Reality Banská Bystrica

Iný objekt | Banská Bystrica | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt bývalej kotolne s lukratívnym pozemkom v širšom centre v Banskej

Publikované: 23.06.2022 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

570,000 € 688 €/m²

Dom s dušou v pokojnej časti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Dom, ktorý má dušu – rodinný dom na predaj v Banskej Bystrici Hľadáte miesto, kde si vytvoríte

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

299,000 € 2136 €/m²

Rodinný dom v blízkosti prírody

Reality Zvolen

Rodinný dom | 239 m²

Ponúkame na predaj precízne udržiavanú murovanú stavbu (kolaudácia 1990), ktorá prešla odbornou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Zvolen

358,000 € 1498 €/m²

Moderný 2i tehlový byt - na mieru zrekonštruovaný

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa v centre BB. Byt prešiel kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Exkluzívny 4-izbový byt s terasou priamo pri lese | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Suchý Vrch | 213.17 m²

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný byt, ktorý je pripra

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

449,000 € 2106 €/m²

Ponúkame priestranný 4 izbový byt

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Fončorda | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v každej izbe. Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

310,000 € 2908 €/m²

Záhradná chata s pozemkom

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Zlatý Potok | 32 m²

Díon reality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatu s podkrovím, ktorá sa nachádza v záhradká

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

34,900 € 1091 €/m²

Dom pri mori - VIR

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame pekný dom priamo v centre ostrova Vir – ideálna investícia pri mori! Hľadáte nehnuteľ

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj

225,000 € 3214 €/m²

REZERVOVANÝ. Na predaj 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 27.74 m²

Na predaj – 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Fončorda Hľadáte útulný, mode

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,900 € 4863 €/m²

Ponúkame apartmán s výhľadom na more len 100m od pláže

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Moderný apartmán s výhľadom na more – ostrov Vir, Chorvátsko Hľadáte miesto, kde sa každý deň

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj

112,000 € 3733 €/m²

Predám garážové miesto

Reality Banská Bystrica

Garáž | Hurbanova | 12.5 m²

Na predaj garážové státie v podzemnej garáži Hurbanova ulica Ponúkame na predaj garážové státi

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

35,000 € 2800 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v lone prírody | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Suchý Vrch | 162.56 m²

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný dvo

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

349,000 € 2147 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23100)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie