ZĽAVA!!! Developer ponúka nadštandardné 5-izbové byty so záhradkami už od 284.000,- EUR.

Reality Stupava

5 a viac izbový byt | Dubová | 215.75 m²

Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Stupava

284,000 € 1316 €/m²

Príjemné rodinné bývanie v novej lokalite vo Vydranoch!

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 102.23 m²

Projekt „VYDRANY PARK sa nachádza v malej prímestskej obci, ktorá je v blízkosti cestnej komuni

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Vydrany

249,000 € 2436 €/m²

Hľadáte stavebný pozemok na výstavbu Vášho vysnívaného domu?

Reality Blatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 647 m²

Príjemné rodinné bývanie Vás očarí pokojom, množstvom zelene a dobrým dopravným prepojením do h

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 23.10.2025
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

97,050 € 150 €/m²

Predaj investičného pozemku v novovybudovanej lokalite Veľké Janíkovce, bez provízie pre RK!

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri Studničke | 17,025 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v celkovej výmere 17 025 m2, ktorý je rozparcelovaný na 2

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

50 €/m2 50 €/m2

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt v Prešove - širšie centrum - Šafárikova

Reality Prešov

2 izbový byt | Šafárikova 9 | 56 m²

Realitné centrum KING REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený veľký tehlový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

700 € 13 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy

Reality Senec

Rodinný dom | 190 m²

Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Senec

259,990 € 1368 €/m²

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | 190 m²

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

259,990 € 1368 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

1 izbový byt | Krajinská cesta | 40.71 m²

NA PREDAJ: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur - www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervač

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

170,490 € 4188 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

3 izbový byt | Krajinská cesta | 113.51 m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Svätý Jur

429,900 € 3787 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²

NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

208,900 € 4349 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

199,900 € 4139 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Močiar, okres Banská Štiavnica

Reality Močiar

Rodinný dom | 106 m²

Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Močiar

49,000 € 462 €/m²

Na predaj parkovacie státie pre 2 autá

Reality Rovinka

Garáž | Kvetná | 40 m²

Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 28.06.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | U Rusa | 33,083 m²

Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

2,646,560 € 80 €/m²

Investičná príležitosť - Pozemky Zálesie pri Malom Dunaji.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 33,083 m²

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

2,646,560 € 80 €/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

425,000 € 4885 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2 obec Dolné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

234,000 € 2167 €/m²

LUMIER | EUROVEA BRATISLAVA: 3-izbový byt na promenáde pre náročných

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 105 m²

Lumier Real Estate Services prináša exkluzívny byt v Eurovea: terasa a výhľady orientované na D

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rodinný dom so záhradou a pôvodným mlynom, 90 m2, Medovarce

Reality Medovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 371 m²

HĽADÁTE DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A PRIESTOROM NAVYŠE PRE VAŠE PLÁNY? DOBRÉ REALITY – exkluzívne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Medovarce

159,900 € 431 €/m²

Novinka
Novinka

Ideálny pozemok pre ideálny rodinný dom, 779 m2, Beňuš

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 779 m²

HĽADÁTE MIESTO, KDE POSTAVÍTE DOM SVOJICH SNOV, MIESTO, KDE BUDETE SPOKOJNE ŽIŤ SO SVOJOU RODI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

52,900 € 68 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE: Celé podlažie v centre Piešťan s projektom apartmánov

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Nitrianska 755 | 374 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN Predaj celého podlažia s projektom apartmáno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu, Sládkovičova, Sládkovičova, Hlohovec

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Sládkovičova | 280 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

225,000 € 804 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23096)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie