1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²
HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re
250,232 € 7135 €/m²
1 izbový byt | Starohájska | 44 m²
HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža
230,000 € 5227 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²
HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance
330,000 € 5322 €/m²
1 izbový byt | Grösslingova | 34 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na Gröslingovej ulici v
199,000 € 5853 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
114,990 € 3108 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
135,990 € 3579 €/m²
1 izbový byt | 27 m²
Na predaj 1 izbový byt v novostavbe v meste Bytča – Thurzove Sady Byt sa nachádza na 4 poschodí
114,500 € 4241 €/m²
1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²
Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa
75,337 € 2341 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t
255,000 € 4757 €/m²
1 izbový byt | Beňadická | 35 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov
184,000 € 5257 €/m²
1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²
NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie
180,000 € 3396 €/m²
1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²
Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr
140,000 € 6527 €/m²
1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š
89,900 € 2644 €/m²
1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²
Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit
140,688 € 5459 €/m²
1 izbový byt | Karloveská | 38 m²
TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie
184,990 € 4868 €/m²
1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²
Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre
Info v RK
1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²
COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie
185,000 € 4579 €/m²
1 izbový byt | 41.25 m²
Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s
99,900 € 2422 €/m²
1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²
Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v
131,850 € 3587 €/m²
1 izbový byt | Bebravská | 35 m²
Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň
146,000 € 4171 €/m²
1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²
Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme
187,449 € 5536 €/m²
1 izbový byt | Polianky | 39 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt
213,541 € 5475 €/m²
1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²
Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k
175,000 € 4375 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.