Slnečný štvorizbový byt s balkónom

Reality Sliač

4 izbový byt | 83 m²

Díon reality ponúka na predaj štvorizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokalite v kúpeľnom m

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Sliač

Info v RK

Pripravujeme - pozemok na výstavbu Rodinného domu alebo 2 rodinných domov

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Stavebný pozemok len 15km od Banskej Bystrice - smer ZV. Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

160,000 € 160 €/m²

Polyfunkčná budova v centre Zvolena

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 1,000 m²

DÍON reality s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Zvolen. Jedná

Publikované: 13.10.2021 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

800,000 € 800 €/m²

Kovácsvágás - 3 izbový rodinný dom, stodola pod lesom

Reality Kovácsvágás

Rodinný dom | Maďarsko | Kovácsvágás | Kovácsvágás

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Kovácsvágás túto nádhernú 3 izbovú chalupu, postavenú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kovácsvágás

39,500 € 198 €/m²

Novinka
Novinka

Gönc - 3 izbový rodinný dom s terasou, čiastočná rekonštrukcia

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gonc

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Gönc tento 3 izbový rodinný dom postavený zo zmiešanýc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Gönc

104,000 € 1040 €/m²

Novinka
Novinka

Hollóháza - 1 izbový byt

Reality Hollóháza

1 izbový byt | Maďarsko | Hollóháza | Hollóháza

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj tento 1 izbový byt v obci Hollóháza len 25 km od Košíc. Podl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Hollóháza

24,900 € 553 €/m²

Novinka
Novinka

Szalonna - 6 izbový dvojgeneračný rodinný dom, výborný stav

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER vám ponúka tento 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 200m2, ktor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Szalonna

54,900 € 275 €/m²

Novinka
Novinka

Szendro zachovalý 2 izbový dom

Reality Szendrő

Rodinný dom | Maďarsko | Szendrő | Szendro

GEMINIBROKER vám ponúka tento zachovalý 2 izbový rodinný dom v obci Szendrő. Tento rodinný dom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Szendrő

26,500 € 294 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - charizmatický 7-izbový RD- novostavba - Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 280 m²

PREDÁME exkluzívny 7-izbový RD vo Štvrtku na Ostrove novostavba s ÚP 280 m2 a skvelo upraveným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

515,000 € 1839 €/m²

Paňovce - stavebný pozemok pod lesom 600m2

Reality Paňovce

Pozemok pre rodinné domy | Paňovce | 600 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 600m2 pod lesom v tic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Paňovce

78,900 € 132 €/m²

Novinka
Novinka

Hollóháza - 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Reality Hollóháza

3 izbový byt | Maďarsko | Hollóháza | Hollóháza

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Hollóháza len 25km od Košíc cez hraničný prechod Skároš na preda

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Hollóháza

125,000 € 1736 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- investičný nebytový priestor s bytom- 81m2- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre podnikanie spojené s bývaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný 3 izbový dom

Reality Vizsoly

Rodinný dom | Maďarsko | Vizsoly | Vizsoly

Geminibroker ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom v obci Vizsoly. Kamenné a te

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vizsoly

114,500 € 1145 €/m²

Novinka
Novinka

Alsótelekes vedla Schiszler

Reality Alsótelekes

Rodinný dom | Maďarsko | Alsótelekes | -

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Alsótelekes tento veľmi pekný zachovalý 3 izbový dom postavený z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Alsótelekes

27,700 € 396 €/m²

Novinka
Novinka

Mezőzombor - zrekoštruovaný 2 izbový rodinný dom s garážou a letnou kuchyňou

Reality Mezőzombor

Rodinný dom | Maďarsko | Mezőzombor | Mezőzombor

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Mezőzombor, v tichej uličke, na predaj tento 2 izbový rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mezőzombor

39,900 € 570 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- nebytový priestor na služby - 169 m2-Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 169 m²

Predáme v absolútnom centre mesta Dunajská Streda exkluzívne nebytové priestory o výmere 169 m2

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1302 €/m²

PREDAJ - 4-izbový RD - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Jarná | 120 m²

Predáme útulný a štýlový 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti obce Dunajská Lužná v príjemn

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²

PREDAJ - celoročne obyvatelna murovaná záhradná chata- Malacky

Reality Malacky

Záhradná chatka | Malacky | 53 m²

Predáme v krásnom tichom prostredí záhradkárskej osady Malacky - kompletne zrekonštruovanú celo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

115,000 € 2170 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt so záhradou - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 91.45 m²

Predáme v lukratívnej a tichej a časti obce Ivanka pri Dunaji šikovný 3-izbový byt so záhradou

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 2821 €/m²

PREDAJ - pozemok BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pyrenejská | 1,030 m²

Chceš bývať v krásnom tichom a kráľovskom prostredí Koliby,? Chcete bývať pod lesom s výhľadom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

670,000 € 650 €/m²

PREDAJ - rekreačný pozemok s garážou BA IV. - Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 1,030 m²

Predáme v krásnom čistom prostredí BA IV.- Devínskeho jazera pekný pozemok o výmere 1030 m2 so

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

103,000 € 100 €/m²

PREDAJ - priestranný 5-izbový RD Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²

Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

314,000 € 1963 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

ZĽAVA !!! Developer ponúka nadštandardné 5-izbové domy so záhradkami už od 284.000,- EUR.

Reality Stupava

Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²

Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Stupava

284,000 € 1803 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1381)
Rodinné domy na predaj (23096)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie