PREDAJ penziónu s rodinným bývaním, Trebatice, okr. Piešťany

Reality Trebatice

Hotel, penzión, ubytovňa | Severná | 380 m²

Hľadáte bývanie, podnikanie a relax na jednom mieste? Tento výnimočný dom v obci Trebatice Vám

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trebatice

299,000 € 787 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok s výhľadmi a potenciálom, Bošáca (1241 m²)

Reality Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Bošáca | 1,241 m²

✔ Využite príležitosť investovať do pozemku, ktorý Vám prinesie pokoj, priestor na oddych, aj

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

38,000 € 31 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM v súkromnej ulici, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Družstevná | 100.25 m²

NA PREDAJ: POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V SÚKROMNEJ ULICI – Stará Turá, Družstevná ulica ✨ Snívate o n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

253,000 € 2524 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Rodinný dom - Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | 210 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka samostatne stojaci rodin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čachtice

125,000 € 595 €/m²

člen NARKS

PREDAJ veľkometrážny 2izb.byt a garáž, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Trenčianska | 80 m²

NA PREDAJ: Štýlový, veľkometrážny 2-izbový byt s GARÁŽOU priamo pod bytom – Nové Mesto nad Váho

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

168,000 € 2100 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - 4 izbový rodinný dom + kuchyňa zdarma!

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 104.94 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štandardno

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

284,900 € 2715 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - 3 izbový byt - Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | 68 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka - 3-izbový byt s dvoma balk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

112,000 € 1647 €/m²

člen NARKS

Predaj: 4 izbový mezonetový byt v Pezinku blízko viníc.

Reality Pezinok

Mezonet | Suvorovova | 130 m²

Na predaj: Svetlý 4-izbový mezonet s krbom a balkónom v Pezinku. Hľadáte bývanie s atmosférou,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

349,000 € 2685 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na predaj – Ladce, ul. Ľ. Štúra

Reality Ladce

Pozemok pre rodinné domy | Ľudovíta Štúra | 1,282 m²

Realitná kancelária UPgreat Stork ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 1 282 m² v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

45 €/m2 45 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ - rodinný dom - Slavnica-Podhorie (okr.Ilava)

Reality Slavnica

Rodinný dom | 100 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v obci

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slavnica

75,000 € 750 €/m²

člen NARKS

STUDENEC- 2 rodinné domy + POZEMOK na PREDAJ

Reality Studenec

Rodinný dom | Studenec | 2,747 m²

DVA RODINNÉ DOMY NA VEĽKOM POZEMKU S VÝHĽADOM NA SPIŠSKÝ HRAD v obci STUDENEC Hľadáte nehnute

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Studenec

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

KROMPACHY- pozemok NA PREDAJ (653m2)

Reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 653 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v meste Krompac

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Pozemok "C" 1711m² - Bošáca

Reality Bošáca

Ovocný sad | 1,711 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok v cent

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

15 €/m2 15 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ - 3-izbový byt - Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

3 izbový byt | 81 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - 3-izbový byt s l

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Moravské Lieskové

113,000 € 1395 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Pozemok určený k výstavbe - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 1,225 m²

UPgreat realitná kancelária vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok určený

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

153,125 € 125 €/m²

člen NARKS

CHALUPA v obci Brutovce (okres Levoča)+ VIDEO obhliadka

Reality Brutovce

Chalupa, rekreačný domček | Brutovce | 140 m²

EXKLUZÍVNA CHALUPA V BRUTOVCIACH Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj chalupu v malej obci Brutovce (

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brutovce

39,000 € 279 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Areál v centre obce Jelka – 5287 m²

Reality Jelka

Apartmánový dom | Kostolná | 893 m²

Realitná kancelária UPgreat STORK ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly areál v centre obce Jel

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Jelka

439,990 € 493 €/m²

člen NARKS

Predaj stavebný pozemok - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Ampérová | 6,318 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne stavebný pozemok pri priemyselnom parku na Amper

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

48 €/m2 48 €/m2

člen NARKS

Luxusná 4-izbová vila z travertínu na predaj v Chaweng Noi, Koh Samui

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Luxusná 4-izbová vila z travertínu na predaj v Chaweng Noi, Koh Samui | Špičkové povrchové úpra

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

456,000 €

člen NARKS

NA PREDAJ budovy s podnikateľským potenciálom, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Mostová | 125.88 m²

✨ Hľadáte nehnuteľnosť, kde môžete podnikať, skladovať, prenajímať a zároveň bývať? Takéto pon

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

160,000 € 1271 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a pivnicou – Šamorín, Mestský Majer

Reality Šamorín

3 izbový byt | Mestský Majer | 74 m²

Realitná kancelária UPgreat Elegance ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2095 €/m²

člen NARKS

5 izbový zrekonštruovaný RD v Cíferi na predaj

Reality Cífer

Rodinný dom | 277 m²

UPgreat exkluzívne ponúka veľkometrážny 5 izbový RD v Cíferi iba 20 min od Bratislavy. RD je s

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Cífer

290,000 € 1047 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 izbový rozostavaný rodinný dom v obci Radimov.

Reality Radimov

Rodinný dom | 85.5 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj 4-izbový rozostavaný dom v obci Radimov, okres Ska

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Radimov

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ: Moderná komerčná budova vo fáze finalizácie – Senica.

Reality Senica

Objekt pre obchod | Továrenská | 974 m²

Novostavba s vysokými stropmi, výťahom, energetickou triedou A a výbornou dopravnou polohou. P

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Senica

1,670,000 € 1715 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (737)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23097)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie