Na predaj rodinný dom so stavebným pozemkom vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | 175 m²

Realitná kancelária UPgreat Vám exkluzívne ponúka na predaj starší priestranný 4-izbový rodinný

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

115,000 € 657 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ rodinný dom s krásnymi výhľadmi, Radôstka

Reality Radôstka

Rodinný dom | časť Skaličanovci | 240 m²

Predstavujem Vám jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá si zaslúži Vašu pozornosť – rodinný dom s veľkým

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Radôstka

98,000 € 408 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - Štýlová chalupa v srdci horskej obce – Mojtín

Reality Mojtín

Rodinný dom | 139 m²

Predstavte si miesto, kde sa ráno zobudíte do ticha… bez hluku áut, bez stresu, s dotykom zelen

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mojtín

179,900 € 1294 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 900 m² v Novom Živote časť Eliášovce

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívny stavebný pozemok v obci Nový Život časť Eliášo

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

112,990 € 126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Nýrovce s veľkou záhradou

Reality Nýrovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE z poverenia majiteľa ponúka na predaj poschodový a čiastoč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nýrovce

90,228 €

člen NARKS

5 izbový RD s veľkým nádherným pozemkom na predaj v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská ulica | 167 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom na Školskej ulici v Rovink

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

420,000 € 2515 €/m²

člen NARKS

PREDAJ rodinného domu s penziónom,Trebatice, 5min od Piešťan

Reality Trebatice

Rodinný dom | Severná | 380 m²

Hľadáte bývanie, podnikanie a relax na jednom mieste? Tento výnimočný dom v obci Trebatice Vám

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trebatice

299,000 € 787 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 2 izb. bytu Podunajská, Bratislava, balkón, parking

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 68 m²

Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bratislava, Podunajská ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 3676 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v obci Bodíky, 500 m²

Reality Bodíky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

Realitná kancelária Upgreat ELEGANCE Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bodíky

65,000 € 130 €/m²

člen NARKS

4 izbová NOVOSTAVBA v Cíferi na predaj v štandarde

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Cífer

267,800 € 2678 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok - Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Orná pôda | Rastislavova | 5,298 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne investičný pozemok v katastrálnom území obce Slo

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

21 €/m2 21 €/m2

člen NARKS

PREDAJ - pozemok vhodný na výstavbu - Klobušice, Ilava

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | 1,567 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s pote

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

125,360 € 80 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemku v Lamači, Pod Zečákom

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zečákom | 1,092 m²

Realitná kancelária UPgreat vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Lamači, situovaný v jedin

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

284,000 € 260 €/m²

člen NARKS

Pozemok 6029 m² – rekreačné využitie pri Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 6,029 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RÁMCI REKREAČNEJ ZÓNY – POZEMOK V BERNOLÁKOVE PRI SENECKEJ CESTE (6029

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

18 €/m2 18 €/m2

člen NARKS

JABLONOV 3-izbový tehlový byt s GARÁŽOU a 2 pivnicami

Reality Jablonov

3 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária UPgreat LUXREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ 3-izbový tehlový byt s bal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Jablonov

72,000 € 1161 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Rodinný dom, Hôrka nad Váhom

Reality Hôrka nad Váhom

Rodinný dom | 250 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v obci

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hôrka nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

LEVOČSKÁ DOLINA - pozemok NA PREDAJ (1.030m2)

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná úboč | 980 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite Slnečná úboč –

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

89 €/m2 89 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Moderný, priestranný, úsporný dom v Mnešiciach

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 214 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj prízemný rodin

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

495,000 € 2313 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - pozemok (záhrada, ovocný sad), Nové Mesto nad Váhom

UPgreat realitná kancelária Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s potenciálom pre

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

50,000 € 18 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ veľkometrážny 2izb.byt a garáž, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Trenčianska | 80 m²

NA PREDAJ: Štýlový, veľkometrážny 2-izbový byt s GARÁŽOU priamo pod bytom – Nové Mesto nad Váho

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

168,000 € 2100 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - 4 izbový rodinný dom + kuchyňa zdarma!

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 104.94 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štandardno

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

284,900 € 2715 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - 3 izbový byt - Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | 68 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka - 3-izbový byt s dvoma balk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

112,000 € 1647 €/m²

člen NARKS

Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysou záhradou a bazénom v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Námestie padlých hrdinov | 1,273.48 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj veľký 5-izbový RD s obrovskou záhradou a dostatkom parkovac

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 777 €/m²

člen NARKS

PREDAJ penziónu s rodinným bývaním, Trebatice, okr. Piešťany

Reality Trebatice

Hotel, penzión, ubytovňa | Severná | 380 m²

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trebatice

299,000 € 787 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23097)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie