Predaj parcely v Nižnej Kamenici vrátane projektu na dom a stavebného povolenia

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cintorínska | 500 m²

Jakubašeková Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 500 m² v pokojnej časti obce Ni

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

51,000 € 102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - 2-izb. byt s verandou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 2553 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 2000m2 v obci Kútniky, časť BLAŽOV

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,000 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s rozlohou 2

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

230,000 € 115 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

BYTOČ RK - samostatný 3-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Latisana

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro (resp. Bibione), kde začína Benátska rivi

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

154,000 € 824 €/m²

BYTOČ RK - Samostatná 5-izb. vila v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

335,000 € 1293 €/m²

PREDAJ POLYFUNKČNÁ VILA V BLÍZKOM CENTRE MESTA

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Spanyolova | 300 m²

Ponúkame na predaj mestskú vilu situovanú na pozemku o výmere 1170 m2 v blízkosti nemocnice ul.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

750,000 € 2500 €/m²

Murovaná chata so záhradou 647 m2, Vyšné Opátske, 500 m. od Panorámy

Reality Košice-Vyšné Opátske

Chalupa, rekreačný domček | Nižná Úvrať | 36 m²

Ponúkam na predaj murovanú chatu Vyšné Opátske , Nižná Úvrať, 500 m od Panorámy s krásnym výh

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

39,000 € 1083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POZEMKU RAJECKÉ TEPLICE

Reality Rajecké Teplice

Rekreačný pozemok | Rajecké Teplice | 4,312 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj pozemok v Rajeckých Tepliciach určený v územnom plá

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rajecké Teplice

75 €/m2 75 €/m2

4-izb.rodinný dom s 8,2 ár.pozemkom, Slnečná stráň, Vajkovce

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Vajkovce | 136 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom s priestranným 8,2 árovým pozemkom v lukratí

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

375,000 € 2757 €/m²

PREDAJ MUROVANEJ ZÁHRADNEJ CHATKY POVAŽSKÝ CHLMEC + DOHODA

Reality Žilina

Záhradná chatka | Považský Chlmec | 35 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku v záhradkárskej osade v Po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

74,900 € 2140 €/m²

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT UL. KAMENNÁ

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 59 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 3 - izbový byt o výmere 59 m2 situovaný na prízemí pol

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1898 €/m²

Predaj | Slnečný investičný pozemok v Snežnici

Reality Snežnica

Lúka, pasienok | Snežnica | 701 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný investičný pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

Cena dohodou

pozemok 252m2, ul.Textilná/ Slanecká, KE-Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Textilná | 252 m²

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

63,000 € 250 €/m²

🔥 Už čoskoro v ponuke – pozemok na predaj Vyhne! 🔥

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | - | 491 m²

Kancelária Realitné Očko pripravuje pre Vás do ponuky pozemok o výmere 491 m² v obľúbenej lokal

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

1 € 0 €/m²

Na predaj novostavba vo Zvolene - časť Kráľová

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 128 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom/novostavba v krásnom pr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zvolen

249,900 € 2148 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ DOM NA BÝVANIE, PODNIKANIE A RELAX

Reality Drietoma

Rodinný dom | Drietoma | 250 m²

Pozri video: https://youtu.be/tcNOP7GiMbI?feature=shared Ponúkame Vám exkluzívne unikátnu nehn

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Drietoma

435,000 € 1740 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rodinný dom s 17ár.pozemkom, Veľké Trakany, okres Trebišov

Reality Veľké Trakany

Rodinný dom | - | 80 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2 izbový

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Trakany

26,000 € 325 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Čelovce

Reality Čelovce

Rodinný dom | Čelovce | 150 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj VIDIECKY DOM S DUŠOU A POZEMKOM 1 650 m² | ČELOV

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čelovce

49,900 € 333 €/m²

Na predaj výnimočný 2,5-izb. byt , Tlmače - okr.Levice

Reality Tlmače

3 izbový byt | - | 61 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj pekný veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštr

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Tlmače

90,000 € 1475 €/m²

1izb.tehl. byt, 34,4m2, Železiarenská ul, KE-časť Šaca

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Železiarenská | 34 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj kompletne

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,000 € 3941 €/m²

Ponúknite pre klienta pozemky -ornú pôdu

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | - | 20,000 m²

Kancelária Realitné Očko má záujem o pozemok pre klienta - ornú pôdu o výmere min. 2000m 2 V

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Gbely/Skalica

Reality Gbely

Polyfunkčný objekt | - | 677 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Gbely

187,000 € 276 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Ožďany/Rimavská Sobota

Reality Ožďany

Polyfunkčný objekt | - | 34 m²

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Ožďany

93,000 € 2735 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie