Vágáshuta - dva domy na jednom pozemku, panoramatický výhľad

Reality Vágáshuta

Rodinný dom | Maďarsko | Vágáshuta | Vágáshuta

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dva domy na jednom pozemku rozlohou 1156m2 s nádherným panora

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vágáshuta

95,900 € 1009 €/m²

Na predaj chatka v príjemnej lokalite Svit pri Nových Zámkoch .

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 142 €/m²

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Chalúpka, polosamota, 1,9 ha pozemok, výhľad na Nízke Tatry

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | - | 86 m²

Útulná chalúpka sa nachádza na polosamote medzi Breznom a Čiernym Balogom. Je situovaná ako pos

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

200,000 € 2326 €/m²

4 - IZBOVÁ NOVOSTAVBA VO VIDINEJ S OBROVSKÝM POZEMKOM, TERASOU A DVOJGARÁŽOU

Reality Vidiná

Rodinný dom | Zvolenská | 167 m²

Predstavujeme vám výnimočnú novostavbu štýlovej rodinnej vily - bungalovu, ktorá bola skolaudov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vidiná

329,000 € 1970 €/m²

Szalonna - 3i RD pri jazere Rakaca v dobrom stave len 1h od Košíc

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szalonna, len 2 km od obľúbeného jazera Rakaca, kde

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Szalonna

39,000 € 325 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt so záhradou - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Jarná | 120 m²

Predáme 4-izbový byt so záhradou v Dunajskej Lužná. Byt je veľmi dobre dispozične riešený. 10-r

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²

Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

378,000 € 3718 €/m²

Reštaurácia + Suterén v Starom meste. 405m2. Samostatný vstup.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Špitálska | 405 m²

Reštaurácia + Suterén v Starom meste. Samostatný vstup. Plocha 405m2. Krásne prízemie s

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 1358 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým 700m² pozemkom – stará Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám predstavuje výnimočný 3-izbový rodinný dom v jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena dohodou

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba rodinného domu na kľúč v starej Rajke pri Bratislave • 4 izby • pozemok 498 m²

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Stará Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rod

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

229,000 € 2663 €/m²

1-izbový byt po rekonštrukcii v starej Rajke s parkovaním vo dvore

Reality Rajka

1 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej časti

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

84,000 € 1953 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s potenciálom | Mukačevská, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 77 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete tlačiť? Tento byt na Mukačevskej 57 je ideálnou voľbou pre rod

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

182,000 € 2364 €/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

Praktický 3-izbový byt v RD Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

Rodinný dom | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome so 4 bytmi, ktorý

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Novostavba. Dva moderné byty s terasou a záhradou v centre obce Dunajská Lužná, Hlavná ul.

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | hlavná | 79 m²

Predaj 3. izbového a 4. izbového mezanínu s terasou, záhradou a tromi parkovacími státiami v sk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,990 € 3418 €/m²

Priestranný 2. izb. byt s loggiou, HAMULIAKOVO, ul. Pri píle

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Pri píle | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2. izbový byt s výmerou 59 m² + loggia 5,2 m², situovaný na 2. p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

185,900 € 3151 €/m²

ZABEHNUTÁ PIZZERIA S KEBABOM, VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Reštauračné priestory | - | 200 m²

LCF Real ponúka na predaj rodinný dom s dlhoročne fungujúcou prevádzkou pizzerie a kebabu na Hl

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Veľká Ida

125,000 € 625 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMKOM, UL. HLAVNÁ, VALALIKY

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 1000 m² na Hlavnej ulici v obci Valaliky. P

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

230,000 € 230 €/m²

Stavebné pozemky s výmerou 8 714m2, Tornaľa - Starňa

Reality Tornaľa

Pozemok pre rodinné domy | - | 8,714 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s výmerou 8 714m2 v obci Tornaľa, katastrálne územie Starňa

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

19 €/m2 19 €/m2

Lukratívny pozemok pre chatu s panoramatickým výhľadom

Reality Chtelnica

Orná pôda | nemá | 0 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty v obci Chtelni

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Chtelnica

57,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 125 m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟 Predstavujeme vám štýlový samostatn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

555,000 € 4440 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie