🏡 NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE 🏡

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Paláriková | 300 m²

🏡 NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE – POZEMOK 430 m² 🏡 Ponúkame na predaj posc

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

289,990 € 967 €/m²

🏢 NA PREDAJ | OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI 🏢

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Štefánikova | 395 m²

🏢 NA PREDAJ | KOMPLEXNÝ OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI – TRNAVA 🏢 Ponúkame na predaj d

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

7 izbový rodinný dom s potenciálom stavať dom na pozemku za domom, BA2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

540,000 € 2400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaný 2izb. Byt s balkónom, výťahom,el. žalúzie,pivnica ,štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 58.05 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 C2 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

180,000 € 3101 €/m²

Klimatizovaný 2izb byt ,výťah, predzáhradka, vonkajšie el. žalúzie , štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhova | 102.27 m²

Klimatizovaný 2izb byt , predzáhradka, vonkajšie el. žalúzie , štandard v cene Predpredaj 4

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 1652 €/m²

2izb.byt klimatizovaný ,výťah, predzáhradka, el. žalúzie, podlahové kúrenie, štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 132.6 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

178,000 € 1342 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s balkónom, štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 46.87 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,500 € 3318 €/m²

2i byt v radovom dome s garážou – Nad Slatinou (typ A)

Reality Streženice

2 izbový byt | - | 49.53 m²

Bývanie s pocitom domu: 2-izbový byt v radovej zástavbe „Nad Slatinou“ Projekt v Streženiciach

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Streženice

189,000 € 3816 €/m²

Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Slnečná: Moderný 2-izbový byt

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 53.5 m²

Hľadáte moderný domov v Bánovciach nad Bebravou, kde je každý meter využitý s rozumom? V novost

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

114,900 € 2148 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový slnečný apartmán s vlastnou terasou

Reality Veľký Slavkov

Apartmán | - | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť na kúpu skvelého 3-izbového apartmánu ideálneho na trvalé b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

165,000 € 2538 €/m²

Vidiecky dom s veľkým pozemkom v peknom prostredí.

Reality Dedinka

Vidiecky dom | Dedinka | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom (vidiecku usadlosť) s veľkým 1 ha pozemkom, na trvalé

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dedinka

54,000 € 1102 €/m²

PREDAJ - 7-izbová luxusná vila - Španielsko - Allicante

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Predáme čarovnú priestrannú rodinnú vilu na kopci krásnej lokality XIXON pri Alicante s krásny

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

Cena dohodou

PREDAJ - lukratívny objekt pri Bratislave

Reality Dunajská Lužná

Objekt pre obchod | Dunajská Lužná | 430 m²

Predáme lukratívny objekt na investíciu v absolútnom centre obce neďaleko Bratislavy na výstav

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Lužná

1 € 0 €/m²

5i drevenica na top mieste Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | Tále | 130 m²

Chata sa nachádza v lyžiarsko - turistickom stredisku Tále - Národný park Nízke Tatry. V nadmor

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

320,000 € 2462 €/m²

Predaj 3i apartmán Trangoška Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 59 m²

Rekreačný areál Trangoška sa nachádza v nadmorskej výške 1111 m, priamo na úpätí najvyšších sva

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

Cena na vyžiadanie

Útulná murovaná chata Tále Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²

Chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereš

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

130,000 € 1444 €/m²

Nový 4i dom na okraji mesta Brezno Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 140 m²

Dom sa nachádza v okrajovej časti Brezna. Je to posledná stavba v intraviláne mesta, na výjazde

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Brezno

269,000 € 1921 €/m²

Chata pri SKI Mýto pod Ďumbierom Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 130 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

220,000 € 1692 €/m²

Pozemok s budovou na pokojnom mieste Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | Mýto pod Ďumbierom | 72 m²

Pozemok sa nachádza v srdci Nízkych Tatier, v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

45,000 € 625 €/m²

3i RD po rekonštrukcii blízko Košíc - Bódvaszilas - Maďarsko

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 150 m²

GEMINIBROKER ponúka 3i RD po rekonštrukcii v obľúbenej obci Bódvaszilas, vzdialený len 40 minút

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

44,900 € 299 €/m²

Znížená cena - Zaujímavý rodinný dom v obci Soboš v blízkosti Giraltoviec

Reality Soboš

Rodinný dom | 600 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj rozostavaný

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Soboš

66,666 € 111 €/m²

Zaujímavý Rodinný dom mimo hlavnej cesty obec Kluknava

Reality Kluknava

Rodinný dom | 1,069 m²

Táto čiastočne podpivničená samostatne stojacia stavba je postavená so zmiešanej konštrukcie (

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kluknava

78,500 € 73 €/m²

Investičný pozemok Kechnec, Košice-okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,383 m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI KECHNEC – 4383 m², IS, ASFALTOVÝ PRÍSTUP, Realitná kancelár

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

136 €/m2 136 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie