Obchodné priestory | Komenského | 50 m²
Ponúkame na odstúpenie prevádzku solária nachádzajúcu sa v Bardejove na sídlisku Obrancov mieru
12,500 € 250 €/m²
Rodinný dom | Valkovská | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Prešove, mestská časť Solivar Rodinný dom sa nachádza na poze
259,900 € 1733 €/m²
Rodinný dom | - | 340 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v tichej obci Závadka, vzdialenej len 10 minút jaz
85,000 € 250 €/m²
Rodinný dom | - | 209 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, charakterom jedinečný rodinný dom v obci Háj pri Turčianskych Tep
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²
PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p
334,000 € 6387 €/m²
2 izbový byt | Heyrovského | 75 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 75 m² a celkovou podlahovou plo
229,900 € 3065 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Predstavujeme vám rodinný dom v širšom centre Martina Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový rodi
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 912 m²
Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v obci Karlová – bývanie v harmónii s prírodou, len pár m
62 €/m2 62 €/m2
Rodinný dom | - | 120 m²
Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Necpaloch. Leží na slnečnom pozemku o v
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 269 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v obci Mošovce, situovaný na veľkorysom p
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | SNP | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izb. byt po čiastočnej rekonštrukcií v meste Sečovce a to na ulici Slo
107,500 € 1680 €/m²
Obchodné priestory | Orlia | 56 m²
Exkluzívny obchodný - kancelársky, bytový priestor v ponuke na predaj o výmere 56 m2 s oknami
299,500 € 5348 €/m²
Rodinný dom | Žatevná | 220 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení tehlový 4 izbový rodinný dom na ulici Žate
379,900 € 1727 €/m²
Polyfunkčný objekt | Perešská | 608 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 2 podlažnú polyfunkčnú budovu na ulici Per
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Fintice pri Prešove. Poz
88,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 723 m²
Realitná kancelária Avlas Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Haniska p
102,000 € 141 €/m²
Polyfunkčný objekt | Hlavná | 170 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom multifunkčnú budovu na pozemku o veľkosti 750
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | - | 500 m²
LCF Real ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj ideálny stavebný pozemok s výmerou 490 m2 a po
110,000 € 220 €/m²
Administratívny objekt | Štúrova | 17 m²
Ponúkame na predaj peknú, útulnú a slnečnú kanceláriu o výmere 17 m² na prestížnej adrese Štúro
49,500 € 2912 €/m²
2 izbový byt | Dúhová | 62.16 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112B3 kl
186,000 € 2992 €/m²
Rodinný dom | - | 129 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2091 €/m²
Rodinný dom | x | 80 m²
Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta
1 € 0 €/m²
Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²
Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re
680,000 € 2125 €/m²
Rekreačný pozemok | x | 119,000 m²
Ponúkame na predaj veľký pozemok cca 11900m2 na okraji obce Lipovce v rekreačnej oblasti vzdia
159,000 € 1 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.