Novostavba 4i rodinného domu “Bravo” v tichej štvrti v Cíferi 5min od Trnavy

Reality Cífer

Rodinný dom | Karolov dvor | 491 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Bravo” na

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Cífer

235,000 € 479 €/m²

Predaj výrobno-skladovej budovy, Areál U.S. Steel Košice

Reality Košice-Šaca

Skladový objekt | - | 1,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj prevádzkový areál s jednopodlažnou budovou s rozlohou 1000 m2

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Košice-Šaca

295,000 € 295 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, SOKOĽANY

Reality Sokoľany

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbovú NOVOSTAVBU dvojpodlažného rodinného domu A v slepej ulici v obci

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

165,000 € 1100 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s garážou a bazénom vo vyhľadávanej lokalite Modranky

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | 280 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbového do

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

525,000 € 1875 €/m²

OBCHODNÉ PRIESTORY, UL. BAČÍKOVA, KOŠICE – STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bačíkova | 18.77 m²

LCF REAL ponúka na predaj atraktívne obchodné a prevádzkové priestory v tehlovom dome o výmere

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

83,500 € 4449 €/m²

Pôda s potenciálom rastu – Čakanovce

Reality Čakanovce

Orná pôda | - | 3,871 m²

Na predaj orná pôda v atraktívnej lokalite pred obcou Čakanovce, okres Košice-okolie. Ponúkame

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čakanovce

28 €/m2 28 €/m2

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

235,000 € 1926 €/m²

3izbový byt, podlahové kúrenie, 2x klimatizácia, parkovacie státie a ŠTANDARD v CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 67.2 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

212,000 € 3155 €/m²

RODINNÝ DOM LASCOV

Reality Lascov

Rodinný dom | Lascov | 90 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Lascov, vzdialenej približne 6km od mesta Giraltov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lascov

109,990 € 1222 €/m²

Podhorany, investičný pozemok na predaj

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | x | 499 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Podhorany pri

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

42,000 € 84 €/m²

Znížená cena! Podhorany, investičný pozemok na predaj

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 499 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Pa

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

42,000 € 84 €/m²

REZERVOVANÉ! Pozemok na výstavbu RD v obci Svinia

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | 1,023 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Svinia pri P

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

53,000 € 52 €/m²

POZEMOK SO STARÝM RODINNÝM DOMOM V PREŠOVE

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Ku Surdoku | 1,183 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ V SABINOVE

Reality Sabinov

Záhrada | Hliník | 676 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Sabinove. Jedná sa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

32,000 € 47 €/m²

CENOVÁ AKCIA: MOBILNÝ DOMČEK ČAKÁ NA NOVÉHO MAJITEĽA UŽ DNES!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Dr. Vl. Clementisa | 34 m²

ZAUJÍMAVÁ PONUKA - AKCIA Ponúkame na predaj novú mobilnú chatku(domček), vhodná do záhrady, p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

24,990 € 735 €/m²

Len u nás !Na predaj viacgeneračný dom v Tvrdošovciach .

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Tvrdošovce | 250 m²

Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj viacgeneračný poschodový rodinný dom v p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

84,000 € 336 €/m²

Unikátny stavebný pozemok pod lyžiarskym svahom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Bexeľ | 369 m²

Hľadáte miesto, kde si v zime obujete lyžiarky priamo pred dverami? Ponúkame Vám výnimočnú inve

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

89,900 € 244 €/m²

GEMINIBROKER v obci Gönc ponúka 2 izbový dom

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gönc

Geminibroker ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v tichej lokalite v obci Gönc. Ide o sedlia

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Gönc

30,500 € 43 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok s IS Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rekreačný pozemok | Bystrá | 500 m²

Pozemok je situovaný v srdci Nízkych Tatier, v poslednej dedinke pod Chopkom z Južnej strany. N

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bystrá

125,000 € 250 €/m²

Stavebný pozemok s IS pri potoku Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Pozemok pre rodinné domy | Bystrá | 500 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bystrá

125,000 € 250 €/m²

Stavebný pozemok s IS v lesnom prostredí Jarabá Nízke Tatry

Reality Jarabá

Rekreačný pozemok | - | 162 m²

Pozemok sa nachádza v útulnej dedinke pod Čertovicou, v Jarabej. Je situovaný v okrajovej časti

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jarabá

55,000 € 340 €/m²

RK VEMA REAL, na predaj RD v Kajali

Reality Kajal

Rodinný dom | Stará | 255 m²

Predáme rodinný dom v obci Kajal s pozemkom o rozlohe 815m2. Dom pozostáva z dvoch bytových je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kajal

93,000 € 365 €/m²

2i apartmán s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 63 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bystrá

195,000 € 3095 €/m²

Predaj, Prenájom 2i apartmán s garážou Tále NízkeTatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 67 m²

Predstavujeme vám dvojizbový apartmán na predaj, ktorý sa nachádza v prestížnom uzavretom areál

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bystrá

199,900 € 2984 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie