Rovinatý stavebný pozemok s IS Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rekreačný pozemok | Bystrá | 500 m²

Pozemok je situovaný v srdci Nízkych Tatier, v poslednej dedinke pod Chopkom z Južnej strany. N

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bystrá

125,000 € 250 €/m²

Stavebný pozemok s IS pri potoku Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Pozemok pre rodinné domy | Bystrá | 500 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bystrá

125,000 € 250 €/m²

Stavebný pozemok s IS v lesnom prostredí Jarabá Nízke Tatry

Reality Jarabá

Rekreačný pozemok | - | 162 m²

Pozemok sa nachádza v útulnej dedinke pod Čertovicou, v Jarabej. Je situovaný v okrajovej časti

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jarabá

55,000 € 340 €/m²

RK VEMA REAL, na predaj RD v Kajali

Reality Kajal

Rodinný dom | Stará | 255 m²

Predáme rodinný dom v obci Kajal s pozemkom o rozlohe 815m2. Dom pozostáva z dvoch bytových je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kajal

93,000 € 365 €/m²

2i apartmán s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 63 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bystrá

195,000 € 3095 €/m²

Predaj, Prenájom 2i apartmán s garážou Tále NízkeTatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 67 m²

Predstavujeme vám dvojizbový apartmán na predaj, ktorý sa nachádza v prestížnom uzavretom areál

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bystrá

199,900 € 2984 €/m²

Rezervované -3 izb. dom v Strekove - 27 km od Štúrova

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 181 m²

Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný d

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Strekov

55,000 € 304 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Precízna drevostavba nad mrakmi s bezkonkurenčným výhľadom

Reality Lom nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

Hľadáte miesto, kde končí ruch mesta a začína čistá horská príroda? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 1639 €/m²

Na predaj tehlový dom v Strekove pri žel.stanici.

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 1,022 m²

VASSE REALITY ponúkajú na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Strekov, len 27 km od termálneho kú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Strekov

52,000 € 51 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Senica

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena- Rodinný dom v Turčianskych Kľačanoch na priestrannom pozemku

Reality Turčianske Kľačany

Rodinný dom | - | 180 m²

V zastúpení klienta sprostredkujem predaj rodinného domu v obci Turčianske Kľačany. Leží na sl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turčianske Kľačany

195,000 € 1083 €/m²

Investičný pozemok 500m od ski&bike Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | Fongrub | 3,858 m²

Mýto pod Ďumbierom je etablovaná horská obec, ktorá si napriek rozvoju cestovného ruchu zachova

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

130 €/m2 130 €/m2

Apartmán v srdci Nízkych Tatier - Výnos 7% p.a.

Reality Dolná Lehota

4 izbový byt | Dolná Lehota | 148 m²

Lokalita: Nízke Tatry | Typ: Mezonet 4+kk | Stav: Skolaudované Garantovaný výnos 7% p.a. NV

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 1689 €/m²

Útulný 2i byt pri lese Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 58 m²

Dvojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bystrá

190,000 € 3276 €/m²

3i byt s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

3 izbový byt | Tále | 89 m²

Trojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bystrá

275,000 € 3090 €/m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality ponúka novostavbu rodinného domu v radovom dome v Kolárove. Základné parametre:

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1487 €/m²

Ponúkame na predaj novostavby v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality Vám ponúka novostavby rodinných domov v radovej zástavbe v lukratívnej časti Kol

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1424 €/m²

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Stavebný pozemok na pokojnom mieste Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | - | 437 m²

Pozemok sa nachádza v srdci Nízkych Tatier, v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

129,900 € 297 €/m²

Pokojné bývanie kúsok od Bratislavy – 5-izbový dom Bezenye s veľkou záhradou

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye, ktorá je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bezenye

245,000 € 2722 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj chatu na Malom Ostrove

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | . | 70 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj chatu na Malom Ostrove pri obci Dedina Mládeže. Nehnut

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

44,990 € 643 €/m²

Záhrada 451 m2 Myslava smer Nižný Klátov, časť Grúby

Reality Nižný Klátov

Záhrada | Grúby | 451 m²

Ponúkame na predaj svahovitú záhradu vo vyhľadávanej lokalite v katastrálnom území obce Nižný K

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

27,500 € 61 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | . | 557 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede. Rozloha: 5

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Neded

31,990 € 57 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom na Veľkom Ostrove.

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 120 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom na Veľkom Ostrove. Nehnuteľn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

44,990 € 375 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30346)
Rodinné domy na predaj (23111)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie