Na prenájom obchodný priestor 535 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská cesta | 535 m²

ID-50061-25BB Ponúkame na prenájom priestor, vhodný ako obchod, prípadne na kancelárie, služby

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Predaj novostavby holodomu v obci Banská Belá -Jasenica Residencia.

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Banská Belá | 106 m²

AKCIOVÁ CENA. V TeEq REALITY predaj novostavby - holodomu v Štiavnických vrchoch, v tichom príj

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

239,900 € 2547 €/m²

Predaj 3 izbový byt, ul. Štúrova, Žiar nad Hronom.

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Štúrova | 72 m²

ZNÍŽENÁ CENA. V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame 3 izbový byt na ul. Štúrovej, Žiar

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

128,000 € 1778 €/m²

Na prenájom 43 m2 vonkajší oplotený priestor

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 43 m²

ID-500178-27BB Ponúkame na prenájom skladový vonkajší priestor, uzatvorené bránou. Rozloha pri

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

150 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom sklady pri Zvolene

Reality Hronská Dúbrava

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,000 m²

ID-500159-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt iba 4 km od Zvolena v obci Hronská Dúbrav

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Hronská Dúbrava

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj chalupy v obci Malá Lehota.

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 58 m²

V TeEq Reality Vám v zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom o výmere 66m2, postaven

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

66,000 € 1138 €/m²

Ponúkame na prenájom sklad 900 m2 + administratíva 400 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Partizánska cesta | 1,300 m²

ID-500247-26BB Hľadáte ideálne zázemie pre logistiku, skladovanie alebo podnikanie? Ponúkame ro

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Predaj 3 izbový dom v obci Hodruša Hámre.

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame 3 izbový dom vo vyhľadávanej lokalite Hodruša Hám

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

159,000 € 1082 €/m²

Na prenájom skladovo-výrobný objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská cesta | 1,300 m²

ID-500254-26BB Ponúkame na prenájom samostatný oplotený skladový objekt s kanceláriami. Nachád

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na podnájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom skladovo-administratívny objekt Banská Bystrica / Zvolen

Reality Vlkanová

Skladový objekt | Vlkanovská | 330 m²

ID-500287-25BB Ponúkame na prenájom samostatný skladovo-kancelársky objekt v Banskej Bystrici -

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Vlkanová

Info v RK

Na prenájom samostatný objekt 300 m2 + pozemok 2000 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská cesta | 300 m²

ID-500268-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt Banská Bystrica - Zvolenská cesta. Rozlo

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na predaj historický objekt centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Horná | 468 m²

ID-500219-12BB Ponúkame na predaj objekt v historickom centre Banská Bystrica. Objekt sa nácha

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Objekty na predaj Banská Bystrica

720,000 € 1538 €/m²

Na prenájom obchodný priestor 200 m2 + 200 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nám. Ľ. Štúra | 480 m²

ID-500184-25BB Ponúkame na prenájom obchodno-skladové priestory v Banskej Bystrici, časti Radv

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom sklad 180 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 180 m²

ID-500277-27BB Ponúkame na prenájom skladový priestor v Banskej Bystrici. Rozloha skladu: 180

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestor 535 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 535 m²

ID-50061-25BB Ponúkame na prenájom priestor, vhodný na kancelárie, služby, obchod v Banskej By

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom kancelária a sklady Banská Bystrica, Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská Cesta | 37 m²

ID-500208-27BB Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory v administratívnej budove

Publikované: 14.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj domu v obci Hronec

Reality Hronec

Rodinný dom | Hronská | 280 m²

Hľadáte chalupu, kde si po ťažkom pracovnom týždni môžete oddýchnuť? Alebo sa chcete cítiť ako

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Hronec

179,000 € 639 €/m²

Na prenájom 30 m2 priestor s vodou centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Bakossova | 30 m²

ID-500207-25BB Ponúkame na prenájom priestor s vodou v centre mesta Banská Bystrica, Bakossova

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj pozemku Horné Plachtince okres Veľký Krtíš

Reality Horné Plachtince

Rekreačný pozemok | Horné Plachtince | 872 m²

V TeEq Reality ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok – orná pôda o výmere 872 m2, ktorý

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Horné Plachtince

32,500 € 37 €/m²

Prenájom – pozemok Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Orná pôda | nezadaná | 6,880 m²

P50002 - 24ZP TeEq reality ponúka na prenájom rovinatý pozemok – trvale trávnatý porast o rozl

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na prenájom Hliník nad Hronom

0.28 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom prízemie 30 m2 Banská Bystrica - Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská Cesta | 30 m²

ID-500206-27BB Ponúkame na prenájom skladový priestor na prízemí administratívnej budovy v Bans

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj pozemkov Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Orná pôda | nezadaná | 3,693 m²

P50008 – 14ZV Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2.985 m2 cena 0 € za m2 , TTP

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 09.04.2026