Na predaj útulná garsónka o výmere 33 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Príkopova | 33 m²

Ponúkame na predaj útulnu garsónku o výmere 33 m2 situovanú vo vyhľadávanej lokalite Bratislava

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 5455 €/m²

Na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Staré Grunty | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu na ulici Staré Grunty

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

26,500 € 1767 €/m²

Lukratívne kancelárske priestory + 2x parkovanie, Námestie SNP Trnava, 100m2

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slov. národ. povstania | 100 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované luxusné kancelárske priestory na Námestí SNP v Trnav

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom garáže 18 m² s elektrinou, Nitra

Reality Nitra

Garáž | Vašinova | 18 m²

Ponúkame na prenájom garáž o výmere 18 m² s prívodom elektriny a vlastným meračom. Garáž je vho

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

140 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na predaj 3-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 2686 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v novostavbe Arboria – ešte neobývaný, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Na Hlinách | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a úplne nový 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Arboria, nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

ADMINISTRATÍVNE budovy na PREDAJ, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 5,351 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívne budovy na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logisticko

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

4,400,000 € 822 €/m²

PRENÁJOM obchodný priestor v komplexe NUPPU s 2 parkovacími miestami, 165,89m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.89 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v komplexe NUPPU na Hraničnej ulici, Bratislava II. K

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ADMINISTRATIVNA budova 2.790m2 na prenájom, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,790 m²

Ponúkame na prenájom administratívnu budovu na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj slnečná záhrada v obľúbenej rekreačnej lokalite Veľká Lúka - Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečnú záhradu v obľúbenej rekreačnej lokalite Veľká Lúka, katastrálne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

70,000 € 156 €/m²

Na prenájom atraktívny obchodný priestor - ul. Šancova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Šancová | 108 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor s výkladmi orientovanými do ulice. Výborná lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 314m2 s možnosťou delenia, Ulica Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 314 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novej administratívnej budove na Ulici Svornosti v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestranné kancelárske priestory - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 219.68 m²

Kancelárske priestory na prenájom – Gorkého 3, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenájom pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Skalická cesta, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Pod Vinico

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Veľký luxusný byt na predaj, nachádza sa na ulici Bajkalská 9A v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt s nádherným výhľadom v lukratívnej časti Bra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

EINPARK Reprezentatívne kancelárske priestory na prenájom, Einsteinova – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 179.28 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v novom projekte EINPARK na frek

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 18.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

3,227.04 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok na predaj - Nové záhrady

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady II | 611 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 611 m² – Bratislava, Nové záhrady Ponúkame na predaj slneč

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

Garáž v bytovom dome na predaj, nachádza sa na ulici Michala Bučiča v Bratislave IV TOP

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Michala Bučiča | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie s výbornou dispozíciou hneď vedľa vstupu do vchodu na ul

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

26,500 € 1893 €/m²

Garáž na predaj - ul. Hanulova BA IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Hanulova | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Hanulovej ulici v Dúbravke. Garáž je radová. Rozloha garáže j

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

46,000 € 2421 €/m²

Pozemok na predaj - Mliečno

Reality Šamorín

Iný stavebný pozemok | Hrušovská ulica | 558 m²

NA PREDAJ POZEMOK 558 m² – Mliečno (okres Dunajská Streda) Vhodný pre výrobu, sklad, služby, lo

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Šamorín

140,000 € 251 €/m²

Kancelárske priestory, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 17.5 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 17,5 m², ktorá sa nachádza v administratívnej budove v

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

130 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Nebytový/kancelársky priestor na prenájom Trnava

Reality Zavar

Kancelárie, administratívne priestory | Zavarská | 1 m²

V Trnave ponúkame na prenájom nebytový/kancelársky zariadený priestor. Vstupná chodba, z ktorej

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Zavar

350 €/mesiac 350 €/mesiac/m²

vonkajšia spevnená plocha v Nitre

Reality Nitra

Komerčná zóna | Bratislavská | 5,000 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie spevnené plochy o výmere 5000 m² v Nitre, s výbornou dostupnosťo

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na prenájom Nitra

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Luxus pri mori – rozostavaný dom len 55 m od pláže!

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Moderný rodinný dom

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

380,000 € 1203 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23109)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie