Kancelárske priestory vysokého štandardu v projekte River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dvořakovo nábrežie | 185 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v komplexe River Parku, na

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Administratívne priestory, Miletičova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 60 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Miletičovej ulici v Ružinove, Bratislava 2, v blí

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Garážové státie 12 m2 na Kríkovej ulici, Vila Lujza na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Kríková | 12 m²

Ponúkame Vám na predaj prakticky riešené garážové státie v podzemí bytového domu Vila Lujza na

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

24,000 € 2000 €/m²

Na predaj garáž 16 m2 na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v rade garáží pod Detskou nemocnicou na Opavskej ulici

Publikované: 31.08.2023 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Garáž, Dúbravčická ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Dúbravčická | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v mestskej časti Dúbravka na Dúbravčickej ulici. V gará

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

38,500 € 2750 €/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na predaj chatka v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Chata, drevenica, zrub | Ulica Svornosti | 394 m²

Záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach – elektrina, studňa, vinica, prístu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

94,500 € 240 €/m²

Na prenájom nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69 m²

Ponúkame na prenájom práve dokončený, nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave. Byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Stupava

870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Záhrada | Ulica Svornosti | 394 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

94,500 € 240 €/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

Na prenájom administratívne priestory v Malackách

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 21.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Malackách. Kancelária a priestory celej budovy

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Malacky

312.91 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Záhrada na predaj s rozlohou 386m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Kancelársky komplex v historickej admin. budove v Starom Meste TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 48 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie rôznych výmer. Najmenšia od 20 m2, ďalšie dve s výmerou 35m2 ot

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

Na predaj- 2i byt, ul.Tekovská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Tekovskej ulici v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

183m2 Obchodný priestor s veľkými výkladmi na Račiansku ulicu, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 183 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor s výkladmi do frekventovanej cesty v objekte Perla Ružinova, 172m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Kaštieľska | 172 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí, v novostavbe Perla Ružinova,

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2.500m2 skladovo-výrobná hala s možnosťou administratívy na prenájom, DUNAJSKA STREDA

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Dunajská | 2,500 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - garáž. ul.Odborárska, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Odborárska | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž – Odborárska ulica, Bratislava Cena: 39 500 € + provízia RK V

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

39,500 € 2194 €/m²

Na predaj - pozemok, ul.Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Žabí majer | 305 m²

Ponúkame na predaj záhradu – Žabí Majer, Bratislava Pozemok Výmera: 305 m² V osobnom vlastníc

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

57,900 € 190 €/m²

205m2 kancelársky celok v centre na Lazaretskej/Cintorínskej ulici, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Cintorínska | 205 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Brat

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na Námestí SNP, v blízkosti Kamenného Námestia, 80m2 TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 80 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre Bratislavy na Námestí SNP, Bratislava-Star

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,610.43 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v centre Starého Mesta, Štúrova ulica-Luxor TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 37.19 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v polyfunkčnej budove LUXOR v centre mesta na st

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

783.19 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23113)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie