Na predaj chatka v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Chata, drevenica, zrub | Ulica Svornosti | 394 m²

Záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach – elektrina, studňa, vinica, prístu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

94,500 € 240 €/m²

Na prenájom nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69 m²

Ponúkame na prenájom práve dokončený, nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave. Byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Stupava

870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Záhrada | Ulica Svornosti | 394 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

94,500 € 240 €/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

Na prenájom administratívne priestory v Malackách

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 21.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Malackách. Kancelária a priestory celej budovy

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Malacky

312.91 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Záhrada na predaj s rozlohou 386m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Kancelársky komplex v historickej admin. budove v Starom Meste TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 48 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie rôznych výmer. Najmenšia od 20 m2, ďalšie dve s výmerou 35m2 ot

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

Na predaj- 2i byt, ul.Tekovská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Tekovskej ulici v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

183m2 Obchodný priestor s veľkými výkladmi na Račiansku ulicu, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 183 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor s výkladmi do frekventovanej cesty v objekte Perla Ružinova, 172m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Kaštieľska | 172 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí, v novostavbe Perla Ružinova,

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2.500m2 skladovo-výrobná hala s možnosťou administratívy na prenájom, DUNAJSKA STREDA

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Dunajská | 2,500 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - garáž. ul.Odborárska, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Odborárska | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž – Odborárska ulica, Bratislava Cena: 39 500 € + provízia RK V

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

39,500 € 2194 €/m²

Na predaj - pozemok, ul.Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Žabí majer | 305 m²

Ponúkame na predaj záhradu – Žabí Majer, Bratislava Pozemok Výmera: 305 m² V osobnom vlastníc

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

57,900 € 190 €/m²

205m2 kancelársky celok v centre na Lazaretskej/Cintorínskej ulici, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Cintorínska | 205 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Brat

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na Námestí SNP, v blízkosti Kamenného Námestia, 80m2 TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 80 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre Bratislavy na Námestí SNP, Bratislava-Star

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,610.43 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v centre Starého Mesta, Štúrova ulica-Luxor TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 37.19 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v polyfunkčnej budove LUXOR v centre mesta na st

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

783.19 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Holiday Inn-Bratislava 2, 3.000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory s vlastným vstupom z ulice na Bajkalskej ulici v Ružinove rozpre

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Skladový priestor, v blízkosti Figara, 200 m2

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 200 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v suteréne administratívnej budovy na Račianskej ulic

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Ihneď voľné skladové priestory na prenájom

Reality Senec

Priestor pre sklad | Poľná | 7,500 m²

Ponúkame Vám na prenájom suché skladové priestory v rozlohách od 200m2 až po 7.500 m2 a vonkajš

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Senec

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Administratívna budova v TOP lokalite na PREDAJ, Plynárenská – Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Plynárenská | 500 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívnu budovu na Plynárenskej ulici, v Bratislava II – Ružinov,

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,850,000 € 3700 €/m²

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Iný objekt | Palisády | 1,128 m²

Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínsk

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Obchodný priestor v SHOPPING PALACE TESCO na prenájom, BAII, 91m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Cesta na Senec | 91 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v OC Shopping Palace TESCO na Zlatých Pieskoch o celk

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Administratívna budova vo výbornej lokalite na PREDAJ, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | x | 2,000 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívnu budovu v Bratislava III – Nové Mesto, v lukratívnej lokal

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23109)
Upresniť hľadanie