Štúdio 1+kk Nesebar-Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj štúdio 1+kk (42 m²) s balkónom, kto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

59,990 €

Výrazne znížená cena!Ticho, zeleň a komfort – RD s výbornou polohou v obci Lazy pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Lazy pod Makytou | 110 m²

Leaders & partners Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Lazy pod Makytou, ktorá je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

1 € 1682 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME: 4-izbový rodinný dom – novostavba (holodom)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 140 m²

Leaders & Partners - realitná spoločnosť Vám pripravuje do ponuky moderný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

164,000 € 1171 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt v Trenčíne – vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Sihoť | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci s

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 €

Prenájom kancelárie 35 m² – Moyzesova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 35 m² na Moyz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

508 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Dom 4+kk Torrevieja-El Salado, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj radový dvojposchodový dom 4+kk (72

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

189,990 €

Garáž Košice - Juh, Ostravská, elektrina

Reality Košice-Juh

Garáž | Ostravská | 0 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa gará

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

28,000 €

Apartmán 3+kk Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmán 3+kk (50 m²) s loggiou a v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

139,990 €

Dom 4+1 Torrevieja-Los Náufragos, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj radový dvojposchodový dom 4+1 (78 m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

235,000 €

Murovaná chata so záhradou Košice - Kavečany, elektrina, vl. studňa

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Kavečany | 75 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa záhr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

85,000 € 1133 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-Cabo Cervera, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmán 3+kk (45 m²) s loggiou a č

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

169,990 €

PREDAJ apartmán v Andalúzii, Benalmádena, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Jaroslava Juríková a Leaders and Partners s.r.o. ponúka na predaj 3izb. apartmán v slnečnom Špa

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

210,990 € 2671 €/m²

3.izbový byt-GUDERNOVA ul, Košice-Západ, loggia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 56 m²

Na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii – Gudernova ulica.Úvodný obrázok+2 ďalšie sú vizualizác

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3391 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán 3+1 Torrevieja-Punta Prima, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj prízemný apartmán 3+1 (62 m²) s pri

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

165,000 €

PREDAJ stavebný pozemok pri Dolnom Smokovci, 534m2

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 534 m²

Jaroslava Juríková a realitná kancelária Leaders & Partners reality, s.r.o., ponúka na predaj s

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

99,900 € 187 €/m²

Apartmán 2+kk Burgas-Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (45 m²) s b

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

61,990 €

Na predaj rodinný dom v Maďarsku, obec Telkibánya.

Reality Telkibánya

Rodinný dom | Maďarsko | Telkibánya | Telkibánya

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodinný dom v Maďarsku

Publikované: 06.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Telkibánya

75,000 € 815 €/m²

Štúdio 1+kk Burgas-Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadené štúdio 1+kk (42 m²) s bal

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

51,990 €

Pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | 0 m²

Pozor pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre. V prípade záujmu o bližšie informácie nás k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

136,000 €

Na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Pavlice

Reality Pavlice

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pavlice

200 €/m2

Predaj 3 izbový byt Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 69 m²

Ponúkame na predaj byt po rekonštrukcii s celkovou výmerou 69 m², ktorý je situovaný vo vyhľadá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1638 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Dobrá Voda | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v obci Dobrá Voda Rodinný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

69,000 €

Predaj -pozemok vhodný na výstavbu RD na Majdáne (Lošonec)

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Majdán | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD na rozhra

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

179,000 €

Na predaj garáž v Senici časť Čáčov

Reality Senica

Garáž | Čáčov | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj garáž v Senici časť Čáčov Celková rozl

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Senica

16,990 €

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30349)
Upresniť hľadanie