Na predaj 2-podlažný rodinný dom v obci Červeník

Reality Červeník

Rodinný dom | Červeník | 128 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2-podlažný rodinný dom v obci Červeník

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Červeník

220,000 € 1719 €/m²

Na predaj 2iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Holíči

Reality Holíč

2 izbový byt | Pri kaštieli | 65 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Holíč

120,000 € 1846 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Trnave lokalite Prúdy

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prúdy | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj investičný pozemok pre developerov v Tr

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

60 €/m2

Na predaj garáž v Holíči na ulici Športová

Reality Holíč

Garáž | Športová | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. ponúka na predaj priestrannú garáž v Holíči na ulici Športová. Celko

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Holíč

18,990 €

NOVÁ CENA! Predaj zrekonštruovaného rodinného domu. Fekišovce

Reality Fekišovce

Rodinný dom | Hlavná | 210 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom po r

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Fekišovce

194,750 € 927 €/m²

Na predaj rodinný dom (novostavba)

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný prízemný rodinný dom (novostavb

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

149,000 €

Záhrada na Rudnianskom kopci

Reality Rudná

Záhrada | 471 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj záhradu na Rudnianskom kopci. ⸻

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rudná

25,000 € 53 €/m²

Výrazne znížená cena!Ticho, zeleň a komfort – RD s výbornou polohou v obci Lazy pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Lazy pod Makytou | 110 m²

Leaders & partners Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Lazy pod Makytou, ktorá je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

1 € 1682 €/m²

Štúdio 1+kk Nesebar-Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj štúdio 1+kk (42 m²) s balkónom, kto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

59,990 €

🏡 PRIPRAVUJEME: 4-izbový rodinný dom – novostavba (holodom)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Trenčín | 140 m²

Leaders & Partners - realitná spoločnosť Vám pripravuje do ponuky moderný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

164,000 € 1171 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt v Trenčíne – vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Sihoť | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci s

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 €

Apartmán 3+kk Villamartin-Orihuela Costa, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený trojpodlažný apartmán 3+k

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

159,990 € 2580 €/m²

Na predaj starší rodinný dom, Zlatá Idka, Košice-okolie

Reality Zlatá Idka

Rodinný dom | Zlatá Idka | 140 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners pobočka Košice Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zlatá Idka

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Košice -Okolie, Sokoľany, rozostavaný

Reality Sokoľany

Rodinný dom | 200 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľ

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

90,000 € 625 €/m²

Nové apartmány v prvej línii od mora, Alanya-Kestel

Reality Turecko

5 a viac izbový byt | Turecko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka krásne apartmány 50 m od mora, rozloha je od

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

277,000 € 3078 €/m²

Prenájom kancelárie 35 m² – Moyzesova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 35 m² na Moyz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

508 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

rezervované-PREDAJ rodinný dom Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj rodinný dom v obľúbenej maďarskej o

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bezenye

125,000 € 1200 €/m²

PREDAJ rodinný dom v centre Rajky

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Kosuth Lajos

V centrálnej časti Rajky Vám ponúkam tento dvojpodlažný rodinný dom. Ide o montovaný dom s dre

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

199,000 € 1555 €/m²

PREDAJ POZEMOK 2100m2 RAJKA.

Reality Rajka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Rajka | Rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Bratislava Pozemok vhodný

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rajka

282,000 € 134 €/m²

PREDAJ 5izbový rodinný dom Levél

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Levél

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v maďarskej obci Levél.

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levél

203,000 € 2360 €/m²

PREDAJ víkendový dom Máriakálnok

Reality Máriakálnok

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Máriakálnok | Máriakálnok

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v malebnej maďarskej obci M

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Máriakálnok

175,000 € 1944 €/m²

PREDAJ rodinný dom Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v centrálnej časti maďarske

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

155,000 € 1550 €/m²

Jedinečný 5-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.6

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDAJ rodinný dom Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Moson

V rodinnej zástavbe mesta Mosonmagyaróvár Vám ponúkam tento zrekonštruovaný rodinný dom. Nehnut

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár