Apartmány Capri Residence, Phuket-Bang Tao, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v projekte Capri Residenc

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

127,950 € 3656 €/m²

Apartmán 2+kk s balkónom a bazénom Aheloy-Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmán 2+kk (85 m²) s balkónom a

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

109,990 € 1235 €/m²

Lukratívny apartmán 2+kk Slnečné Pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj lukratívny zariadený apartmán 2+kk

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

89,990 € 1267 €/m²

Pozemok v rekreačnej lokalite Košice - Sever, Čermeľ , Suchodolinská ul. , elektrina pred pozemkom

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Suchodolinská | 1,400 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

78,900 € 56 €/m²

Investičné pozemky Košice-Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Orná pôda | Strážna | 15,460 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners pobočka Košice Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj

Publikované: 01.06.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

Cena dohodou

Na predaj rekreačný pozemok Malá Lodina-Ružín

Reality Malá Lodina

Rekreačný pozemok | Ružín | 445 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pekný rekreačn

Publikované: 08.02.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lodina

Cena dohodou

PREDAJ stavebný pozemok Veľká Ida 2160 m2!!!

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 2,160 m²

Jaroslava Juríková a Leaders & Parteners reality ponúkame na predaj rozsiahly rovinatý pozemok

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

85,000 € 39 €/m²

Dom 3+1 Orihuela Costa-Los Altos, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám predstavuje novo zrekonštruovaný dvojposchodový samo

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 3878 €/m²

Radový dom 4+kk Orihuela Costa-Playa Flamenca, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený radový dvojpodlažný dom 4

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

259,000 € 3238 €/m²

Na prenájom obchodný priestor s výkladom – Mäsiarská ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom obchodné priestory s výkladom pri

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,098 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Apartmán 3+kk Formentera de Segura, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (55 m²) na

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

109,990 €

Radový dom 3+kk Orihuela Costa-Villamartin, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj dvojpodlažný zariadený radový dom 3

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

209,990 € 3333 €/m²

Radový dom 4+kk Benijófar-Costa Blanca, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

289,900 € 2027 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-El Molino, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (61m²) v re

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

126,990 €

Vila s bazénom MELIÃ Tortuga Beach Resort, Kapverdy

Reality Kapverdy

Rodinný dom | Kapverdy

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj 5-izbovú vilu v rezorte MELIÃ Tortu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

499,000 € 4305 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný 3-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 138 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.5

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na mesto | CÁDROVA, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite s vý

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

410,400 €

PREDAJ stavebný pozemok Bezenye

Reality Bezenye

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Bezenye | Faiskola utca

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1250 m2 v m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bezenye

124,000 € 99 €/m²

Pozemok s chatami na predaj | HRUBÉ LUKY, STUPAVA

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Hrubé lúky | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj pozemok s dvomi chatami v krásnej lokal

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

209,500 €

EXKLUZÍVNE, Na predaj mezonetový 2-izb. byt v srdci Viedne

Reality Wien

2 izbový byt | Rakúsko | Wien | Neilreichgasse

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj krásny 2-izbový byt vo Viedni, ulica Ne

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Wien

218,000 €

Predaj obchodných priestorov v Michalovciach

Reality Michalovce

Obchodné priestory | Hrádok | 224 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj obchodné priestory Pod Hrádkom v Michal

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Michalovce

Cena dohodou

Na predaj murovaná chata so záhradou. Jazierko Pozdišovce

Reality Pozdišovce

Chalupa, rekreačný domček | Pri rybníku | 30 m²

Na predaj murovaná chata so záhradou pri jazierku Pozdišovce – len 6 km od Michaloviec Real

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pozdišovce

38,000 € 1267 €/m²

Prenájom zdravotníckych priestorov. Nad Laborcom, Michalovce

Reality Michalovce

Obchodné priestory | Nad Laborcom | 0 m²

Na prenájom zdravotnícke priestory 85 m² Ponúkame na prenájom kompletne dispozične pripravené

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

8 €/m2/mesiac

Na predaj obchodné priestory na hlavnom ťahu. Močarianska ulica, Michalovce

Reality Michalovce

Obchodné priestory | Močarianska | 0 m²

Obchodné priestory na predaj – Michalovce, Močarianska ulica Realitná kancelária Leaders & Par

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Michalovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23101)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie