Pozemok vo vinici – ideálne miesto pre oddych v prírode

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | 542 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný vo vinohradníckej oblasti katastrálneho územia Vinné, ktor

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

27,000 € 50 €/m²

Rekreačný pozemok s chatou vo viniciach – Vinné, Zemplínska šírava

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | 1,234 m²

Leto môže začať vo veľkom štýle – s vlastným rekreačným pozemkom a chatou v malebnom prostredí

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

99,000 € 80 €/m²

NA PREDAJ! Zveľadená ZÁHRADKA s GARÁŽOU v Plešivci.

Reality Plešivec

Záhrada | 1,012 m²

CBF-REALITY Vám ponúka na predaj starostlivo zveľadenú ZÁHRADKU s GARÁŽOU v tichej časti obce P

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Plešivec

28,000 € 28 €/m²

Na predaj pozemok - záhrada v Košiciach

Reality Košice-Šaca

Záhrada | 960 m²

PRÍJEMNÝ POZEMOK NA ODPOČINOK V ŠACI Ponúkame na predaj pozemok v záhradkárskej lokalite v čas

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

25,000 € 26 €/m²

Na predaj záhrada – Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | V úvoze | 1,462 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 Vám ponúkajú exkluzívne na predaj záhradku s rozlohou 1 462 m² v tiche

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

28,509 € 20 €/m²

Pozemok - sklad / parking (704,71 m2) ----- R-182-po-704-71 | x182, xx | d27 | A2-4

Reality Košice-Juh

Priemyselná zóna | 704.71 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu pozemok o výme

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Juh

1,174.52 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj investičného pozemku v Slovenskom Novom meste

Reality Slovenské Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slovenské Nové Mesto | 4,870 m²

Diana Reality ponúka na predaj investičný pozemok v Slovenskom Novom meste. V územnom pláne obc

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Nové Mesto

107,000 € 22 €/m²

Nižná Kamenica, znížená cena

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 2,000 m²

Diana Reality ponúka rozľahlý rovinatý pozemok s výmerou 2000 m2, šírka pozemku 20 m, v peknej

Publikované: 11.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

125,000 € 63 €/m²

Pozemok v centre Michaloviec

Reality Michalovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Štefánikova | 820 m²

Predáme pozemok v centre mesta MIchalovce o výmere 820m2. Nachádza sa v zóne R1(centrum mesta),

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 31.05.2025
Pozemky na predaj Michalovce

170,000 € 207 €/m²

Rekreačný pozemok pre CHATU s krásnym výhľadom na celú Šíravu

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | 1,260 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka rekreačný pozemok v obci Kaluža: Túžite po CHATE v pekne prírode, s n

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

66,000 € 52 €/m²

Komerčný pozemok Michalovce

Reality Michalovce

Priemyselná zóna | Priemyselný park | 1,650 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti mesta, na ulici Priemyselný park, kto

Publikované: 09.08.2022 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

99 €/m2 99 €/m2

Rozsiahly rovinatý pozemok Perín-Chym, časť Gomboš

Reality Perín-Chym

Orná pôda | Perín | 1,603 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok s ornou pôdou s prístupom z hla

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Perín-Chym

72,000 € 45 €/m²

Rekreačný pozemok v oblasti Košice - Čičky

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Čičky-majer | 645 m²

Predáme rekreačný pozemok situovaný v rekreačno - záhradkárskej oblasti Košice - Čičky, kat.

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

60,000 € 93 €/m²

Komerčný pozemok na Bytovú výstavbu - 1700 m2, Severná ul.

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Severná | 1,566 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: na predaj KOMERČNÝ POZEMOK na bytovú výstavbu - stavebný pozemok, u

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

290,000 € 185 €/m²

Pozemok - priemyselná alebo občianska vybavenosť - Trebišov - lokalita Sady

Reality Trebišov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Sadovská | 74,000 m²

Samostatný stavebný pozemok v Trebišove (lokalita Sady) s prístupom z existujúcej miestnej asfa

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 16.01.2025
Pozemky na predaj Trebišov

Cena dohodou

Pozemok v zastavanej časti

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | 588 m²

Predáme 588m² pozemok v obci Kaluža, vhodný k výstavbe chaty alebo na investičné zhodnotenie.

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 18.05.2025
Pozemky na predaj Kaluža

25,000 € 43 €/m²

Koscsiková farma

Reality Viničky

Pozemok pre rodinné domy | Viničná | 44,721 m²

Jej celková rozloha je 4,4721 ha, ktorá sa nachádza v Medzibodroží v katastri obce Viničky a La

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 18.08.2025
Pozemky na predaj Viničky

160,000 € 4 €/m²

Prenájom pozemku od 300 m² do 25 000 m² - Areál prekladisko Interport

Reality Haniska

Priemyselná zóna | Nezadaná | 10,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemky / spevnene plochy s výmerou od 300 m² do 25 000 m² v celém are

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na prenájom Haniska

Cena dohodou

Reality Haniska

Priemyselná zóna | Nezadaná | 25,000 m²

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na prenájom Haniska