Záhrada s vinicou v obci Trnava pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Záhrada | Nezadaná | 1,407 m²

Rekreačný pozemok nad obcou Trnava pri Laborci je príjemným miestom pre oddych v prírode a pest

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Trnava pri Laborci

24,990 € 18 €/m²

Na prenájom priemyselný pozemok

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | 704 m²

Ponúkame na prenájom pozemok oplotený plechovým plotom s uzamykateľnou bránou vhodný na podnika

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Juh

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Slnečný stavebný pozemok v Trnave pri Laborci.

Reality Trnava pri Laborci

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 2,428 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka so súhlasom majiteľa: Stavebný pozemok, ktorý sa nachádza vo vyhľadáv

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava pri Laborci

104,000 € 43 €/m²

Stavebné pozemky pre rodinné domy, Krásnohorské Podhradie

Reality Krásnohorské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Bývanie v novobudovanej lokalite s pekným výhľadom na hrad a okolitú prírodu len 5 km od okresn

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorské Podhradie

55 €/m2 55 €/m2

Pozemok v priemyselnej zóne mesta - sklady, výroba

Reality Michalovce

Priemyselná zóna | Vihorlatská | 5,595 m²

Predáme stavebný pozemok situovaný v priemyselnej zóne mesta Michalovce v celkovej výmere 5595

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

65 €/m2 65 €/m2

Komerčný pozemok na hlavnom ťahu Michalovce - Košice

Reality Michalovce

Komerčná zóna | Močarianska | 4,563 m²

Predáme investičný pozemok pre komerčnú výstavbu situovaný vo frekventovanej lokalite mesta,

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

75,000 € 16 €/m²

EXKLUZÍVNE - pozemok, 810 m2, Beniakovce

Reality Beniakovce

Rekreačný pozemok | 810 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rovinatý pozemok v obci Be

Publikované: 15.12.2023 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

Cena dohodou

Pozemok pre výstavbu domu 735 m2 - HRÁDOK

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Sklenárska | 735 m²

Predáme pozemok pre výstavbu rodinného domu v lukratívnej lokalite pod kaplnkou Hrádok, v novej

Publikované: 25.10.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

94,900 € 129 €/m²

Pozemky na predaj pri Optime

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | Moldavská cesta | 43,716 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky nachádzajúce sa v intraviláne mesta Košice, okres Košice IV

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

240 €/m2 240 €/m2

V tesnej blízkosti dialnice

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Pollova | 913 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok Košice-Krásna v tesnej blízkosti dialnice. Plocha: pozemku 913

Publikované: 18.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

9,990 € 11 €/m²

Pozemok pre výstavbu rodinného domu, 1568 m2, lokalita Hrádok

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,568 m²

Predáme pozemok určený územným plánom pre výstavbu rodinného domu v celkovej výmere 1568 m2, v

Publikované: 04.07.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

Pozemok pre výstavbu rodinného domu v lokalite Hrádok, 1469 m2

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,469 m²

Predáme pozemok určený územným plánom pre výstavbu rodinného domu v celkovej výmere 1469 m2, v

Publikované: 04.07.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

Pozemok vo výmere 2280 m2 pre rodinný dom v lukratívnej lokalite - Hrádok

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kavarnianska | 2,280 m²

Krásny slnečný pozemok vo VIP novej rezidenčnej lokalite pod kaplnkou Hrádok, v mierne svahov

Publikované: 06.07.2022 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

140 €/m2 140 €/m2

Pozemok s krásnym výhľadom na mesto na rekreačné účely

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rekreačný pozemok | Vyšné Opátske | 5,863 m²

Realitná kancelária Sonne s.r.o. ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej lokalite vo veľkosti

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

Cena dohodou

Investičný pozemok - Mokrance

Reality Mokrance

Komerčná zóna | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária Sonne s.r.o., ponúka na predaj investičný pozemok v obci Mokrance. Parcela

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Pozemok pre rodinné domy | 2,262 m²

Pozemok v mestskej časti Košice - Šaca. Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok obdĺžniko

Publikované: 05.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

209,990 € 93 €/m²

Pozemky na individuálnu výstavbu rodinných domov - Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária Sonne s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok vo v

Publikované: 17.10.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

Cena dohodou

Pozemok na prenájom v mestskej časti Košice, Košická Nová Ves

Reality Košice-Košická Nová Ves

Komerčná zóna | Sv. Ladislava | 4,026 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok nachádzajúci sa na frekventovanom mieste na ulici Svätého Lad

Publikované: 12.04.2022 Aktualizované: 29.12.2025
Pozemky na prenájom Košice-Košická Nová Ves

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v Rozhanovciach

Reality Rozhanovce

Komerčná zóna | 571 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v areáli v obci Rozhanovce v okrese Košice - okolie iba

Publikované: 28.08.2013 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

45,680 € 80 €/m²

Na predaj haly a pozemok

Reality Rozhanovce

Komerčná zóna | 13,011 m²

POZEMOK A HALY NA PREDAJ V ROZHANOVCIACH Ponúkame na predaj priemyselný pozemok s priemyselným

Publikované: 08.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

81 € 0 €/m²

Na predaj hala s veľkým pozemkom

Reality Rozhanovce

Komerčná zóna | 5,888 m²

POZEMOK A HALA NA PREDAJ V ROZHANOVCIACH Ponúkame na predaj priemyselný pozemok s priemyselným

Publikované: 08.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

868,040 € 147 €/m²

Na predaj pozemok v Rozhanovciach

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,069 m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU HALY ALEBO DOMOV S VÝBORNÝM PRÍSTUPOM V ROZHANOVCIACH Ponúkame na predaj p

Publikované: 08.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

166,520 € 80 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie