Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pri Mníšku nad Hnilcom.

Reality Mníšek nad Hnilcom

Rekreačný pozemok | Partizánska | 10,323 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pre rekreačné alebo podnikateľské účely v katastri obce M

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Mníšek nad Hnilcom

8,200 € 1 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Beniakovce.

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Hľadáte nové bývanie na skok od mesta a pritom v absolútnom pokoji, súkromí, mieste obklopenom

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK, KUZMICE

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | Trebišovská | 2,287 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice, vzdialenej 35 km od Košíc. Pozemok sa nach

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

29,990 € 13 €/m²

Na predaj pozemok Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 0 m²

Raymann real ponúka na predaj stavebný pozemok Kostoľany pri Hornáde,ulica Lesná.Rozloha pozemk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kostoľany nad Hornádom

Cena dohodou

Na predaj pozemok v Rozhanovciach

Reality Rozhanovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mlynská | 550 m²

Raymann real exkluzívna ponúka na predaj veľmi pekný pozemok v Rozhanovciach,ulica Mlynská . Vý

Publikované: 22.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

114,900 € 209 €/m²

Na predaj pozemky Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Kosatcová | 17 m²

Raymann real ponúka na predaj veľký pozemok v Košiciach -Vyšné Opátske,ulica Kosatcová. Výmera

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

60 €/m2 60 €/m2

Na predaj záhrada s montovanou chatkou v Košiciach - pod sídliskom Dargovských hrdinov

Reality Košice-Košická Nová Ves

Záhrada | Sídl. Dargovskych Hrdinov | 395 m²

Na predaj Vám ponúkame záhradu v Košiciach – pod sídliskom Dargovských hrdinov. Výborná lokali

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

51,000 € 129 €/m²

Na predaj investičné pozemky pri hlavnom ťahu vo Vyšnom Nemeckom.

Reality Vyšné Nemecké

Iný stavebný pozemok | Hlavná | 22,765 m²

Ponúkame na predaj súbor troch priľahlých pozemkov s celkovou výmerou 22 765 m² v katastrálnom

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Nemecké

50 €/m2 50 €/m2

Pozemok na výstavbu rodinného domu v okrajovej časti mesta Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 378 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v Topoľanoc

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

73,000 € 193 €/m²

Štedrý pozemok s potenciálom len 25km od Košíc

Reality Perín-Chym

Pozemok pre rodinné domy | Perín | 2,972 m²

Ak hľadáte veľký a slnečný pozemok v pokojnej dedinke, kde čas plynie pomaly a vzduch je stále

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Perín-Chym

148,000 € 50 €/m²

PREDAJ, Stavebný pozemok Sečovce - časť Albinov, intravilan

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,671 m²

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v meste Sečovce v mes

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

30 €/m2 30 €/m2

Investičný pozemok v Obci Gomboš len 16km od Košíc

Reality Perín-Chym

Pozemok pre rodinné domy | Gomboš | 1,842 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj Investičný pozemok v Obci Gomboš. Ak zvažujete

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Pozemky na predaj Perín-Chym

19,990 € 11 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v blízkosti Ružina

Reality Košická Belá

Pozemok pre rodinné domy | Košické Hámre | 539 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný pozemok vhodný na výstavbu v

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Košická Belá

Cena dohodou

Pozemok v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava

Reality Klokočov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 400 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka Pozemok v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava - KLOKOČOV Je ideálny

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

48,000 € 120 €/m²

Krásny široký rovinatý pozemok pre rodinné domy, Bačkov

Reality Bačkov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,182 m²

Takýto krásny široký pozemok s výhľadom na Slanské vrchy a Dargov sa objaví len raz za čas. Pop

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bačkov

204,918 € 49 €/m²

Šikovný pozemok pod Lesom v obci Staré

Reality Staré

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,200 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: - šikovný pozemok v peknej obci Staré, v obci obklopenej Lesom - par

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Staré

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Tušice

Reality Tušice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 615 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu *** výmera

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tušice

40,000 € 65 €/m²

Veľkorysý pozemok v obci Krásnovce

Reality Krásnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,023 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu *** možnosť

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krásnovce

Cena dohodou

Predaj pozemku – vinica s výhľadom na Hrušovské rybníky

Reality Jablonov nad Turňou

Vinica, chmelnica | 2,225 m²

FÉNIX reality Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok vo viničnej oblasti v katastrálnom

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jablonov nad Turňou

29,000 € 13 €/m²

Na Predaj! Útulná záhradka so záhradným domčekom-Brzotín Bak

Reality Rožňava

Záhrada | 273 m²

ZNÍŽENÁ CENA!CBF-REALITY Vám ponúka na predaj malebnú záhradku o výmere 273 m2 v záhradkárskej

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

Cena dohodou

Predaj poľnohospodárskych parciel Štós

Reality Štós

Orná pôda | 2,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Štós

0.35 €/m2 0 €/m2

Pozemok aj pre 6 RD s výhľadom na jazero, vhodné pre developera

Reality Vyšná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,295 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na PREDAJ pozemok o výmere 3246 m2 v obci Vyšná Kamenica, v nádhernom ticho

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Vyšná Kamenica

135,000 € 41 €/m²