Relaxačný pozemok s vodnou plochou

Reality Bačka

Rybník, jazero | Hlavná | 20,000 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny relaxačný pozemok s vodnou plochou, vhodným na investičné účely.

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Bačka

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký stavebný pozemok (1913 m2) / Žarnov / Košice – okolie

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 1,913 m²

Realitná spoločnosť PARTNERS REAL Vám ponúka na predaj veľký, rovinatý stavebný pozemok o výmer

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

34,900 € 18 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj stavebné pozemky, obec Bačkovík, 870m2

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | 870 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke na predaj krásny slnečný, rovinatý pozemok, ktorý sa nachádza v obci Bačkov

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

40,000 € 46 €/m²

Stavebný pozemok - Nižná Kamenica, 1983 m2

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,983 m²

Hľadáte pokoj, kľud, ticho od mestského zhonu, stresu a náhlenia? TomiSreal má pre vás pekný, r

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

Cena na vyžiadanie

Na predaj pozemok na 2 RD, v lokalite Baška-Maša, vydané UR

Reality Baška

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,656 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1656 m² v krásnej a tichej lokalite Baška – časť

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Baška

279,000 € 168 €/m²

EXKLUZÍVNE - stavebný pozemok, 1074 m2, Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,074 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Zlatá Idka

110,000 € 102 €/m²

Predaj pozemkov pri predajni potravín LIDL Trebišov

Reality Trebišov

Iný stavebný pozemok | Šrobárova | 1,832 m²

Ponúkame na predaj 2 pozemky v meste Trebišov o celkovej výmere 1.832 m2 v tesnej blízkosti pre

Publikované: 22.12.2022 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Trebišov

Cena dohodou

Pozemok v Jastrabí pri Michalovciach

Reality Jastrabie pri Michalovciach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 634 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s ideálnou výmer

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Jastrabie pri Michalovciach

21,890 € 35 €/m²

Orná pôda, Košice – Krásna

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Krásna | 3,358 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Krásna, obec: Košice – Krásna v časti Sajkov.

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

13 €/m2 13 €/m2

Predám záhradu Vyšné opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Včelárska paseka | 399 m²

Predám záhradku o výmere 399 m2 vo Vyšnom Opátskom ,na pozemku nie je možná výstavba chaty z dô

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

12,000 € 30 €/m²

Slnečný stavebný pozemok s výhľadom, Košice – Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Pri Teleku | 873 m²

Len raz za čas sa objaví takýto krásny pozemok s výhľadom na Slanské vrchy a Dargov. Krajný poz

Publikované: 29.03.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

265,000 € 304 €/m²

Predaj pozemku v katastrálnom území Dobšiná

Reality Dobšiná

Iný poľnohosp. pozemok | Niže Mesta | 11,374 m²

Predaj pozemku - trvalý trávny porast nachádzajúci sa v extraviláne katastrálneho územia Dobšin

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Dobšiná

Info v RK

Stavebný pozemok

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Fándlyho | 1,475 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Košice-Barca, Fándlyho. Plocha: pozemku 147

Publikované: 29.05.2023 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Barca

295 €/m2 295 €/m2

Priestranný rovinatý pozemok, Čierna Lehota

Reality Čierna Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,656 m²

Popis: ponúkame na predaj priestranný prevažne rovinatý pozemok v krásnej prírodnej lokalite po

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čierna Lehota

9,900 € 3 €/m²

Stavebný pozemok, Nadabula

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 471 m²

ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v Nadabulej, mestskej časti Rožňavy, k dispozícii na

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

23,550 € 50 €/m²

miesto na vysnívaný dom v Trebišove – blízko sídliska JUH

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | M.R. Štefánika | 472 m²

Ideálny pozemok na výstavbu rodinného domu s výmerou 472 m² (rozmery cca 25 m × 18 m) v pokojne

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

19,900 € 42 €/m²

Investičný pozemok na predaj Michalovce 6486 m2

Reality Michalovce

Komerčná zóna | Humenská cesta | 6,486 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok pri hlavnom ťahu na Hummenné a Vranov nad Topľou. Ide o l

Publikované: 20.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

Cena dohodou

Pozemok v záhradkárskej lokalite Vyšné Opátske v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Včelárska paseka | 710 m²

Bývanie aj oddych na jednom mieste – záhrada s možnosťou na celoročné bývanie. Realitná kancel

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

49,999 € 70 €/m²

člen NARKS

Pozemok s výhľadom na Slanské vrchy, obec Brezina

Reality Brezina

Pozemok pre rodinné domy | 2,200 m²

Predaj pozemku v lone prírody so skvelým výhľadom na Slanské vrchy Tomáš Székely a realitná ka

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Brezina

29,990 € 14 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rozsiahly pozemok, Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | 5,800 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemkom v obci Ždaňa, ktorá je od

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

449,000 € 77 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v top lokalite Šíravy

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Tím Reality Zemplín predstavuje na predaj atraktívny pozemok na výstavbu rekreačnej nehnuteľnos

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Pozemky na predaj Kaluža

69,890 € 149 €/m²

Pozemok pri Vinianskom jazere, 829 m2

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 829 m²

Ponúkame na predaj svahovitý pozemok s prístupom z oboch strán, situovaný v tichej časti viníc

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

27,000 € 33 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok - sklad / parking (2.000,00 m2) ----- R-075-po-2000-00-B | x075, xx | d27 | A1-2

Reality Košice-Juh

Priemyselná zóna | 2,000 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu pozemok o výme

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na prenájom Košice-Juh

1,666.67 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Pozemok - sklad / parking (400,00 m2) ----- R-194-po-400-00 | x194, xx | d27 | A1-2

Reality Košice-Vyšné Opátske

Priemyselná zóna | 400 m²

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na prenájom Košice-Vyšné Opátske

500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie