Stavebné pozemky - bývanie aj podnikanie, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

V ponuke máme dva samostatné pozemky v strategickej polohe pri hlavnom cestnom ťahu Košice – Ro

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

45 €/m2

Slnečný pozemok, ktorý čaká na váš nový domov | Žarnov

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 1,288 m²

Invest & Real | Daniel Sanislo Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obc

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

42,890 € 33 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok v centre | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,348 m²

Invest & Real | Daniel Sanislo Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s komp

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

77,000 € 57 €/m²

Pozemok s panoramatickým výhľadom | Vencová – Kalvária

Reality Košice-Sever

Záhrada | Vencová 44 | 1,152 m²

Invest & Real | Mgr. Jozef Martinásek Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 1152 m², nachádza

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

110,000 € 95 €/m²

SUPER CENA A LOKALITA!!!PONÚKAME NA PREDAJ VEĽKORYSÝ STAVEBNNÝ POZEMOK O ROZLOHE 1063m2 V SLANSKEJ HUTE, LOKALITA KE-OKOLIE

Reality Slanská Huta

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj pozemok s ovocnými stromami v tichej lokalite – Slanská Huta, len 30 km od Košíc Pon

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Slanská Huta

66,000 €

Pozemok na výstavbu v Pozdišovciach

Reality Pozdišovce

Pozemok pre rodinné domy | Viničná | 829 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok s prípojkami a základovou doskou v tichej slepej u

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Pozdišovce

109,000 € 131 €/m²

Záhrada s chatkou - Vyšný Olčvár

Reality Košické Oľšany

Záhrada | 388 m²

Hľadáte miesto na oddych, pestovanie alebo víkendové útočisko? Ponúkame na predaj udržiavanú z

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

37,000 € 95 €/m²

Rekreačný pozemok na Zemplínskej Šírave v obci Klokočov – pri pláži

Reality Klokočov

Rekreačný pozemok | Hlavná | 402 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rekreačný pozemok na obľúbenej Zemplínskej šírave v

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

48,000 € 119 €/m²

Investičná príležitosť, pozemok s výhľadom na Zemplínsku šíravu

Reality Klokočov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,600 m²

Objavte svoj raj pri Zemplínskej šírave! Investičný pozemok v srdci idylickej obce Klokočov pri

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

220,000 € 61 €/m²

Krásny slnečný pozemok Košice- Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 856 m²

HAPPYREALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok s rozlohou 856 m2 na Sabinovskej ul

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

179,000 € 209 €/m²

Stavebné pozemky v Kavečanoch, Košice

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 472 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívne stavebné pozemky v obľúbenej loka

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

169,000 € 358 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj – Stražské, blízko centra mesta

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | Laborecká | 480 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok s ideálnymi rozmermi 20 × 24 m, nachádzajúci sa v

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Strážske

59,900 € 125 €/m²

Pozemok, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Moldava nad Bodvou | 2,384 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 2 384 m², nachádz

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

64,900 € 27 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v obci Čižatice

Reality Čižatice

Pozemok pre rodinné domy | 3,014 m²

Tomisreal ponúka na predaj veľký pozemok o rozlohe 3014 m2 so starým domom priamo v obci Čižati

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čižatice

Cena dohodou

Pozemok pre celoročnú chatu v dosahu mesta - Osiková, Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Osiková | 644 m²

SAXAREAL - Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok – záhradu o výmere 644 m² s j

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

79,900 € 124 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v Petrovciach nad Laborcom

Reality Petrovce nad Laborcom

Pozemok pre rodinné domy | Krásnovská | 5,492 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj rozľahlý pozemok s výmerou až 5492 m², vhodný na výstavbu

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Petrovce nad Laborcom

54,000 € 10 €/m²

Stavebný pozemok, Buzica

Reality Buzica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Buzica | 941 m²

Realitná kancelária Tobi Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Buzica s rozlohou 94

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Buzica

44,900 € 48 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1723m2 v Maďarsku 5min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Abaújvár, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,423 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok , ktorý sa nachádza v Abaújvári le

Publikované: 25.08.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

37,000 € 26 €/m²

Investičný pozemok 2316 m2, Košice- Krásna, Na Hore

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | K lesu | 2,316 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame Vám investičný pozemok, s potenciálom z

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

19 €/m2 19 €/m2

Stavebný pozemok 1737 m2 v Maďarsku 5min od Kechneca, plyn, elektrina, vodovod, 20km od Košíc v obci Abaújvár, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,737 m²

Publikované: 25.08.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

44,000 € 25 €/m²

Pozemok - 2860 m2, Stavebné povolenie, blízko centra mesta

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 2,869 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku predaja pozemku. Ponúkame Veľký a Priestranný pozemo

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

149,900 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 914m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita!

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 914 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 914m2, ktorý sa n

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

25,000 € 27 €/m²

Stavebné pozemky 3039 m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita!

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,039 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 3039m2, ktorý sa

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

69,000 € 23 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!!NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – LEN 4 km OD KOŠÍC!

Reality Sady nad Torysou

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Stavebný pozemok na predaj – Centrum obce Byster, len 4 km od Košíc! Hľadáte ideálne miesto pr

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

129,990 €

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie