Stavebný pozemok v Oboríne

Reality Oborín

Pozemok pre rodinné domy | Oborín | 1,383 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom alebo chalupu v nádhernej

Publikované: 14.07.2021 Aktualizované: 30.07.2024
Pozemky na predaj Oborín

10,900 € 8 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu v Jastrabí

Reality Jastrabie pri Michalovciach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 726 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu s vyhovujúcou v

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Pozemky na predaj Jastrabie pri Michalovciach

21,900 € 30 €/m²

Predali sme funduš v Klokočove

Reality Klokočov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 571 m²

Pozemok sme práve predali. Ak hľadáte podobný pozemok v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktov

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Klokočov

33,990 € 60 €/m²

Predaj poľnohospodárskych parciel Štós

Reality Štós

Orná pôda | 24,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Štós

0.35 €/m2 0 €/m2

POZEMOK STAVEBNÝ KOŠICE 1600M2 NA PREDAJ

Reality Košice-Západ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Popradská | 1,600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre občiansku vybavenosť - polyfunkcia Košice-Západ, Popradsk

Publikované: 31.08.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

1,000,000 € 625 €/m²

Na predaj poľnohospodárska pôda – Spišské Vlachy,

Reality Spišské Vlachy

Orná pôda | Spišská | 53,955 m²

Ponúkame väčší celok parciel s celkovou výmerou 53 955 m² v katastri obce Spišské Vlachy. Ide o

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 20.08.2025
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

0.79 €/m2 1 €/m2

Na predaj 2 parcely – orná pôda, Spišské Vlachy, spolu 6 086 m²

Reality Spišské Vlachy

Orná pôda | Mlynská | 6,086 m²

Ponúkame na predaj dve susediace parcely v blízkosti obce Spišské Vlachy s celkovou výmerou 6 0

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

4,990 € 1 €/m²

Na predaj priemyselný pozemok

Reality Rozhanovce

Komerčná zóna | 6,151 m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU PRIEMYSELNÝCH OBJEKTOV S VÝBORNÝM PRÍSTUPOM Ponúkame na predaj priemyselný

Publikované: 08.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

80 € 0 €/m²

Na predaj priemyslený pozemok

Reality Veľká Ida

Komerčná zóna | 6,199 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v obci Veľká Ida, okres Košice - okolie. Pozemok má výme

Publikované: 08.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,000 € 7 €/m²

Na predaj pozemky v Rozhanovciach

Reality Rozhanovce

Orná pôda | 4,736 m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU HALY ALEBO DOMOV S VÝBORNÝM PRÍSTUPOM V ROZHANOVCIACH Ponúkame na predaj p

Publikované: 08.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

390,380 € 82 €/m²

Pozemok v zastavanej časti obce Egreš

Reality Egreš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Egreš | 7,920 m²

Pozemok v zastavanej časti obce EGREŠ Realitná kancelária Sonne s.r.o. exkluzívne ponúka n

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Egreš

20 €/m2 20 €/m2

Rekreačný pozemok pod skalou pri Jasovskej jaskyni

Reality Jasov

Rekreačný pozemok | Pod skalou | 1,165 m²

Bývajte, relaxujte a strávte voľný čas v prírode s rodinou. Realitná kancelária Sonne s.r.o.,

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jasov

29,800 € 26 €/m²

Na predaj pozemok s gazdovským domom Gyňov - Košice okolie

Reality Gyňov

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 1,549 m²

Na predaj: Veľký slnečný pozemok s gazdovským domom – Gyňov, Košice okolie Flegra Comfort Rea

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Gyňov

190 €/m2 190 €/m2

Priemyselný areál – Strategická investícia Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

Priemyselná zóna | 15,390 m²

NA PREDAJ: Priemyselný areál v obci Čierna nad Tisou – Výnimočná investičná príležitosť! Lokal

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čierna nad Tisou

450,000 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

pozemok 1418 m2

Reality Trstené pri Hornáde

Pozemok pre rodinné domy | krátka | 784 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám - EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj pozemky v nádhernom pr

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trstené pri Hornáde

96,000 € 122 €/m²

Na predaj vínny dom s vinicami a vínnymi pivnicami 13974 m2 za 87 000 eur

Reality Košice-Juh

Vinica, chmelnica | 13,974 m²

Na predaj vinice s vínnym domčekom, vínnymi pivnicami, v obci Tállya, 13 974 m2. Takmer celé sa

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

87,000 € 6 €/m²

Predaj podielov z pozemkov ŠEBASTOVCE

Reality Košice-Šebastovce

Orná pôda | Šebastovce | 6,300 m²

Ako spoluvlastník ponúkam predaj svojich podielov na pozemkoch v katastrálnom území Šebastovce,

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šebastovce

29 €/m2 29 €/m2

PREDAJ Nádherná vinica s chatkou, Hrušov

Reality Hrušov

Vinica, chmelnica | 2,346 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Pavol Lagin a Kosmos reality Vám ponúkajú: Pozemok o výmere 2.346 m2 Vlastná k

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

45,000 € 19 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok Šafranová, Nižná Úvrať, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Šafránová | 1,615 m²

Pavol Lagin a Kosmos reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj: Stavebný pozemok v lokalite Vy

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

298,775 € 185 €/m²

Záhrada v obci Sokoľ

Reality Sokoľ

Záhrada | 570 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku v lokalite Sokoľ - Uhrinč. Nachádza sa v nádhernom prostredí s

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

30,990 € 54 €/m²

POZEMOK PRE REKREÁCIU - SVINICA

Reality Svinica

Rekreačný pozemok | svinica | 19,375 m²

Adriána Radzieta a Kosmosreality Vám ponúkajú rovinatý pozemok na rekreáciu. Pozemok sa nachádz

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

27 €/m2 27 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Haniska pri Košiciach

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Zamajer | 1,967 m²

Adriána Radzieta a Kosmosreality Vám ponúkajú na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

199 €/m2 199 €/m2

Slnečný pozemok v Kráľovskom Chlmci

Reality Kráľovský Chlmec

Pozemok pre rodinné domy | S. Chalupku | 837 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o veľkosti 837m2 na ktorom sa nachádza starší kamenný dom vo

Publikované: 15.08.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

45,000 € 54 €/m²

Krásna záhrada v záhradkárskej oblasti Veľký kopec, Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Záhrada | 1,273 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete, pestujete vlastné ovocie a zeleninu a užijete si nádherný vý

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

12,000 € 9 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie