ZNIŽENÁ CENA!!! EXKLUZÍVNE iba v TUreality NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V GEČI.

Reality Geča

Pozemok pre bytovú výstavbu | 691 m²

Stavebný pozemok v obci Geča – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov Hľadáte pokojné bývanie

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Geča

135,950 € 197 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE TU reality ponúka na predaj dva slnečné pozemky v malebnej obci Zádiel – v srdci Slovenského krasu.

Reality Zádiel

Rekreačný pozemok | 0 m²

!!! SKOPÍRUJTE A POZRITE SI LINK NA REEL !!! https://youtu.be/Udx_PFT1Ql0 https://youtu.be/PN6

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zádiel

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POZEMKU - OBEC RUDNÁ

Reality Rudná

Pozemok pre rodinné domy | Rudná | 1,874 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok o rozlohe 1874 m² v obci Rudná. Pozemok je rovinat

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 13.08.2024
Pozemky na predaj Rudná

60,000 € 32 €/m²

Stavebný pozemok Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 1,189 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Košice - Krásna v novej zastavanej časti, pri

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 02.05.2024
Pozemky na predaj Košice-Krásna

280 €/m2 280 €/m2

Stavebný pozemok Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 512 m²

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 02.05.2024
Pozemky na predaj Košice-Krásna

280 €/m2 280 €/m2

POZEMOK, KOŠICE-JUH, MALÁ STANICA

Reality Košice-Juh

Rekreačný pozemok | Malá stanica | 893 m²

Máte radi zeleň a chýba vám kúsok prírody na relax či pestovanie vlastných plodín? Ponúkame vám

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 07.07.2025
Pozemky na predaj Košice-Juh

79,900 € 89 €/m²

POZEMOK, DOBŠINÁ, OKR. ROŽŇAVA

Reality Dobšiná

Rekreačný pozemok | Dobšiná | 8,859 m²

Ponúkame na predaj pozemok v krásnom prostredí v Dobšinej, okres Rožňava. Tento slneč

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 14.02.2025
Pozemky na predaj Dobšiná

50,000 € 6 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – POZEMOK V TRSŤANOCH

Reality Trsťany

Orná pôda | Trsťany | 9,860 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok s výmerou 9 860 m² v obci Trsťany – len 20 minút od Košíc.

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Pozemky na predaj Trsťany

Cena dohodou

POZEMOK, KOŠICE-JUH, MALÁ STANICA

Reality Košice-Juh

Rekreačný pozemok | Malá stanica | 763 m²

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 07.07.2025
Pozemky na predaj Košice-Juh

45,000 € 59 €/m²

Stavebný pozemok Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 677 m²

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 02.05.2024
Pozemky na predaj Košice-Krásna

280 €/m2 280 €/m2

SLNEČNÁ ZÁHRADA – KOŠICE-KRÁSNA

Reality Košice-Krásna

Záhrada | Košice-Krásna | 1,784 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok v záhradkárskej lokalite Košice – Krásna, neďaleko o

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 30.07.2025
Pozemky na predaj Košice-Krásna

59,000 € 33 €/m²

Pozemky, Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Komerčná zóna | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemky vhodné na rôzne investičné zámery v obci Veľká Ida, Košice - okol

Publikované: 07.09.2019 Aktualizované: 14.04.2023
Pozemky na predaj Veľká Ida

Cena dohodou

ZÁHRADA – KOŠICE, HERINGEŠ (NIŽNÁ ÚVRAŤ)

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Heringeš | 826 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj záhradu o výmere 826 m² v obľúbenej rekreačnej lokali

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

14,900 € 18 €/m²

Ideálny pozemok o šírke 90 m

Reality Dúbravka

Záhrada | Dúbravka | 2,070 m²

Tím Reality Zemplín Vám ponúka na predaj ideálny stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Dúbrav

Publikované: 22.07.2021 Aktualizované: 17.05.2024
Pozemky na predaj Dúbravka

31,990 € 15 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Neobyčajný pozemok pri potoku

Reality Poruba pod Vihorlatom

Pozemok pre rodinné domy | Poruba pod Vihorlatom | 342 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok so starým domom pri potoku v obci Poruba pod Vihor

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Poruba pod Vihorlatom

13,800 € 40 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Medvedia hora

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Medvedia Hora | 342 m²

Tím Reality Zemplín Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti v

Publikované: 19.03.2023 Aktualizované: 13.02.2025
Pozemky na predaj Vinné

75,500 € 221 €/m²

Neobyčajný pozemok na Vinianke

Reality Vinné

Vinica, chmelnica | Viňanka | 1,999 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj slnečný a neobyčajný rekreačný pozemok v oblasti Viňanka,

Publikované: 01.09.2024 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Vinné

99,000 € 50 €/m²

Vinica takmer na samote

Reality Kaluža

Rekreačný pozemok | kaluža | 1,635 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj rekreačný pozemok s vinicou takmer na samote na Zemplínske

Publikované: 07.04.2024 Aktualizované: 12.09.2024
Pozemky na predaj Kaluža

40,000 € 24 €/m²

Pozemok v Pavlovciach Nad Uhom

Reality Pavlovce nad Uhom

Pozemok pre rodinné domy | Pavlovce Nad Uhom | 1,440 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok, vhodný na výstavbu rodinného domu, v pokojnej uli

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 20.05.2024
Pozemky na predaj Pavlovce nad Uhom

16,990 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na Šírave

Reality Kaluža

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 500 m²

Tím Reality Zemplín ponúka predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti na Kamenc

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 24.07.2024
Pozemky na predaj Kaluža

98,990 € 198 €/m²

Pozemok na chyžku v Iňačovciach

Reality Iňačovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,199 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 2199 m², situovaný v pokojne

Publikované: 21.04.2025 Aktualizované: 28.04.2025
Pozemky na predaj Iňačovce

39,900 € 18 €/m²

Rozsiahly pozemok v Pustom Čemernom

Reality Pusté Čemerné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,900 m²

Pozemok máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný pozemok v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktova

Publikované: 11.07.2024 Aktualizované: 17.07.2024
Pozemky na predaj Pusté Čemerné

25,890 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v Orechovej

Reality Orechová

Záhrada | Orechová | 1,986 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj slnečný pozemok so starým domom obklopeným množstvom zelen

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 17.05.2024
Pozemky na predaj Orechová

17,890 € 9 €/m²

Pozemok na výstavbu pri Michalovciach

Reality Petrovce nad Laborcom

Pozemok pre rodinné domy | Ortáš | 2,754 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, situovaný v tic

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Petrovce nad Laborcom

26,890 € 10 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)