Rekreačný pozemok | 5,656 m²
Hľadáte miesto, kde sa spája príroda s potenciálom vášho vysnívaného domova, alebo oddychu? Fi
49 €/m2 49 €/m2
Záhrada | 282 m²
Firma ILP má pre vás na predaj slnečnú záhradku v obľúbenej záhradkárskej lokalite za sídlisko
26,500 € 94 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 921 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok v obci Mlynky. Pozemok sa nachádza v b
36 €/m2 36 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 620 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Vítkovce. P
21,000 € 34 €/m²
Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,047 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj krásny, rovinatý pozemok o výmere 1 047 m2 v obci Mly
59,700 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 697 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce. Nachádza sa na Okružn
45,000 € 65 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,501 m²
Ponúkame na predaj krásny rovinatý pozemok, ornú pôdu, s potenciálom budúcej výstavby. Nachádza
70,000 € 47 €/m²
Záhrada | Uhrinčanská | 675 m²
Ponúkame na predaj záhradku v obci Sokoľ, časť Uhrinč. Nachádza sa v okrajovej časti danej loka
32,000 € 47 €/m²
Záhrada | Heringeš | 390 m²
Ponúkame na predaj záhradku v meste Košice . Nachádza sa pod lokalitou Panoráma. . Výmera záhra
25,900 € 66 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hrabová | 647 m²
Ponúkame na predaj pozemok v novovybudovanej časti obce Marcany, pri Ihrisku. Disponuje výmerou
38,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 515 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj pozemok v intraviláne obce Nižná Hutka mimo zaplavového pasma.
95,000 € 184 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 818 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj pozemok v novej časti Marcecian. Jedná sa o pozemok s v
50,000 € 61 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nová ul. | 500 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce.Dosponuje výmerou 500
48,000 € 96 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,257 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame: 🏗️ HĽADÁTE POZEMOK PRE SVOJU FIRMU? 📍 Pozemok 4257 m² v intravi
330,000 € 78 €/m²
Záhrada | Mončí potok | 585 m²
Nová cena. Ponúkame na predaj a odstúpenie záhradku v lokalite pri krematóriu v Košiciach. Lok
30,000 € 51 €/m²
Záhrada | Bánova | 372 m²
Ponúkame na predaj záhradku o výmere 372 m², takmer rovinatú, s krásnymi výhľadmi na meandre H
32,000 € 86 €/m²
Záhrada | Čičky-majer | 470 m²
EXKLUZÍVNE - Ponúkam na predaj slnečnú záhradu s chatkou v lukratívnej záhradkárskej lokalite Č
45,000 € 96 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 550 m²
ODYSEA REALITY Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v uzavretom a oplotenom komplexe Relax P
45,000 € 82 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 644 m²
ODYSEA REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj pekné slnečné, rovinaté, stavebne pozemky vzdia
95,500 € 148 €/m²
Záhrada | Čičky-majer | 423 m²
EXKLUZÍVNE - Ponúkam na predaj záhradu s celoročne obývateľnou murovanou chatou v lukratívnej t
89,900 € 213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 971 m²
Ponúkame na predaj pozemok s podielom na prístupovej ceste - vhodný na výstavbu rodinného domu
179,000 € 184 €/m²
Záhrada | Ulica ku Gederu | 385 m²
** ZNÍŽENÁ CENA ** Ponúkam na predaj záhradu s drevenou chatkou a s podielom na prístupovej ces
27,900 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Západná | 1,197 m²
Erik Sabol z Reality s VAMI vám predstavuje stavebný pozemok v obci Poproč, ktorý sa nachádza l
89,000 € 74 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 409 m²
Erik Sabol z Reality s VAMI vám predstavuje stavebný pozemok v obci Haniska pri Košiciach, nach
81,800 € 200 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.