SVINICA - Pekný stavebný pozemok 612 m2, VŠETKY IS.

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | 612 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke: Stavebný pozemok v obci Svinica, situovaný v blízkosti prírody, obklopen

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

88,000 € 144 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Družstevná pri Hornáde-Malá Vieska. Stavebný pozemok všetky IS,1149 m2

Reality Družstevná pri Hornáde

Pozemok pre rodinné domy | Malá Vieska | 1,149 m²

Slnečný pozemok v centre obce Družstvevná pri Hornáde časť Malá Vieska • Stavebný pozem

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Družstevná pri Hornáde

150,000 € 131 €/m²

MARGECANY Stavebný pozemok 674 m² - lokalita Pod horou

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Pod horou | 674 m²

ZARA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: Slnečný stavebný pozemok s nádherným výhľadom v obc

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

40,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

investičná ponuka predaj pozemkov - 17000 m2

Reality Jaklovce

Orná pôda | Úvozná | 17,000 m²

Ponúkame na predaj pozemky o výmere 17000 m2. Pozemky pozostávajú z ornej pôdy o rozlohe 14 051

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

5 €/m2 5 €/m2

Slnečný stavebný pozemok

Reality Čaňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 610 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom presne podľa svojich predstáv, no zároveň chcete zostať n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

124,999 € 205 €/m²

Slnečná 4á záhrada Košice-Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 399 m²

Slnečná 4á záhrada v Kavečanoch vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti, ktorá čaká práve na Vás.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

24,900 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rekreačný pozemok

Reality Košice-Nad jazerom

Rekreačný pozemok | 0 m²

Tureality ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok situovaný v pokojnej lokalite v mestske

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

65,099 €

REKREAČNÝ POZEMOK - RUŽÍN, MALÁ LODINA

Reality Malá Ida

Rekreačný pozemok | Mala Ida | 547 m²

Hľadáte svoju vlastnú oázu pokoja, kde uniknete od ruchu každodenného života a načerpáte novú e

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Malá Ida

45,900 € 84 €/m²

Stavebné pozemky v obci Vtáčkovce

Reality Vtáčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčkovce | 924 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Vtáčkovce. Pozemky sú situované

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vtáčkovce

55,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v obci Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Nová Polhora | 453 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Nová Polhora. Obec Nová Polhora

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

80,000 € 177 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ záhrada - intravilán, 1748 m2, Sečovce

Reality Sečovce

Záhrada | ul. Jozefa Horňáka | 1,748 m²

* MOŽNOSŤ VYUŽITIA AKO ZÁHRADA NA PESTOVANIE, NIE JE MOŽNÉ STAVAŤ * Exkluzívne ponúkame na pr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena na vyžiadanie

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok pre občiansku vybavenosť - 1033 m² – v obci Sokoľ

Reality Sokoľ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Kostolianska | 1,033 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívny investičný pozemok v obci Sokoľ (okres Košice-oko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

155,000 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - 2 pozemky - Záhrady v obci Žírovce (1407 m² a 1886 m²)

Reality Herľany

Záhrada | Žírovce 5 | 1,407 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ 2 atraktívne pozemky v obci Herľany – Žírovce, situované v s

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Herľany

35,000 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | Beniakovce - IBV Roveň | 929 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE. Pozemok je súčasťou nov

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

185,800 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre rodinný dom v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²

Predáme pozemok v obci Dúbravka vzdialenej 15 km od okresného mesta Michalovce situovanom v za

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

31,990 € 15 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 1053 m2 v obci Cestice

Reality Cestice

Pozemok pre rodinné domy | 1,053 m²

Predstavte si miesto, kde sa pokoj vidieka spája s nekonečným potenciálom pre Vaše nové bývanie

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Cestice

150,000 € 142 €/m²

Pozemok pri vode na výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti, vodná nádrž Ružín

Reality Malá Lodina

Rekreačný pozemok | 850 m²

Predstavte si rannú kávu na terase vašej novej rekreačnej chaty, zatiaľ čo sa nad hladinou Ruží

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lodina

70 €/m2 70 €/m2

Stavebný pozemok v obci Trebejov neďaleko Košíc

Reality Trebejov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Realitná kancelária MYRA ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1000 m² v intraviláne obce

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trebejov

120,000 € 120 €/m²

Stavebný pozemok v obci Byster

Reality Sady nad Torysou

Pozemok pre rodinné domy | 1,228 m²

MYRA.Košice a Ing. Timošová Silvia Vám ponúkajú na predaj krásny rovinatý pozemok v obci Sady n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

173,000 € 141 €/m²

Slnečný stavebný pozemok, súkromná príjazdová cesta, stavebné povolenie, Košice - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Lorinčík | 1,017 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranná káva spája s výhľadom na prebúdzajúcu sa prírodu a kde mests

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

330,000 € 324 €/m²

Exkluzívne na predaj Investičný pozemok v obci Pusté Čemerné

Reality Pusté Čemerné

Orná pôda | Pusté Čemerné | 3,940 m²

Mega Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o výmere 3940 m² v obci

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pusté Čemerné

25,500 € 6 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Exkluzívny stavebný pozemok v Košiciach – Barca 957 m²

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | 957 m²

Mega realitná kancelária ponúka jedinečný stavebný pozemok s výmerou 957 m² v žiadanej mestskej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

NA PREDAJ: Pozemok 3 000 m² LORINČÍK INVESTIČNÝ POTENCIÁL

Reality Košice-Lorinčík

Iný poľnohosp. pozemok | 3,000 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj pozemok o výmere 3 000 m² v katastrálnom území Lorinč

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

NA PREDAJ ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK V MESTE STRÁŽSKE 954 m²

Reality Strážske

Pozemok pre bytovú výstavbu | 954 m²

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NÁDHERNÝ STAVEBNÝ POZEMOK v pokojnej bočne

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Strážske

53,990 € 57 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie