NA PREDAJ: Slnečné stavebné pozemky vo Vinnom

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,287 m²

ID: 238 GE-MAX Reality ponúka na predaj slnečné a rovinaté pozemky s prístupom z obecnej komuni

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

57,000 € 25 €/m²

Exkluzívny pozemok na Zemplínskej Šírave, lokalita Lúč

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | luč | 5,173 m²

ID: 33 Na predaj: Exkluzívny pozemok na Zemplínskej Šírave, lokalita Lúč Hľadáte ideálny pozem

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

33 €/m2 33 €/m2

Ideálny pozemok na rekreačné bývanie – Vinianka, Zemplínska Šírava

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | vinne | 700 m²

ID: 61 Hľadáte ideálne miesto pre svoju rekreačnú chatu? Tento pozemok o výmere 700 m² v krásne

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

69,900 € 100 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Zemplínske Hradište | 1 000 m² |všetky IS

Reality Zemplínske Hradište

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

ID:404 GE-MAX Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Zemplínske Hradište s výmerou 1

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zemplínske Hradište

44,900 € 45 €/m²

Stavebný pozemok Malčice

Reality Malčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 721 m²

ID:364 GE-MAX Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malčice o výmere 720 m². Pozemok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malčice

13,900 € 19 €/m²

Na predaj pozemok v obci Vinné

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 768 m²

ID:345 GE-MAX Reality ponúka na predaj pozemok v obci Vinné o výmere 768 m², evidovaný v katast

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

49,900 € 65 €/m²

Na predaj veľký pozemok – Trnava pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,833 m²

ID:350 GE-MAX Reality ponúka na predaj veľký pozemok – Trnava pri Laborci Základné informácie:

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava pri Laborci

26,900 € 15 €/m²

ORNÁ PÔDA NA PREDAJ – ZBUDZA

Reality Zbudza

Orná pôda | Nezadaná | 2,500 m²

ID:355 GE-MAX Reality ponúka na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Zbudza o výmere 2 500 m².

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zbudza

4,300 € 2 €/m²

NA PREDAJ: stavebné pozemky vo Vinnom

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,306 m²

ID:239 Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu alebo rekreačnej vily? GE-MAX Reality p

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

60,000 € 26 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – 3 STAVEBNÉ POZEMKY

Reality Jastrabie pri Michalovciach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

ID:205 GE-MAX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj pekný a slnečný stavebný pozemok v obci J

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jastrabie pri Michalovciach

20,000 € 20 €/m²

Na predaj slnečný pozemok - Ptrukša

Reality Ptrukša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 940 m²

ID:327 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok – záhradu v intraviláne o

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ptrukša

10,900 € 12 €/m²

Na predaj vinica v Tokajskej oblasti – obec Veľká Tŕňa.

Reality Veľká Tŕňa

Vinica, chmelnica | Hlavná | 6,169 m²

ID:337 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj vinicu v Tokajskej oblasti – obec Veľká Tŕňa. Na pr

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Tŕňa

5 €/m2 5 €/m2

Predaj pozemku v obci Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Vrbovská | 3,121 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Michalovce. Parametre pozemku: - výmera: 3 121 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

51,000 € 16 €/m²

Predaj pozemku Kaluža - Zemplínska Šírava

Reality Kaluža

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 501 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny pozemok v oblasti Kaluža - Zemplínska Šírava. Pozemok vhodný aj

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Kaluža

85,000 € 170 €/m²

Čarovný slnečný pozemok s mobilným domom – Inovce

Reality Inovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 759 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok o výmere 759 m² na okraji obce Inovce, v tichej lokalite pri

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Inovce

22,000 € 29 €/m²

Čarovný slnečný pozemok s mobilným domom - Inovce

Reality Inovce

Pozemok pre rodinné domy | 759 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Inovce

22,000 € 29 €/m²

Predaj pozemku Sobrance

Reality Sobrance

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,329 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mesta Sobrance, na ulici SNP.

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Sobrance

47,000 € 35 €/m²

Na predaj pozemok Plzenská ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | Plzeňská | 1,384 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rozľahlý, takmer 14 árový, Pozemok v spodnej časti ulice Plze

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Košice-Západ

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj ZÁHRADA s ELEKTRINOU a VODOU v Záhradkárskej lokalite GIRADY, KOŠICE len 3,5km alebo 5 minút autom.

Reality Košické Oľšany

Záhrada | 452 m²

Hľadáte svoju malú oázu kľudu, pokoja a rekreačného vyžitia? Radi si pritom pokopkáte v úrodnej

Publikované: 02.06.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Košické Oľšany

34,900 € 77 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj viac ako 3,5 hektárový pozemok s inžinierskymi sieťami v dosahu, s možnosťou výstavby obytnej zóny, katastrálne územie Vyšný Olčvár, Košické Olšany

Reality Košické Oľšany

Orná pôda | 35,793 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj viac ako 3,5 hektárový (85 x 400m) pozemok, s inžinierskymi s

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Košické Oľšany

12 €/m2 12 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krásny, ucelený, viac ako 2 hektárový, investičný pozemok pre pekný developerský projekt, Budimír, Košice - okolie

Reality Budimír

Orná pôda | 20,639 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny, ucelený, viac ako 2 hektárový, investičný pozemok s p

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Budimír

19 €/m2 19 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 16 árový pozemok PRE vašu budúcu VILU, s potôčikom, pod LESOM, Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | 1,588 m²

Ste moderným a produktívnym človekom, ktorý si potrpí na SÚKROMIE, božský pokoj a kontakt s PRÍ

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

278,850 € 176 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rovinatý pozemok na predaj

Reality Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

32,500 € 15 €/m²

Pozemok so základovou doskou a stavebným povolením na predaj

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 349 m²

Firma ILP má pre vás na predaj pozemok s už vystavenou základovou doskou vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

113,000 € 324 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie