Na predaj pozemok v obci Svinice (okres Trebišov)

Reality Svinice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,622 m²

ID: 280 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný pozemok s celkovou výmerou 2 622 m², nachád

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svinice

11,900 € 5 €/m²

Slnečný pozemok v obci Lastomír

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

ID:445 GE-MAX Reality ponúka na predaj pozemok v obci Lastomír s výmerou 543 m², ktorý je vhodn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lastomír

54,900 € 101 €/m²

NA PREDAJ – SLNEČNÝ POZEMOK- IDEÁLNY NA VÝSTAVBU DOMU ALEBO CHATY

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 879 m²

ID: 193 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, rovinatý pozemok s výmerou 879 m

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

79,900 € 91 €/m²

Na predaj stavebný pozemok - Nacina Ves Vybúchanec

Reality Nacina Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,559 m²

ID: 257 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1559 m² v obci

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nacina Ves

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK – MEDVEDIA HORA, cca 400 m², KOMPLETNÉ IS, KRÁSNY VÝHĽAD

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

ID: 176 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej rekreačnej oblasti M

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

54,900 € 137 €/m²

POZEMOK V SRDCI VIHORLATU – REMETSKÉ HÁMRE

Reality Remetské Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 874 m²

ID: 206 Ponúkame na predaj svahovitý pozemok s výmerou 874 m² v malebnej obci Remetské Hámre, p

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Remetské Hámre

23,500 € 27 €/m²

Na predaj: Stavebný pozemok v obci Hraň - Super cena!

Reality Hraň

Pozemok pre rodinné domy | 400 m²

ID: 98 Na predaj: Stavebný pozemok v obci Hraň (400 m²) – Super cena! Ponúkame na predaj staveb

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hraň

14,900 € 37 €/m²

REZERVOVANÝ Na predaj stavebný pozemok v obci Jovsa

Reality Jovsa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,027 m²

ID: 426 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj pekný a priestranný stavebný pozemok v obci Jovsa,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jovsa

84,900 € 83 €/m²

REZERVOVANÝ 2 stavebné pozemky v obci Jovsa – cca 500 m², IS, projekt aj stavebné povolenie

Reality Jovsa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

ID:431 GE-MAX Reality ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Jovsa, každý s výmerou cca 5

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jovsa

44,900 € 90 €/m²

Predám záhradu 1000 m², Klokočov – blízko Zemplínskej Šíravy

Reality Klokočov

Rekreačný pozemok | hlavna | 1,000 m²

ID: 77 Predám záhradu 1000 m², Klokočov – blízko Zemplínskej Šíravy Predám peknú záhradu s r

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

14,900 € 15 €/m²

TOP lokalita! Pozemok na Šírave (Kamenec) s IS – ideálny na výstavbu

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | kamenec | 535 m²

ID: 106 Predaj pozemku – Zemplínska šírava, oblasť Kamenec | Vhodný na výstavbu chaty alebo dom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

49,900 € 93 €/m²

Investičný pozemok v obci Kaluža – Zemplínska šírava | Výborná poloha + rozvojová zóna

Reality Kaluža

Rekreačný pozemok | hlavna | 1,600 m²

ID: 108 Na predaj: Investičný pozemok v obci Kaluža – Zemplínska šírava | Výborná poloha + rozv

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

52,900 € 33 €/m²

Na predaj dva samostatné stavebné pozemky-Lekárovce

Reality Lekárovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

ID: 255 GE-MAX Reality ponúka na predaj dva samostatné stavebné pozemky, každý s výmerou 1 000

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lekárovce

14,900 € 15 €/m²

NA PREDAJ 2 STAVEBNÉ POZEMKY – každý cca 440 m² – IDEÁLNE NA DOM ALEBO CHATU

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 440 m²

ID:198 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj dva krásne rovinaté stavebné pozemky, kaž

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

42,900 € 98 €/m²

LUKRATÍVNE INVESTIČNÉ POZEMKY V OBCI PUSTÉ ČEMERNE – 688 m²

Reality Pusté Čemerné

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 688 m²

ID: 95 LUKRATÍVNE INVESTIČNÉ POZEMKY V OBCI PUSTÉ ČEMERNE – 688 m² Hľadáte ideálnu investičnú p

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pusté Čemerné

25 €/m2 25 €/m2

Na predaj priestranný pozemok v zastavanej časti obce Vyšné Nemecké

Reality Vyšné Nemecké

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,995 m²

ID:437 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj priestranný pozemok o výmere 3 995 m², nachádzajúci

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Nemecké

25,900 € 6 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v tichej obci Ptrukša

Reality Ptrukša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,953 m²

ID: 309 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej obci Ptrukša o výmere 1 9

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ptrukša

4.49 €/m2 4 €/m2

NA PREDAJ PEKNÝ POZEMOK- Jastrabie

Reality Jastrabie pri Michalovciach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,925 m²

ID:204 GE-MAX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Jastr

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jastrabie pri Michalovciach

55,000 € 19 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK – ČERHOV, 2 351 m², KOMPLETNÉ IS, KRÁSNE PROSTREDIE

Reality Čerhov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,351 m²

ID: 174 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Čerhov (okres Tr

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čerhov

15 €/m2 15 €/m2

Na predaj – stavebné pozemky - Kapušianske Kľačany

Reality Kapušianske Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,700 m²

ID: 266 GE-MAX reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky s celkovou výmerou 4700

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kapušianske Kľačany

40 € 0 €/m²

Pokojné bývanie pri Sobranciach – pozemok Jenkovce

Reality Jenkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,868 m²

ID:402 GE-MAX Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci , vhodný na výstavbu rodinného d

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jenkovce

27,900 € 7 €/m²

Na predaj stavebný pozemok- Poruba pod Vihorlatom

Reality Poruba pod Vihorlatom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,740 m²

ID:224 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj pekný rovinatý pozemok o výmere 1 740 m² v obci Poru

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Poruba pod Vihorlatom

34,900 € 20 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – TUŠICE - VŠETKY PRIPOJKY IS

Reality Tušice

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 620 m²

ID: 131 NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – TUŠICE (620 m²) GE-MAX Reality exkluzívne ponúka na preda

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tušice

41,900 € 68 €/m²

| Na predaj stavebný pozemok – Klokočov | 800 m²

Reality Klokočov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

ID:413 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Klokočov s výmerou 800 m². S

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

64,900 € 81 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie