PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT - DOHODA

Reality Košice-Západ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Grot | 5,115 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 5115 m2 – v mestskej časti Košice -Západ – GR

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

120 €/m2 120 €/m2

POLYFUNKČNÝ POZEMOK – KOŠICE IV.

Reality Košice-Nad jazerom

Pozemok pre občiansku vybavenosť | nezadané | 4,345 m²

Pozemok vhodný na výstavbu komerčného objektu (polyfunkčný) a pod. Košice – Nad Jazerom na pred

Publikované: 05.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

286,000 € 66 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 3671 m2 – OBEC SVINICA - DOHODA NA CENE

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 3,671 m²

Na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokolate v obci Svinica – Košice-okolie - parcela o výmer

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

29 €/m2 29 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 824 m2 - OBEC BIDOVCE

Reality Bidovce

Pozemok pre rodinné domy | Bidovce | 800 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Bidovce - EXKLUZÍVNE ! - rozloha pozemku 824 m2 - r

Publikované: 26.09.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bidovce

90,000 € 113 €/m²

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT

Reality Košice-Západ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Grot | 5,822 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 5 822 m2 – v mestskej časti Košice -Západ – G

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

POZEMOK NA VÝSTAVBU KOMERČNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Čkalovova | 12,884 m²

Pozemok v katastrálnom území BARCA (pri Letisku), Košice IV., na predaj. výmera pozemku: 12884

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

40 €/m2 40 €/m2

POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Sečovská cesta | 1,435 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Sečovciach , okres Trebišov na výstavbu chaty , rodinného domu. •

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

19,990 € 14 €/m²

POZEMOK SO ZÁKLADMI PRE ROD.DOM, HLAVNÁ, ZBEHŇOV**1.101m2**

Reality Zbehňov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,101 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pekný pozemok v obci Zbehňov, 2 km od Sečoviec. - výmera poz

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zbehňov

59,990 € 54 €/m²

POZEMOK – OBEC SVINICA

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 19,375 m²

Na predaj pozemok v obci Svinica – Košice-okolie - parcela o výmere cca 19 375 m2 - pozemok n

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

Cena dohodou

Predpredaj, 2 pozemky vhodné na výstavbu RD

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj dva pozemky v obci

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

52,000 € 87 €/m²

Ponuka predaja | Stavebný pozemok s veľkorysou výmerou v obci Brehov | BÝVAJTE s nami

Reality Brehov

Pozemok pre rodinné domy | 2,500 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brehov

22,900 € 9 €/m²

Pozemok na bytovú výstavbu alebo občiansku vybavenosť | TREBIŠOV | Realitná kancelária Bývajte s NAMI

Reality Trebišov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Trebišov | 1,252 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami ponúka na predaj komerčný pozemok v Trebišove. Pozemok je s

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

45,000 € 36 €/m²

Predaj priemyselného pozemku v strategickej lokalite | Michalovce | BÝVAJTE s nami

Reality Michalovce

Priemyselná zóna | 1,966 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok určený na podnika

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

68,000 € 35 €/m²

Predaj slnečného stavebného pozemku v tichej lokalite | Plechotice | BÝVAJTE s nami

Reality Plechotice

Pozemok pre rodinné domy | 812 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozem

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Plechotice

49,500 € 61 €/m²

NA PREDAJ: ŠIROKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI MORAVANY

Reality Moravany

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

ID: 84 NA PREDAJ: ŠIROKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI MORAVANY – NOVÁ PRÍSTUPOVÁ CESTA, KOMPLETNÉ IS

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moravany

31,900 € 40 €/m²

Pozemok v pokojnej lokalite obce Pribeník

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Na predaj: Pozemok v pokojnej lokalite obce Pribeník Ponúkam na predaj krásny rovinatý poze

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

12,900 € 16 €/m²

Na predaj pozemok v obci Svinice (okres Trebišov)

Reality Svinice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,622 m²

ID: 280 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný pozemok s celkovou výmerou 2 622 m², nachád

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svinice

11,900 € 5 €/m²

Na predaj pozemok v obci Brezina

Reality Brezina

Pozemok pre rodinné domy | Brezová | 2,122 m²

ID:313 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Brezina s rozlohou 2 122 m². Pozemok

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brezina

23,900 € 11 €/m²

NA PREDAJ : PROJEKT ORIŠKY TREBIŠOV

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Sadovská | 540 m²

ID: 242 Veľký rezidenčný projekt ORIŠKY je pripravený privítať nových majiteľov. V lokalite Tre

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

48,600 € 90 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, Komárovce – Sobrance

Reality Sobrance

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

ID: 249 GE-MAX Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Komárovce, časť Sobrance, vhodn

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sobrance

24,900 € 33 €/m²

Na predaj pozemok – Lekárovce

Reality Lekárovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

ID: 254 GE-MAX Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2 000

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lekárovce

24,900 € 12 €/m²

Na predaj stavebný pozemok – Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Veškovská | 2,760 m²

ID: 209 Základné údaje: - výmera: 2 760 m² - rovinatý pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kapušany

32,900 € 12 €/m²

Slnečný pozemok v obci Lastomír

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

ID:445 GE-MAX Reality ponúka na predaj pozemok v obci Lastomír s výmerou 543 m², ktorý je vhodn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lastomír

54,900 € 101 €/m²

Na predaj pozemok- Malý Horeš, okres Trebišov

Reality Malý Horeš

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka | 1,820 m²

ID: 258 GE-MAX Reality ponúka na predaj pozemok o výmere 1820 m² v obci Malý Horeš, okres Trebi

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malý Horeš

11,900 € 7 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie