Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,176 m²
Predstavte si, že sa každý deň zobúdzate s panorámou Nízkych a Západných Tatier priamo pred oča
227,000 € 104 €/m²
Farmárska usadlosť | Nezadaná | 625 m²
Ponúkame na predaj bývalý areál lesníckej školy v malebnom prostredí Svarína, na rozhraní Čiern
120,000 € 192 €/m²
Rodinný dom | Liptovské Kľačany | 90.3 m²
Hľadáte dom na Liptove za rozumnú cenu? Táto nehnuteľnosť v obci Liptovské Kľačany môže byť zau
77,000 € 853 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 133 m²
BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare, Liptovský Trnovec Na predaj: Lux
498,000 € 3744 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 133 m²
498,000 € 3744 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 700 m²
Ponúkame Vám exkluzívne len u nás stavebný pozemok v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci
119 €/m2 119 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 440 m²
Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti Zelené údolie, v obci L
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Jefremovská | 429 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné 2 slnečné pozemky v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoli
70,000 € 163 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 22.61 m²
Ponúkame na predaj atypický byt s vyvýšeným podlažím ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom histo
99,000 € 4379 €/m²
Iný rekreačný objekt | Autocamping | 182.5 m²
Ponúkame Vám na predaj úplne nový štýlový 3-apartmánový chalet ski in-ski out, situovaný v nad
1,200,000 € 6575 €/m²
Obchodné priestory | Kamenné pole | 485 m²
Ponúkame na prenájom voľné lukratívne obchodné priestory v Liptovskom Mikuláši "Obchodné centru
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 496 m²
Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v srdci čistej prírody Nízkych Tatier, v lokalite Magurka
45,000 € 91 €/m²
Historický objekt | Okoličianska | 1,385 m²
Exkluzívny historický objekt v Liptovskom Mikuláši s veľkým parkom – kaštieľ OKOLIČNÉ , je pôvo
Info v RK
Apartmán | Demänová | 37 m²
ML Reality -Ponúkame na predaj štýlový apartmán s jedinečnými výhodami, ideálny ako investi
165,000 € 4459 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Garbiarska | 40 m²
Priestor č. 2.21, JASNA SC – 40m2, 1. poschodie s výťahom, bezbariérový prístup Cena za prenájo
270 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Palúčanská | 530 m²
Polyfunkčná budova v TOP lokalite Predstavujeme Vám zaujímavú ponuku o ktorej treba určite po
439,000 € 828 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Peter | 1,681 m²
Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť na investíciu - vhodný pre výstavbu penziónu , hotela
121 €/m2 121 €/m2
Objekt pre obchod | Štúrova | 1,283 m²
Časť budovy je rozdelená na predajnú (997m2), skladovaciu (149m2) a vedľajšiu plochu (136m2), k
Cena dohodou
1 izbový byt | Demänovská cesta | 29.3 m²
Ponúlame Vám investíciu v podobe investičného štúdiového apartmánu neďaleko najlepšieho lyžiars
140,000 € 4778 €/m²
Garsónka | Demänovská cesta | 31.84 m²
Ponúkame Vám investíciu v podobe investičného štúdiového apartmánu neďaleko najlepšieho lyžiars
135,000 € 4240 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 63 m²
Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv
217,000 € 3444 €/m²
2 izbový byt | Demänovská cesta | 42 m²
Ponúlame Vám investíciu v podobe investičného bytu neďaleko najlepšieho lyžiarskeho strediska n
189,000 € 4500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²
Pripravujeme predaj pozemkov pre sedem rodinných domov v obci Kráľovská Ľubeľa. Inzerát je za
Cena dohodou
3 izbový byt | 90.55 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe CENTRUM Včela nachádzajúci sa v centre mesta L
395,000 € 4362 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.