1-izbový byt na prenájom, ul. Kollárová, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

Predstavujeme vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Kollárove

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 37 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

133,000 € 3595 €/m²

Rodinný dom na predaj, Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Pribylina | 285 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pribylina

Cena dohodou

Rozostavaná rekreačná chata na predaj – Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 565.5 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite – Vyšná Boca. Chata sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 173 €/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

Rodinný dom so slnečnou záhradou na predaj, Vlašky

Reality Vlachy

Rodinný dom | Vlašky | 953 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený rodinný dom

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Vlachy

250,000 € 327 €/m²

Rodinný dom s pozemkom 781 m2 na predaj, Važec, Liptovský Mikuláš

Reality Važec

Rodinný dom | 781 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Važec

125,000 € 160 €/m²

Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

Pozemok pre rodinný dom na predaj, Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok s veľkým potenciál

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

75,000 €

Apartmán na predaj, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 28.5 m²

Na predaj: Apartmán v srdci Jánskej doliny – v obľúbenej rekreačnej oblasti Liptova Ponúkame n

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

94,000 € 3298 €/m²

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

Rodinný dom na predaj, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,738 m²

Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 138 €/m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Iľanovo | 42 m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt s tromi balkónmi v obľúbenej lokalite Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľkoryso riešený 3-izbový byt, kt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 43 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

167,000 € 3884 €/m²

Buďte prvým nájomníkom v modernom 2-izbovom byte na ul. 1. mája

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 62 m²

Hľadáte nové, moderné nájomné bývanie v Liptovskom Mikuláši, v ktorom ešte nikto nebýval? Ponúk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom rodinného domu so záhradou – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom priestranný rodinný dom na M

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, obec Vlašky v blízkosti nádrže Bešeňová

Reality Vlachy

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení, ponúka pozemok vhodný na výstavbu menšieho rodinného

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

57,000 €

5-Izb. Rodinný dom na predaj č.4, vhodný na bývanie alebo rekreáciu, obec Vlašky

Reality Vlachy

Vidiecky dom | 347 m²

Hľadáte tichý domov na trvalé bývanie, rekreáciu s možnosťou krátkodobého prenájmu vo vyhľadáva

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Vlachy

207,000 € 597 €/m²

Rekreačná chata na predaj, obec Vlachy

Reality Vlachy

Vidiecky dom | 492 m²

Sieť realitných kancelárií Alpia vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulnú, kompletne

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Vlachy

143,000 € 291 €/m²

Investičný apartmán v Demänovskej Doline | 2 balkóny, parkovanie, okamžitý výnos

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 44.27 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám bude okamžite zarábať a zároveň ju môžete využívať aj pre vlast

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

160,000 € 3614 €/m²

Na predaj: Luxusný rekreačný dom v rezorte Marina Liptov

Reality Bobrovník

Rodinný dom | Bobrovník | 0 m²

N004-12-PEDU Ponúkame na predaj dom v prestížnom rezorte Marina Liptov, situovanom na brehu L

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bobrovník

648,000 €

Novinka
Novinka

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť bývania v srdci Liptova – v malebnej prírodnej oblasti pri Lipto

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 € 0 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Upresniť hľadanie