2-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej časti

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

153,611 € 3200 €/m²

Na predaj pozemok, Liptovská Anna

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,049 m²

Exkluzívne iba v TUreality na predaj prémiový pozemok o rozlohe 3049m2 v jednej z najkrajších č

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Sunový domček

Reality Liptovský Ján

Iný rekreačný objekt | Nad Závozom | 20 m²

Predstavte si miesto, kde sa spomalí čas… kde vôňa dreva, teplo ohňa a absolútny pokoj vytváraj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

23,000 € 1150 €/m²

Kaviareň / obchodný priestor v projekte Tri Háje – 117 m² + terasa 50 m²

Reality Liptovský Mikuláš

Reštauračné priestory | Kpt. Nálepku | 117 m²

*3 mesiace nájom ZADARMO ako benefit pre nového nájomcu* Máte sen otvoriť si vlastnú kaviareň,

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 2i apartmánu Malé Borové s možnosťou odpočtu DPH

Reality Malé Borové

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

Ponúkame na predaj 2i apartmán v apartmánovom dome v lokalite Malé Borové v blízkosti Národného

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Malé Borové

91,400 € 2176 €/m²

Predaj 2i apartmánu Malé Borové s možnosťou odpočtu DPH

Reality Malé Borové

2 izbový byt | Nezadaná | 42.8 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Malé Borové

94,600 € 2210 €/m²

Predaj 2i apartmánu Malé Borové s možnosťou odpočtu DPH

Reality Malé Borové

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Malé Borové

126,200 € 2254 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Liptovský Trnovec 1290m2

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,290 m²

Ak hľadáte miesto pre vysnívaný dom alebo investíciu v jednej z najatraktívnejších oblastí Lipt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

Cena dohodou

TUreality ponúkajú na predaj stavebný pozemok 1400m2 v Krmeši

Reality Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Krmeš o výmere

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

77,000 €

Predaný TUreality ponúkajú na predaj 4i byt v top lokalite Lipt.Mikuláš-Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 88 m

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 2364 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj novú garáž v Lipt.Klačanoch

TUreality ponúkajú na predaj novostavbu garáže v obci Liptovské Kľačany. Výmera garáže je 25 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

TUreality ponúkajú investičný pozemok 23000m2 v Lipt.Klačanoch

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | 23,051 m²

TUreality ponúkajú na predaj rozsiahly investičný pozemok o výmere takmer 23 000 m² v obci Lip

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

519,000 € 23 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA TUreality predáva moderný 4i byt takmer v centre Lipt.Mikuláša - Vrbica

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 87 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s výmerou 87 m², v skvelej lokali

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 2644 €/m²

Ponúkame na predaj apartmán v apartmánovom komplexe Jánske Apartmány

Reality Liptovský Ján

Iný rekreačný objekt | Hlavná | 56 m²

Predáme apartmán v srdci LIPTOVA v apartmánovom dome JÁNSKE APARTMÁNY - Liptovský Ján. Apartmán

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 04.11.2024
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

199,000 € 3554 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam stavebný pozemok pri Liptovskej Mare - časť Paludzka

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 808 m²

NOVINKA - youtu.be/Axsn2xB3Syo __________________________________________ EXKLUZÍVNE iba v TURE

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderná chata

Reality Kráľova Lehota

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 73 m²

Predstavujeme vám modernú rekreačnú chatu na kľúč v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Sloven

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľova Lehota

220,000 € 3014 €/m²

*RODINNÝ DOM V CENE BYTU**12km od LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA**

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinné domy zaliate slnkom, s krásnym výhľadom na úpätia hôr v novom pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

210,000 € 2625 €/m²

Obchodný priestor na prenájom v OC Point – Liptovská Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Revolučná | 177.8 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom centre OC Point, nachádzajúci sa v katastri o

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Predaj 1-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 42.85 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 1-izbový byt (č. 205) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

155,883 € 3638 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 71.77 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt (č. 112) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,676 € 3507 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 51.48 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2-izbový byt (č. 212) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

182,252 € 3540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ - INVESTIČNÁ REKREAČNÁ CHATA - 4 izbová 182 m2 + sklad - 4x parking - pozemok 447 m2 - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 182 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PREDAJ | Rekreačná chata v rezorte Maladinovo – Liptovský

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

389,000 € 2137 €/m²

Predaj štýlového 2-izbového bytu (76,55 m²) s veľkorysou terasou v projekte Nová Palúdzka 2 – bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Júliusa Lenka | 45.95 m²

Tento byt nie je len o bývaní – je o životnom štýle, ktorý vám dopraje viac priestoru, svetla a

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 3830 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA Veľký 90m2 3i Slnečný byt Na predaj Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou výmerou 90 m² nachádzajúci sa v me

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

174,800 € 1942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie