PONÚKAME NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE LM - 60,4m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

TUreality PONÚKA - Prenájom dvojizbového bytu o výmere 60,4 m2 na 4. poschodí s pivnicou cca 3

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ NOVÝ INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN/ŠTÚDIO "P5" V NOVOVYBUDOVANOM REZORTE !

Reality Liptovský Hrádok

Garsónka | 19 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI ??? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do nehnuteľnos

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

59,000 € 3105 €/m²

Exkluzívna developerská investícia na Liptove – pozemok pre rezidenčný projekt 50 rodinných domov v obci Beňadiková pri Liptovský Mikuláš

Reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 36,850 m²

Ponúkame na predaj atraktívny developerský stavebný pozemok v obci Beňadiková, situovaný v bezp

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Beňadiková

Info v RK

BÝVANIE V BYTE A ZÁROVEŇ V DOME ! 2-IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM 327m2 a 385m2 V NOVOSTAVBE - MESTSKÁ ČASŤ LM.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 239 m²

► PRE TÝCH, KTORÍ NECHCÚ BÝVAŤ V BYTE, ALE DOM SI NEMÔŽU DOVOLIŤ ! ◄ ► ÚPLNE INÁ ALTERNATÍVA B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,500 € 726 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj krásny veľkí stavebný pozemok v Pavčinej Lehote

Reality Pavčina Lehota

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,655 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2 700 m² v malebnej obci Pavči

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

350,000 € 132 €/m²

Stavebný pozemok Demänovská Dolina

Reality Pavčina Lehota

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 1,750 m²

Realitná kancelária ALISON PROPERTY Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

90,000 € 51 €/m²

TUreality predáva ikonickú chalupu Nízke Tatry, Demänová časť Bodice

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 400 m²

TUreality ponúka na predaj štýlovú, ikonickú chalupu vo vyhľadávanej lokalite blízkosti v Nízky

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

174,000 € 435 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2i bytu Liptovský Mikuláš- Ondrášová

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hony | 50 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v tichej lokalite v prímestskej časti Liptovsk

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOKONALÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LIPT. MIKULÁŠI PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU !

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 653 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE KONEČNE STAVEBNÝ POZEMOK BEZ PROBLÉMOV A NEDOSTATKOV ! ► Pozemok sa na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

190 €/m2 190 €/m2

NOVINKA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /842m2/ na výstavbu RD - obec Kráľova Lehota

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | 842 m²

NOVINKA *** youtu.be/7KTCDEtre4s *** EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam na predaj POZEMOK s p

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečné 2 a 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2607 €/m²

Nebytové priestory v Apartmánovom dome Boca súp. č. 53 s parkovacími miestami v obci Vyšná Boca, okres Liptovský Mikuláš

Reality Vyšná Boca

Apartmánový dom | Nezadaná | 898.52 m²

Nebytové priestory v k.ú. Vyšná Boca, okres Liptovský Mikuláš Ubytovacie zariadenie - Apartmán

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na dražba Vyšná Boca

1,193,100 € 1328 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality Vám ponúka na predaj moderný chalet v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 163 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj dva horské chalety v Demänovskej doline – ideálna investí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

347,000 € 2129 €/m²

Predaj, rodinný dom, pozemok, Východná, okres Liptovský Mikuláš

Reality Východná

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Útulný dom v srdci Liptova, 755 m2 pozemok, pokojná lokalita Realitná kancelária Inori Reality

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Východná

169,000 € 1127 €/m²

Rezervované TUreality ponúka stavebný pozemok pre RD, 570m2, Meststká časť Demänová-Bodice, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša, D

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

68,000 € 119 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /1360m2/ na výstavbu RD - obec Dúbrava

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1,360 m²

NOVINKA - poprosím, stiahnite si link na videovizualizáciu *** youtu.be/0cBLJySx2j8 *** _____

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj útulnú Rekreačnú chatu v srdci Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 63 m²

Prémiová dvojpodlažná chata s wellness v srdci Demänovskej Doliny – Jasná TUreality ponúka na p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

315,000 € 5000 €/m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný investičný bungalov priamo v Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj investičný bungalov v exkluzívnom rezorte Holiday Villa

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

175,000 € 3125 €/m²

Na predaj 2 Pozemky v meste 590m2 v Palúdzke, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

TUreality ponúka na predaj 2 stavebné Pozemky s výmerou 590 m² rovinatej pôdy v top lokalite.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 136 €/m²

PREDAJ/ JASNÁ- Nadčasový 3i apartmán priamo na zjazdovke

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Nezadaná | 93.2 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj moderný a nadčasový 3 izbový apartmán v Nízkych Tatrách, Ja

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

339,000 € 3637 €/m²

Predaný TUreality ponúka Exkluzívne na predaj rodinný dom v Demänovej s krásnym rovinatým pozemkom

Reality Demänovská Dolina

Rodinný dom | 0 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v jednej z najžiadanejších lokalít – De

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Demänovská Dolina

255,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ| JASNÁ- Skvost na trhu! Jedinečný 4i apartmán s vlastným SPA, garážou pre dve autá, výhľadom na Chopok a priamo na zjazdovke!

Reality Demänovská Dolina

4 izbový byt | Nezadaná | 320 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný, nadčasový 4 izbový mezonetový

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

TUreality ponúka na predaj útulnú Chatu v Jakubovanoch priamo v lese

Reality Jakubovany

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chatu s jedinečnou atmosférou, situovanú priamo v les

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

133,000 € 1900 €/m²

Tureality ponúka na predaj veľmi zaujímavý viacúčelový Objekt v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 3,500 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom 3500 m² – Okoličné, Liptovský Mikuláš

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

750,000 € 214 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie