HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Klient má vyrie

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

125,000 € 125000 €/m²

Krásne nové apartmány v štandarde, s parkovacím miestom a možnosťou odpočtu DPH

Reality Smrečany

2 izbový byt | Smrečany | 48 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj nové moderné byty blízko Liptovského

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Smrečany

155,000 € 3229 €/m²

NOVÁ CENA TOP PONUKA Pozemok na predaj v obci Ľubeľa, 894 m²

Reality Ľubeľa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku pozemku youtube.com/watch?v=vvAcvNMaJ1M Hľadáte ideáln

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ľubeľa

63,500 €

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality predáva stavebný pozemok v obci Bodice.

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²

TUreality predáva 700 m² stavebný pozemok v Bodiciach… a toto sa fakt nevidí každý deň. Slnko

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

104,999 € 150 €/m²

Na predaj NOVÁ chata Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Exkluzívne v TUreality úplne nová nádherná chata – ideálna pre rodinu aj ako investícia. Skôr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú na predaj exkluzívne stavebné pozemky v Okoličnom

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Oko

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

180 €/m2 180 €/m2

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny pozemok v Okoličnom

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 792 m²

TUreality ponúkajú na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v mestskej časti Okol

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

180 €/m2 180 €/m2

TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 1,384 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý poskytuje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

390,000 € 282 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj trvalý trávnatý porast v k.ú Hybe

Reality Hybe

Lúka, pasienok | 14,585 m²

TUreality ponúkajú na predaj dva pozemky vedené ako trvalý trávnatý porast nachádzajúci sa v ka

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Hybe

277,115 € 19 €/m²

EXKLUZÍVNE v TUreality pripravujem do PRENÁJMU zariadený 2 izb. byt /55m2/ - od 1.6.2026 - v Lipt. Mikuláši - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

NOVINKA 2 IZB. BYT - NÁJOM MIN. NA 1 ROK - OBHLIADKY OD 1.6.2026 _____________________________

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOVÁ PALÚDZKA 2 Ponúkame na predaj 2izbový byt s veľkorysou terasou 28,25 m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 47.3 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe projektu Nová Palúdzka 2, nachádzajúci sa

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 3721 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt na 5. nadzemnom podlaží – komfort pre modernú rodinu 504

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 99.56 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt projektu Liptov Living, ktorý spĺňa požiadavky náročnejších

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s loggiou v novostavbe – ideálny štartovací byt 202

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 58.14 m²

Ponúkame Vám 2-izbový byt, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre klientov, ktorí hľadajú moderné

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,422 € 3791 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán č.112 v projekte Liptov Living – investícia, ktorá má zmysel

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Milana Rastislava Štefánika | 51.05 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmán č. 112 v modernom projekte Liptov Living, ktorý predstavuje atr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,312 € 4120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt č.406 – vyšší štandard bývania s dôrazom na svetlo a pokoj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 57.76 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt č. 406, ktorý sa nachádza na vyššom podlaží projektu Liptov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

234,284 € 4056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Staršia chalupa s veľkým pozemkom, Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj staršiu chalupu s veľkým, rovinatým pozemkom (3066m2), nehnuteľnosti nachádz

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

49,000 € 817 €/m²

PERFEKTNÝ 2-IZBOVÝ BYT V LIPT. MIKULÁŠI, KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 62.3 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ KOMPLETNE ZARIADENÝ VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVAL

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2552 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam rekreačný pozemok / 802m2/ v blízkosti Liptovskej Mary - obec BUKOVINA

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 802 m²

NOVINKA - mám v ponuke ďaľší REKREAČNÝ POZEMOK 703m2 + s podielom na prístupovej ceste 99m2. In

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom/Rodinný dom/Chata - Liptovská Sielnica/Liptovský Mikuláš

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | 385 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom/rekreačnú chatu - výnosná nehnuteľnosť v srdci Liptova.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

Cena na vyžiadanie

TUreality ponúkajú na predaj 1-izbák na Nábreží v Lipt.Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 34 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o výmere 34 m² s balkónom a pivnicou, nachádz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

125,000 € 3676 €/m²

Rezervovaný TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj lukratívny 3-izbový byt na Podbrezinách

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73 m²

TUreality exkluzívne ponúkajú – 3-IZBOVÝ BYT V LUKRATÍVNEJ ČASTI PODBREZÍN Ponúkame na predaj k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,000 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú na predaj veľký pozemok v Uhorskej Vsi

Reality Uhorská Ves

Orná pôda | 0 m²

TUreality ponúkajú na predaj jedinečný pozemok situovaný v katastrálnom území Uhorská Ves, v b

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Uhorská Ves

65,340 €

Tureality ponúkajú lukratívne na predaj spoluvlastnícky podiel na pozemku Uhorská Ves

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | 1,201 m²

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny spoluvlastnícky podiel na pozemkoch – Uhorská Ves nachá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

48,000 € 40 €/m²

3-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Eduarda Penkalu | 67 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej čast

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,121 € 3241 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie