SUPER CENA-POSLEDNÝ VOĽNÝ DOM TUreality predáva Exkluzívne rodinný dom v Liptovských Kľačanoch

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 75 m²

TUreality ponúka na predaj krásnu rodinnú novostavbu s obytnou plochou 75 m², ktorá sa nachádza

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

215,000 € 2867 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Dizajnové bývanie 4-i, Novostavba, Centrum Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 94 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový dizajnový byt v novostavbe, centrum Liptovského Mikuláša –

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 2819 €/m²

NOVINKA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam POZEMOK 2759m2 /164X17m/, v tesnej blízkosti Liptovskej Mary - obec Bobrovník

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 2,759 m²

NOVINKA *** youtu.be/7Gqqdj9FWvI *** EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam na predaj INVESTIČNÝ

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok v chatovej oblasti – Važec, Pod Kopou.

Reality Važec

Lesná pôda | Važec | 4,529 m²

Na predaj rekreačný pozemok v nádhernom prostredí pod Tatrami, v chatovej oblasti Pod Kopou – V

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Važec

99,000 € 22 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok pod Tatrami – Važec, Pod Kopou

Reality Važec

Lesná pôda | Važec | 8,806 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v nádhernom tatranskom prostredí, v obľúbenej chatovej obl

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Važec

88,000 € 10 €/m²

NA PREDAJ NOVÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN "P16" SO ZARIADENÍM V REZORTE S ODPOČTOM DPH !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 83 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH Z CENY PRI KÚPE ? Chcete bezpečne uložiť sv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

216,000 € 2602 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B6" V NOVOSTAVBE S LUXUSNÝMI PARAMETRAMI !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v byte, ktorý má konečne dostatok priestoru a nechcete mať starosti so zariaď

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

199,800 € 2245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠPECIALITA ! - NA PREDAJ PODKROVNÝ BYT S TERASOU V NOVOSTAVBE BYT. DOMU HNEĎ VEDĽA REZORTU !

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | 51 m²

HĽADÁTE INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ ? TOTO JE PRESNE BYT, KTORÝ HĽADÁTE ! S VEĽKOU TERASOU SITUOVAN

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

135,000 € 2647 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B2" V NOVOSTAVBE S PARAMETRAMI RODINNÉHO DOMU !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v rodinnom dome, no nechcete mať starosti s údržbou, kosením a odpratovaním s

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

230,350 € 2588 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

► BUDEME ZVYŠOVAŤ CENY ! STAVEBNÉ POZEMKY LEN 2km OD LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY VO VÝLUČNOM VLASTNÍCTVE v katastri obce Podtureň. OD NASLEDUJÚCEHO

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2

Dva STAVEBNÉ POZEMKY na LIPTOVE s pripojenim na elektrinu a vodovod !

Reality Ižipovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU NA ELEKTRINU A OBECNÝ VODOVOD UMIESTNENÝ UPROST

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

80,100 €

NA PREDAJ - DVA IDENTICKÉ DOMČEKY / APARTMÁNY NA LIPTOVE

Reality Partizánska Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ - DVA IDENTICKÉ DOMČEKY PO REKONŠTRUKCII SO SÚPISNÝM ČÍSLOM A

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

49,000 € 445 €/m²

NA PREDAJ / PRENÁJOM ČERSTVO ZREKONŠTRUOVANÝ VÝROBNÝ A SKLADOVÝ OBJEKT

Reality Liptovský Hrádok

Priestor pre výrobu | 399 m²

TU REALITY PONÚKA PRÍLEŽITOSŤ PRE PODNIKATEĽOV – NOVÁ VÝROBŇA A SKLAD POTRAVÍN V LIPTOVSKOM HRÁ

Publikované: 10.06.2021 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Hrádok

250,000 € 627 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

V PREDAJI 3 SAMOSTATNÉ CHATY / CHALETY NA LIPTOVE S PRÍSTUPOM K PRIEHRADE A PRÍSTAVOM !

Reality Liptovská Sielnica

Chalupa, rekreačný domček | 407 m²

V PONUKE HORÚCA NOVINKA - VIAC NA SAMOSTATNOM WEBE- CHATY-MARA (.SK) 3 SAMOSTATNÉ VEĽKÉ CHATY

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Sielnica

238,000 € 585 €/m²

PERFEKTNÝ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RODINNÝ / REKREAČNÝ DOM

Reality Ižipovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 661 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK KÚSOK OD VODNEJ NÁDRŽE LIPTOVSKÁ MARA S 360° PANORÁMOU PRÍR

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

120 €/m2 120 €/m2

Dražba - 1/2 rodinného domu súp. č. 26 na ul. Nižné Fabriky v obci Liptovský Hrádok, okres Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Nižné Fabriky | 133.2 m²

Rodinný dom s.č 26 na parcele 1079/6 k.ú. Liptovský Hrádok

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na dražba Liptovský Hrádok

95,000 € 713 €/m²

Prenájom zrekonštruovaného výrobného priestoru v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 626 m²

Ponuka na prenájom zrekonštruovaného priestoru o výmere 600 m² v priemyselnej časti Liptovského

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na predaj 1 izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 36 m²

Ponúkame na predaj byt ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom historickom dome v centre Liptovské

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 3583 €/m²

Predaj poľnohospodárskych parciel Galovany

Reality Galovany

Orná pôda | 8,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Galovany

0.85 €/m2 1 €/m2

Jedinečný prenájom v centre mesta výrobno-skladového priestoru 1 100 m² – priemyselná zóna, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | Družstevná | 1,100 m²

Hľadáte priestor, ktorý bez kompromisov zvládne výrobu, skladovanie aj administratívu? Tento dv

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Investičný PENTHOUSE 3A Hotel Demänová Apartments ****

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Odbojárska | 118 m²

Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

393,500 € 3335 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam investičný pozemok s krásnymi výhľadmi na Západné a Nízke Tatry - 2893m2 - LIPTOVSKÉ BEHAROVCE

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 2,893 m²

Skopírujte si link na videovizualizáciu investičného rekreačného pozemku s mobilným domom: ***

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE iba v TUeality ponúkam investičný pozemok /2834m2/ - obec Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Iný stavebný pozemok | 0 m²

Skôr ako si pozriete fotogalériu, skopírujte si link na vizualizáciu pozemku s návrhom výstavb

Publikované: 02.08.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena ! Dve jedinečné budovy v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Štúrova | 1,700 m²

Na predaj: Dve jedinečné budovy v centre Liptovského Mikuláša – investícia s víziou Hľadáte vý

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie