DIRECTREAL|Bungalov v lone prírody na Liptove, relax a súkromie zaručené

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Svätý Kríž | 356 m²

Directreal LMCity - Láska na prvý pohľad existuje… a práve ste ju našli vo Svätom Kríži na Li

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

260,000 € 730 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Šikovná 1tka vo vyhľadávanej lokalite v LH - ihneď voľný!

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | Komenského | 28 m²

Directreal LMCity - Hľadáš miesto, kde si konečne vydýchneš? Predstav si, že prídeš domov, ot

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Sympatický dvojizbový byt na prenájom v dobrej lokalite.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štefánikova | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na prenájom moderný a priestranný dvojizbový byt v srdci mesta!**

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Zachovalý starší domček na Liptove s TOP občianskou vybavenosťou!

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | Ľubeľa | 161 m²

Directreal LMCity - Útulný domček v obci Ľubeľa – bývanie s atmosférou medzi Mikulášom a Ružo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ľubeľa

109,600 € 681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Byt pri pešej zóne s vlastným parkovacím miestom - investícia v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 46 m²

Directreal LMCity - Ak túžite po modernom bývaní v centre mesta s vlastným parkovacím miestom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4022 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena 3 izbového bytu v tehlovej bytovke s možnosťou prikúpenia garáže LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Čsl. brigády | 67 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v Top lokalite Liptovsk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2522 €/m²

DIRECTREAL|Ideálne miesto pre vašu firmu v Lipt. Mikuláši - pozemok 7012 m2, pri hlavnej ceste č. 18 - so všetkými inžinierskymi sieťami

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Okoličianska | 7,012 m²

Directreal LMCity - Investičná a podnikateľská príležitosť - ponúkame vám na predaj pozemok p

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

DIRECTREAL|DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - slnečný a rozľahlý pozemok na Liptove!

Reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Beňadiková | 13,033 m²

Directreal LMCity - Ponúkame vám jedinečnú developerskú príležitosť získať slnečný a rozľahlý

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Beňadiková

390,990 € 30 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok na Liptove pod horou

Reality Lazisko

Orná pôda | Lazisko | 5,675 m²

Directreal LMCity - V realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj slnečný pozemo

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu rekreačných objektov

Reality Bobrovník

Rekreačný pozemok | Bobrovník | 3,642 m²

Directreal LMCity - Ponúkame výnimočnú investičnú príležitosť na kúpu atraktívneho pozemku urč

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

90 €/m2 90 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Ideálne stavebné pozemky, Liptovský Mikuláš - Bobrovec

Reality Bobrovec

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 600 m²

Exkluzívne na predaj: Pozemok v Bobrovci – Ulica Mlynská Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť n

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovec

99,900 € 167 €/m²

Rodinný dom vo Važci - Slnečný, tiché prostredie - ODPORÚČAME !!!

Reality Važec

Rodinný dom | Jána Hálu | 200 m²

REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami. Exkluzívne vám ponúkame na pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na prenájom Važec

850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu domu, alebo dom v pôvodnom stave

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pozemok na výstavbu domu, prípadne dom v pôvodnom stave na predaj v lokalitách: Demänov

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

1 €

člen NARKS

Rodinný dom dobrej lokalite, skoro 10 árový pozemok, slnko celý deň, príjemná dispozícia interiéru + vizualizácie

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáte miesto, ktoré si pretvoríte podľa svojich predstáv, no zároveň potrebujete strechu nad

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

146,000 € 1825 €/m²

člen NARKS

Krásna, útulná chalupa na predaj. Po rekonštrukcii, vhodná aj na dlhodobé bývanie.

Reality Dúbrava

Rodinný dom | 60 m²

Chalupa ako obrázok. Vhodná aj na trvalé bývanie. Po rekonštrukcii a so zabehnutou záhradou. No

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dúbrava

175,000 € 3083 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dom, chata, chalupa na predaj

Reality Dúbrava

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu, drevenicu, chatu, prípadne humno s pozemkom a dob

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Dúbrava

Cena dohodou

člen NARKS

RD v pôvodnom stave, veľký pozemok (2130m2), pokojná koncová dedina, Liptov

Reality Liptovské Beharovce

Rodinný dom | 90 m²

Rodinný dom je postavený na pozemku s rozlohou 2130m2. Pozemok je v zadnej časti mierne svahovi

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovské Beharovce

165,000 € 1833 €/m²

člen NARKS

Pekná drevenica na Nižnej Boci po rekonštrukcii

Reality Nižná Boca

Chata, drevenica, zrub | 90 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj drevenicu v chalupársky vyhľadávanej obci Nižná Boca.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Boca

208,000 € 2311 €/m²

člen NARKS

Slnečný rekreačný pozemok v lese pod Vysokými Tatrami v lokalite pod Kopou, Važec

Reality Važec

Lúka, pasienok | 4,244 m²

Pozemok v katastri obce Važec v časti pod Kopou - Hluchánka. Jedná sa o pokojnú a tichú chatovú

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Važec

60,000 € 14 €/m²

člen NARKS

Pozemok na konci obce Lazisko 2861m2 * určený na výstavbu * možnosť rozdeliť na dva pozemky * 62€ /m2

Reality Lazisko

Orná pôda | 2,861 m²

Rovinatý a slnečný pozemok v extraviláne obce na predaj. Dĺžka pozemku cca 175m, šírka 16m a ce

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

177,382 € 62 €/m²

člen NARKS

Dom, drevenica, chata na predaj

Reality Východná

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu, drevenicu, prípadne humno s pozemkom a dobrým prí

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Východná

Cena dohodou

člen NARKS

Chata pri potoku, pozemok v osobnom vlastníctve, atraktívna lokalita Nízke Tatry, Demänovská Dolina, v cene apartmánu v tejto lokalite

Reality Demänovská Dolina

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívna nehnuteľnosť. Na predaj, poschodová, slnečná chata vo vyhľadávanej lokalite Demänovs

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Demänovská Dolina

299,900 € 3500 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok na peknom mieste nad obcou Malatíny

Reality Malatíny

Orná pôda | 1,736 m²

Na predaj pozemok s rozlohou 1 736 m², situovaný nad malou obcou Malatíny, ktorá má výbornú dos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Malatíny

86,800 € 50 €/m²

člen NARKS

Pozemok, alebo starší dom v pôvodnom stave na kúpu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta pozemok (800-1000m2) v blízkom okolí mesta Liptovský Mikuláš. P

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie