DIRECTREAL|Pozemky s IS na Liptove v Lipt. Sielnici - Projekt Zelené údolie II.

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Sielnica | 1 m²

Directreal LMCity - Zelené údolie II. – Bývanie pod horami, kúsok od Liptovskej Mary Ide o

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 € 90 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|VÝRAZNÁ ZĽAVA Nádherná chalupa v lone prírody na Liptove

Reality Ižipovce

Chalupa, rekreačný domček | Ižipovce | 170 m²

Directreal LMCity - Romantická chalupa na predaj – Liptov, Ižipovce. Na LV je to dom, čiže hy

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ižipovce

229,000 € 1347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Krásny apartmán na predaj na skok od lanoviek v Jasnej

Reality Pavčina Lehota

Garsónka | Pavčina Lehota | 27 m²

Directreal LMCity - ️ Apartmán na skok od zjazdoviek – Pavčina Lehota Predstav si, že sa ráno

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

119,990 € 4444 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu rodinného domu v Liptovskej Ondrašovej

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | S.B. Hroboňa | 1,062 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši, v časti Lipt. O

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

134,000 € 126 €/m²

DIRECTREAL|Slnečný pozemok pre "Tiny house" alebo chatku - či investícia? :)

Reality Pribylina

Rekreačný pozemok | Pribylina | 463 m²

Directreal LMCity - Slnečný pozemok s výhľadom na Tatry a majestátny Kriváň – ideálne miesto

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

18,205 € 39 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i v centre s balkónom na východ slnka :)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 58 m²

Directreal LMCity - Hľadáš bývanie v centre Mikuláša bez zbytočných komplikácií? Tento byt je

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v blízkosti nákupného centra

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Mikuláš | 523 m²

Directreal LMCity - Investičná príležitosť, ktorá má budúcnosť Ponúkame na predaj pozemok s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

43,840 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA * INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ * moderná chata v lese pri potoku na skok do Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 108 m²

Directreal LMCity - V zastúpení majiteľa a Vám ponúkame na predaj kompletne zariadenú štýlovú

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

352,000 € 3259 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|2 rozľahlé pozemky v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Orná pôda | Demänová | 8,122 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj 2 s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Demänovská Dolina

3 €/m2 3 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA - pozemok v Demänovej na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

39 €/m2 39 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok na rekreačné účely

Reality Pavčina Lehota

Rekreačný pozemok | Pavčina Lehota, Kopanice | 8,456 m²

Directreal LMCity - POZEMOK NA REKREAČNÉ ÚČELY Mierne svahovitý pozemok o výmere 8 456 m2 sa

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

15 €/m2 15 €/m2

DIRECTREAL|SUPER CENA - Vyšná Boca - chalupa určená na dokončenie podľa fantázie - AJ VIZUALIZÁCIA!

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 160.36 m²

Directreal LMCity - Chata vo Vyšnej Boci – pokoj, príroda a dokonalý oddych! Predstav si ví

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 611 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Šikovný 3i s balkónom v širšom centre LM - prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Hurbanova | 63 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÉ 3-IZBOVÉ BÝVANIE NA SKOK DO CENTRA – IHNEĎ VOĽNÝ! Liptovský Miku

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Zachovalá chalúpka na Liptove s TOP občianskou vybavenosťou!

Reality Ľubeľa

Chalupa, rekreačný domček | Ľubeľa | 161 m²

Directreal LMCity - Útulná chalúpka v obci Ľubeľa – bývanie s atmosférou medzi Mikulášom a Ru

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubeľa

109,600 € 681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Výnimočný 4 izbák s balkónom na juh vo vyhľadávanej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrbická | 92 m²

Directreal LMCity - BÝVANIE, KTORÉ MÁ DUŠU. MIESTO, KTORÉ SI ZAMILUJEŠ. Hľadáš byt, kde sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

236,990 € 2576 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Krásny apartmán na dlhodobý prenájom na skok od lanoviek

Reality Pavčina Lehota

1 izbový byt | Pavčina Lehota | 27 m²

Directreal LMCity - ️ Apartmán na skok od zjazdoviek – Pavčina Lehota - prenájom od 01.02.2026

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

500 € 19 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Ponúkame na predaj pozemok na brehu Liptovskej Mary

Reality Liptovský Trnovec

Rekreačný pozemok | Ráztoky | 832 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj pozemok na brehu Liptovskej Mary vzdialený od brehu cca

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

160 €/m2 160 €/m2

DIRECTREAL|Krásny 3i byt s balkónom na juh s TOP občianskou vybavenosťou

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Jefremovská | 60 m²

Directreal LMCity - Na prenájom útulný 3-izbový byt – Podbreziny, Liptovský Mikuláš, VOĽNÝ OD

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Domček na Liptove pri potoku s krásnym pozemkom

Reality Dúbrava

Rodinný dom | Dúbrava č. | 197 m²

Directreal LMCity - Krásny rodinný domček v malebnej obci Dúbrava – ticho, zeleň a pokoj pri

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dúbrava

171,600 € 871 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Krásny a slnečný stavebný pozemok s IS na hranici na Liptove

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 1,609 m²

Directreal LMCity - Stavebný pozemok 1609 m² – Svätý Kríž (Liptov) ️ Rovinatý | Slnečný | Pri

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

85 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|10 pozemkov v krásnej lokalite Liptova - Ižipovce

Reality Ižipovce

Lesná pôda | Ižipovce | 1 m²

Directreal LMCity - Parcely registra C v obci Ižipovce a okolie: Pozemok 1 - 504 Najbližšia

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

Cena dohodou

DIRECTREAL|Záhradná chatka so záhradou v osobnom vlastníctve.

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Záhradná | 605 m²

Directreal LMCity - Pozor, milí hľadači svojho kútika na oddych! Máme pre vás skvelú ponuku -

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

37,000 € 61 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i byt po rekonštrukcii s balkónom vo výbornej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII NA SKOK DO CENTRA LIPTOVSKÉHO MIKUL

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

166,860 € 2567 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie