Hotel, penzión, ubytovňa | Dúbrava | 1 m²
Directreal LMCity - NA PREDAJ – Štýlový penzión / chalupa DÚBRAVSKÁ BAŠTA Pokojná lokalita, 1
315,000 € 315000 €/m²
Rodinný dom | Ižipovce | 170 m²
Directreal LMCity - Romantický dom na predaj – Liptov, Ižipovce. Na LV je to dom, čiže hypoté
229,000 € 1347 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Svätý Kríž | 356 m²
Directreal LMCity - Láska na prvý pohľad existuje… a práve ste ju našli vo Svätom Kríži na Li
260,000 € 730 €/m²
2 izbový byt | 1. mája | 56 m²
Directreal LMCity - Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v blízkom centre Lip
620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | kláštorná | 409 m²
Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom útulné obchodné a skladové priestory v budove Qua
6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Východná | 258 m²
Directreal LMCity - Rodinný dom vo Východnej na predaj – život pod Tatrami, ktorý si zamilujet
79,500 € 308 €/m²
Rekreačný pozemok | Ráztoky | 630 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRI LIPTOVSKEJ MARE S PRÍSTUPOM K VODE ️ Predstav si m
119,000 € 189 €/m²
Iný stavebný pozemok | Ráztoky | 24,371 m²
Directreal LMCity - INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI LIPTOVA – OBROVSKÝ POTENCIÁL DO BUDÚCNA Pred
90 €/m2 90 €/m2
Rodinný dom | Vavrišovo | 332 m²
Directreal LMCity - ️ DOM, KDE SA BÝVA SRDCOM – VAVRIŠOVO, LIPTOV Niektoré domy sú len múry.
213,000 € 642 €/m²
Rodinný dom | Dúbrava | 266 m²
315,000 € 1184 €/m²
Rodinný dom | Tvarožná | 350 m²
Directreal LMCity - HEADLINE: Luxusný zrub pri Liptovská Mara | súkromie, 1432 m² pozemok a
299,999 € 857 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 146 m²
Directreal LMCity - V zastúpení majiteľa a Vám ponúkame na predaj kompletne zariadenú štýlovú
330,000 € 2260 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tvarožná | 350 m²
299,999 € 857 €/m²
Rodinný dom | Poľnohospodárska | 21 m²
Directreal LMCity - Sloboda ruka v ruke s komfortom plne vybavenej domácnosti. To je v skratke
43,990 € 2095 €/m²
Rodinný dom | Závažná Poruba | 280 m²
Directreal LMCity - Na predaj: 2 poschodia v rodinnom dome + krásny slnečný pozemok – Závažná
159,900 € 571 €/m²
2 izbový byt | Bobrovník | 79 m²
Directreal LMCity - ROMANTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – BOBROVNÍK, MINÚTU O
84,000 € 1063 €/m²
Orná pôda | Prosiek | 1 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj krá
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Vedľajšia | 1,206 m²
Directreal LMCity - Vaša investičná príležitosť na Liptove - pozemok s krásnym výhľadom, s pro
137 €/m2 137 €/m2
Rodinný dom | Bobrovec | 100 m²
Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom tento drevodom nachádzajúci sa v obci Bobrovec. D
600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Benice | 746 m²
Directreal LMCity - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v pokojnej mestskej časti,
104,440 € 140 €/m²
Orná pôda | Demänová | 8,122 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj 2 s
3 €/m2 3 €/m2
Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²
Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln
39 €/m2 39 €/m2
Rekreačný pozemok | Pavčina Lehota, Kopanice | 8,456 m²
Directreal LMCity - POZEMOK NA REKREAČNÉ ÚČELY Mierne svahovitý pozemok o výmere 8 456 m2 sa
15 €/m2 15 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Demänovská Dolina | 108 m²
352,000 € 3259 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.