INVESTIČNÝ APARTMÁN V SRDCI LIPTOVSKÉHO JÁNA – Kde sa relax stretáva so ziskom!

Reality Liptovský Ján

Apartmán | Starojánska | 31.56 m²

Hľadáte bezpečný prístav pre svoje úspory alebo miesto, kam môžete kedykoľvek utiecť z mesta? P

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

107,000 € 3390 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3 - izbový byt v lukratívnej lokalite Liptovského Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Belanská | 76 m²

ID: N002-113-PEDU Naša realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj jedninečný 3 izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

174,900 € 2301 €/m²

REZERVOVANÉ!!! A) Stavebný pozemok pri Liptovskej Mare ID: N031-14-STKE

Reality Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | . | 820 m²

ID: N031-14-STKE Ponúkam na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v blízkosti Liptovskej Mar

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

40,990 € 50 €/m²

Rodinný dom na Liptove na predaj ID:N001-12-PEDU

Reality Závažná Poruba

Rodinný dom | Pri brodku | 350 m²

ID:N001-12-PEDU Ponúkam na predaj rodinný dom na Liptove v obci Závažná Poruba. Rodinný dom j

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Závažná Poruba

219,900 € 628 €/m²

Dvojpodlažný apartmán Tatralandia!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 59.24 m²

019-112-IRBIa Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

190,000 € 3207 €/m²

Dvoj izbový byt v Liptovskom Mikuláši ID: 008-112-TICHOa

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | . | 79 m²

ID: 008-112-TICHOa Ponúkam na predaj 2-izbový byt v centre mesta Liptovský Mikuláš na ulici 1.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2139 €/m²

Pozemok v obci Liptovký Ján 887 m2 ID: 014-14-STSAa

Reality Liptovský Ján

Rekreačný pozemok | . | 887 m²

014-14-STSAa Ponúkame na predaj slnečný pozemok nachádzajúci sa v lukratívnej lokalite katastra

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

64,750 € 73 €/m²

Stavebný pozemok na Liptove obec Podtúreň ID: 002-14-STSAa

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | . | 600 m²

ID: 002-14-STSAa V BeMi realitná kancelária Vám ponúkame na predaj krásny rovinatý pozemok, n

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

79,600 € 133 €/m²

Pozemok na Liptove obec Galovany ID: 007-14-STSAa

Reality Galovany

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,033 m²

ID: 007-14-STSA Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov alebo rekreačnú chalupu v tichom pros

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Galovany

45,500 € 44 €/m²

Záhrada s chatkou v Liptovskom Mikuláši ID: 006-14-TICHOa

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | . | 420 m²

ID: 006-14-TICHOa Ponúkam na predaj záhradu s chatkou v Liptovskom Mikuláši v blízkosti sídlisk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

21,900 € 52 €/m²

Na prenájom pozemok v Liptovskom Mikuláši ID: 013-24-TICHO

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | . | 4,675 m²

ID: 013-24-TICHO Ponúkam na prenájom pozemok s rozlohou 4675 m², nachádzajúci sa v zastavanom ú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Dom v Demänovej - investičný objekt - predaj ID:072-12-STKE

Reality Demänovská Dolina

Rodinný dom | . | 220 m²

ID:072-12-STKE Ponúkam na predaj priestranný 7 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej ča

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Demänovská Dolina

398,000 € 1809 €/m²

Na predaj pozemky, lesy - Liptovský Ján ID: 003-14-STSA

Reality Liptovský Ján

Orná pôda | . | 49,016 m²

ID: 003-14-STSA Ponúkame na predaj spoluvlastnícke podiely pozemkov evidovaných ako lesy a tr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

1.6 €/m2 2 €/m2

Pozemok Ižipovce ID: 009-14-STSAa

Reality Ižipovce

Orná pôda | . | 5,855 m²

ID: 009-14-STSAa Ponúkam na predaj slnečný, pozemok na Liptove v katastrálnom území Obce Iži

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

13.5 €/m2 14 €/m2

Predaj 3-izbového bytu – Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Palúdzka v Liptovskom M

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

130,000 € 2131 €/m²

3-izbový byt na Nábreží v Liptovskom Mikuláši – skvelá lokalita.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Borbisova | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 € 2243 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Liptovský Hrádok, Dovalovo, Dohoda možná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

214,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, Podbreziny, 883m2 záhrady v osobnom vlastníctve - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

49,900 €

HALO reality - Predaj, chata Vyšná Boca, Nízke Tatry - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 440 m²

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča. Pozemok môže byť aj

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

150,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Pribylina

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu chaty alebo rodinného domu v obci Pri

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na kúpa Pribylina

60,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Hybe

Reality Hybe

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom alebo chalupu vhodnú na rekreáciu a ví

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Hybe

70,000 € 70000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový alebo 2 izbový iba pôvodnný neprerobený stav byt

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

100,000 € 1429 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1073 m2 Pribylina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 1,073 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie