HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, 376 m2 záhrada Pod Stráňami - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

29,900 €

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča, okres Liptovský Mik

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Ako lokalitu p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Malé Borové - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malé Borové

Rodinný dom | 114 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Malé Borové

165,900 € 1455 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Liptovský Hrádok, Dom za cenu bytu! - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

125,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, apartmán Liptovský Mikuláš, Maladinovo - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 55 m²

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

139,900 € 3216 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hybe, ul. Hlavná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hybe

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hybe

66,900 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 591 m2 Liptovské Beharovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovské Beharovce

Pozemok pre rodinné domy | 591 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Beharovce

99 €/m2 99 €/m2

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 35 m²

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,900 € 3711 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 771 m2 Závažná Poruba, Poľná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Závažná Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 771 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Závažná Poruba

86,900 € 113 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Liptovská Porúbka, U Úpuste - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovská Porúbka

3 izbový byt | 84 m²

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovská Porúbka

114,500 € 1363 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Pribylina - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pribylina

Rodinný dom | 110 m²

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pribylina

129,900 € 1181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, hotel Vyšná Boca, s lyžiarskym vlekom + chata Barborka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vyšná Boca

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,800 m²

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Vyšná Boca

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Demänovská Dolina - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | 62 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

210,900 € 3402 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Liptovskom Hrádku, Dovalove alebo v Liptovs

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Hrádok

300,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok okr. Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 300 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach okresu Liptovský Mikuláš - Liptovské Kľ

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

45,000 € 150 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dúbrava, drevenica/zrub - VO VÝSTAVBE - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dúbrava

Rodinný dom | 95 m²

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dúbrava

193,400 € 2205 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 628 m2 Východná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Východná

Pozemok pre rodinné domy | 628 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Východná

99,900 € 159 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Liptovský Ondrej

Reality Liptovský Ondrej

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v obci Liptovský Ondrej alebo Beňadiko

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Ondrej

140,000 € 1400 €/m²

HALO reality - Predaj, priemyselný pozemok 2508 m2 Podtureň, + 2 haly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Podtureň

Priemyselná zóna | 2,508 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, kľudne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

139,900 € 2221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie